0 oy
294 göst.
Aile kategorisinde (940 puan) tarafından
Kizlar benim kizim d vitamini orzax marka fiş fis li onu aliyor çekiyor boğazına sokuyor ogurtuyor bende elinden aldım nasıl bağırdı boğazını yırttı kusacak kadar 

Ve  bu bir örnek istemediği şeylerde de böyle evde öyle kavga gürültü bir evimizde yok 

Sadece su var severken bağırırarak hunharca seviyorum ondan mı acaba kızımı düzeltene miyim normal mı 

14 Cevaplar

0 oy
(10,877 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Vallaha bacım benımkı 6 yasında aynı 
(940 puan) tarafından
Şimdiden 2 yaş sendromu olabilir mi
(10,877 puan) tarafından
Bilmiyorum da gecmiyor o sendrom
(1,046 puan) tarafından
Benimkide 6 yaşında bugün oturdum ağladım çok aliyo bagiriyo
-Reklam-
0 oy
(940 puan) tarafından
Bilen yok mu kızlar ya 
0 oy
(12,489 puan) tarafından
Her istediğini yapmayın her istediği şeyi eline vermeyin bırakın ağlasın sussun bu şekilde alışırsa ilerde daha sorun yaşarsınız
(940 puan) tarafından
Yok sınırsız sevgiye maruz bırakırım ama her istedigini yapmam vermem
0 oy
tarafından
valla ben her istediğini yapmıyorum simartmiyirum ama aynı yani başkalarından mi yüz buluyor bilmiyorum iyice azıttı gitti 23 aylik
(940 puan) tarafından
Herşeyi yapmakla alakası yok canım 11 aylık bebegin hangi isteğini yapmış olabilirim değil mi :)
tarafından
yani huy bence
0 oy
(383 puan) tarafından
Canım benim kızım 7 Aylık o bile böyle bağıra bağıra cığlık ata ata ağlıyor istediği olmayınca :D eşim diyor ki acaba düdük mü yuttu :D 
(940 puan) tarafından
:)))))
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Benimki de böyle tüm mahalle duyuyor sesini. Duyan kıza işkence yapıyoruz sanacak
0 oy
tarafından
11 aya dün girdi demin eşim diyor o kıza napiyorsun 2 kat yukardan duyuluyormus kapının oraya gitti cikarmayinca bağırmaya başladı tek olan bu 
0 oy
(12,993 puan) tarafından
Ben mesela bakıyorum ağlayacak hemen başka birseye kafasini dağıtıyorum Tavşan oyuncağı var çok seviyor aa bak tavşan seni çağırıyor sevelim diyorum şuan 14 aylik 10. Cu ayda başladım bu şekil de unutuyorlar zaten hemen 
(12,994 puan) tarafından
Ah keşke unutsa kafasını çevirip bakıyor aklı orda çünkü beni oyalayip gidiyor geri aynı yere
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Yaa onayladığımdan değil annem geliyor aklıma birkaç kez kardeşim yapmış onu konuşmaya başlayınca annem diyo bi vurdum ağzına sen herşeye ağlıcayarak mı yaptıracaksın diye son oldu diyor hala anlatır. Sanırım kesin ve net olmak lazım 
0 oy
(1,161 puan) tarafından
canim benim benim kiz 1  yasinda  oda oyle. bir sey yapmak ister. izin vermeyince  bagirir. bir seyi elinden alinca  kendini yerlere  atar.  yani bizdede  hep aglar aglar  susar  diyorlar. ama  ben oyle  yapiyorum. elindeki nesneyi almak istiyorsam baska  bir nesne eline  verib oyle  aliyorum bebek bu dili yok anlatsin isteidyini o yuzden aglayarak nildiriyor. eskiden esyalarin kalicigini anlamiyordu buyudukce  esylari saklasak bile  buluyor. zamanla kecer  diye  dusunuyorum cogu bebeklerde  bu durum olur.
0 oy
(100 puan) tarafından
Senin sevme şeklinden dolayı olabilir canım çünkü çocuklar ayna gibi bizden ne görürse yapıyorlar abimler çocukları sert bir şekilde seviyorlardı şimdi oda kardeşini öyle seviyor ben fark etmeden tv izlerken gözlerimi çok kırpıyorum kızımda bana bakarken öyle yapıyor biraz daha sakin sevmeye çalış bence
(940 puan) tarafından
Halla halla dikkat edim canim
(100 puan) tarafından
Merak etme bi kaç güne unutur zaten
0 oy
tarafından
Her istedigini verme cnö öyle alışır yoksa 
0 oy
tarafından
valla bizimki de aynı ama şu aralar tavrımı koyuyorum kızıyorsam başka birşey söylemiyorum 
0 oy
(1,740 puan) tarafından
Cnm oglum 11 aylik 15 inde 1 yaş işte 1 haftadır oyle sınırlı oyuncaklarını sinirle salliyo ama iki dis birden patlattı hala da patlamak üzere olan var bi kac tane sendrom mu disten mi bilmiyorum ben cok kale almıyorum onu da elini sokuyo agzina inadına gözüme baka baka bende hemen dikkatini dağıtıyorum oyuncaklarla flan unutuyo bu sendromlar erken basliyo galiba 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 301 göst.
20 Eylül 2020 Aile kategorisinde Gamzearya (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 278 göst.
20 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Gamzearya (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
0 oy
4 cevap 92 göst.

379,390 soru