0 oy
1,554 göst.
Diğer kategorisinde (2,400 puan) tarafından

Foto attı şimdi. Doğum yaptığı günden bu yana sagiyormis. Hep böyle imiş. Halada aynı renk çıkıyor dedi. Renginde açılma falan yok dedi. 

Bestlak damla aldı oni içti. Kuru incir kaynattim onu içti süt çoğaldı ama renk yine aynı dedi.

image

image

image

58 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından
Hay Allah çok değişik
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Gercek mi bu ilk kez duydum gördüm tuhaf normal değil yani

Ilk süt cok sarı oluyor kolostrum deniyor bu farkli bisey 
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Bu hiç normal değil bebeğe vermesin bence ve doktoruna sorsun 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ablanın vücudunda enfeksiyon var acil dr gitmesi lazım.
0 oy
(1,615 puan) tarafından
İlk defa görüyorum bir de internette mi araştırsanız bebek alamaz bu sütü çünkü normal durmuyor 
0 oy
tarafından
İlk defa gördüm şok oldum 
0 oy
tarafından
İlk defa gördüm
0 oy
(7,768 puan) tarafından

Google da yazıyor canım yarın mutlaka doktora gitsin

Normalde emzirmenin ilk günlerinde memedeki değişiklikler nedeniyle süte bir miktar kan geçişi olur. Bebeğiniz emdiği kanı kusmadıkça veya siz sütünüzü sağarken kanı görmediğiniz sürece kan genellikle fark edilmez. Ama kan miktarı çoksa o zaman süt kırmızı, pembe veya kahverengi gibi görünür.

0 oy
(264 puan) tarafından
benimde ilk seferinde sutum kanlı gelmişti cnm büyük ihtimalle kan karışmış ablan fark etmiyor sürekli sagsin ki kan bitsin 
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Tövbe bune çocuğa vermesin doktora gitsin
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Çok entresan ilk sütler sarımsı olur bu bildiğin kahve gibi canım acil doktora gösterin Bird e tadına baksın ablan sağsın ve dolaba koyun bebeğe mama verin şimdilik bence 
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Hayatımda ilk defa gördüm bir doktora gözükmesi lazım 
0 oy
(45 puan) tarafından
Benimde ilk dogujumda başıma geldi sütle beraber kan geliyordu herşey araştırıldı hiç bişey bulunamadı doktor bir şeye çok üzülmüşsn yada stres yapmışsın dedi başka açıklaması yok dedi ben humana çay içtim çiğ kuruyemiş yedim 3 gün sonra normale döndü sütüm
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Rengi ile alakalı bir bilgim yok ama ablam ilk bebeğinde sutu geliyordu bebek içmiyor diyorduk sürekli ablam tadına bakmış sütünün acıymis tadı megersem o yüzden icmiyormus bebek sonra doktora gitti göğsünde kitleye benzer birşey çıktı sebebi o olabilir dendi sizde ihmal etmeyin içerde yarası varsa kan gibi böyle geliyor olabilir tabi doktorlar daha iyi bilir
0 oy
(119,345 puan) tarafından
kiz kan gibi duruyo
0 oy
tarafından
Kan ola bilir harta kan o kızlar doğru söylüyor tadini baksın annemin de böyleymiş haberi yokmuş emzirirken kız kardeşim hep kan emmiş oda rahatsızlanınca anlamişlar 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Çok ilginç ilk defa görüyorum

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 409 göst.
19 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,400 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 302 göst.
0 oy
26 cevap 289 göst.
0 oy
12 cevap 317 göst.
27 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,374 puan) tarafından soruldu

380,276 soru

11,385,664 cevap

34,885 kullanıcı

...