0 oy
440 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
......

7 Cevaplar

0 oy
(52 puan) tarafından
İnan ki benim ki de oyle yaşadıklarımin aynısı
-Reklam-
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Hicte abartmiyosun mumkun oldukca gitme de esinin hatirna gidiyosn ama hasta olsan umrunda olmaz
tarafından
Önceki gittigimizde esim dedi ki ver mamayi onlar baksın yorgunsun zaten sen uyu dinlen işleri ne baksınlar diyo ama icim rahat etmiyor , salonda yattık o gecede sabaha kadar bebegim uyumadı tam sabah cocuk uyurken uyku moduna geçtim baktm kaynanam esimin adını diyerek içeri girdi esim dedi sessiz ol sabaha kadar uyumadı cocuga baktı uyusun dedi kaynanam inadına yapar gibi yüksek sesle benim adım söyledi uyandırmak için eşim bağırdı uyumadi diyorum sana ne uyandırıyorsun dedi oda sustu cıktı ya düşün beni zerre düşünmez ama cocugumu cok seviyormuş gibi davranıyor
(2,009 puan) tarafından
Allah razi olsun esinden Kaynana degilmi illa yapcak bi sinsilik boşver dua  et evin ayrı bir otursan kafayi yersin
0 oy
(17,721 puan) tarafından
Bazen insani doyuruyolar cidden sonra neden böyle 
tarafından
Nasil yani canım
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Hepsini okumadım ama benim kaynanamda bunun cocugu olmaz daha demisti 30 yasindayim 25+6 haftalik hamileyim...

Belli ki benim ki gibi senin ki de boş konuşan klasik kaynana tarzı he de geç sinirlenme ondan öğrenecek değilsin anneligi bebeğini en iyi sen tanırsın ac mi tok mu bilirsin 
tarafından
Yaa ben 2 aylık evliyken duşun 20 kişinin icinde dedi sen daha bekle dur millet ikinciyi yapòyor diye
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Haklısın çok canım
tarafından
Sağol canım
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Nerden biliyor sütünün yağsız olduğunu.Millet hasta yemin ederim akıl yerine *** var
tarafından
Aglamasindan bana diyi benim sütüm yağlıydı doyururdu senin ki yagsiz doyurmuyor
(6,203 puan) tarafından
He de bı senin sütün yağlı hasta mıdır nedir.Sutun yağlı olmasa bebeğin kilo almaz
0 oy
(2,707 puan) tarafından
Hepsi aynilar ya valla milim sasmiyolar benimkide alt kattan üst  kata lohusayken bikez çıkmadi bende inmedim bebegimle simdi  yok efendim memeden ayirinca yaninda  kalcakmista onla yatcakmista bende dedim cok istiyosan kayinpederim basında  yap bida dedim zoruna gitti bikez bile kimsede kalmicak gece olunca benimle  yatacak dedim hala utanmazlik edip kalcak diyodu bende ben annesiyim sende babannesi yerini bil istersen bozusmayalim dedim bida kalcak etcek diyemiyo
tarafından
Iyi demissin valla canım bende şimdi seviyorsun haberini verdigimde sevinmemistin dedim nerden biliyosyn sevinmedim dedi dedim iyi gözün aydın dedin yabancı gibi sustu cevap veremedi hepsi aynı evet ama sanki onlar gelin olmamış gibi davranıyorlar aslında kaynanam kaynanasindan cekmis ve ne bayramda ne seyranda yan yana gelmezler kaynanam evine gitmez kaynanasının duşun yani

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 872 göst.
0 oy
13 cevap 561 göst.
14 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 684 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde tazeAnneee (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 639 göst.

379,451 soru