0 oy
422 göst.
Diğer kategorisinde (413 puan) tarafından
Biz Diyarbakır kulptaydık İzmir Bornova çıktı şimdi de tercih dışı geldi ama hayrlısı olsun insallah hepimizin hakkında 

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
İzmir deyine ilk aklina insanın gezme tozma güzel yer geliyor ama hiç öyle değil tabi esin bjde komondoysa ah cekecegin var 6 ay dışarı görevi felan oluyor ayrıyetten  başka yerlere de gidiyorlar zor be allah kolaylik versin biz çok şükür bursa yenisehir deyiz rahatiz burda görev yok sadece 5 6 ayda nobet var bide yolu tutuyorlar bilecik yolunu 
(413 puan) tarafından
Cnm arkadaş varda orda öyle deği dedi eşi 10,aydır ewdeymiş daha yeni 3 aylık göreve gitmiş 1 ay önce
tarafından
Çünkü izmir bornova yeni Suriye'den geldi şimdi adıyaman orda elbet 1 kac yıl sonra gene gidicek
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bizim açıklanmadi hala kalbim ağzımda atıyor resmen :)

Hayırlısı olsun aklımda hiç bir yer yok insAllah eşim yanımda olur dis görev olmaz sadece birlikte olalım eve gelsn yeter diyoruz 

tarafından
Batıya cnm normalde görev yerimiz Diyarbakırdi ama ben hiç gidemedim eşim hep başka yerlerde üst bölgelerde görevdeydi 4 yıldır ayrıyız ilk tayinimiz
(413 puan) tarafından
Yaa öyle mi bende diyarbakırdayım şuan kulp ilçesi ama, açıklandı herkesınki
tarafından
Eşim komando değil cnm karacı
(413 puan) tarafından
Hmm anladım cnm inşallah güzel biyer gelr şansnza buraya da yaz :)
(413 puan) tarafından
Açıklandı mı  cnm
0 oy
(913 puan) tarafından
İzmir Bornova mi tüylerim dikildi okuyunca o derece eşin komando ? Mu
(413 puan) tarafından
Komando cnm tabur çıktı şansa tercih dışı
(913 puan) tarafından
İzmir mükemmel zaten sen kendi adına istemekte haklsin bnde çok memnunum eşim Bornova jandrma komandoda. Karşıyaka da oturuyoruz İzmir'in tadına doyum olmuyor ama Bornova kaydırma birlik ilk fırsatta göreve dış göreve gidecek olanlar onlar.
Bizde tayinciyiz batıdan doğuya çok şükür Van Edremit çıktı ☺️nurdan kurtulcagimiz için çok mutluyuz
(413 puan) tarafından
Kzuıucm öyle değilmiş ya arkadaşı var orda 10 aydır ewdeymiş daha yeni 3 aylık göreve gitmiş alışkınım ztn ben görevlere daha yeni 5 aylık karakol görevinden geldi tek korkım İzmir depremi benm çok korkuyorum :( bucada ew tutmayı düşünüyorum
(13,099 puan) tarafından
Van çok güzel hır yer Edremitte öyle güz yer çıkmış
(913 puan) tarafından
Hayırlısı olsun hakkınızda inşallah ♥️ Bucayi bilemiyorum ama aileler genelde Karşıyaka'da otruo bizde Karşıyaka'dayz çok memnunum bu ilçeden
0 oy
tarafından
Güzel yer gelmişş hayırlı olsun
(413 puan) tarafından
Saol canım benim ben istemedşm orayi ama nasip
0 oy
(454 puan) tarafından
Ya bende İzmir Bornova'da oturyrm çok sevindim :)
(454 puan) tarafından
Canim sadece bir bolgede o kadar oldu o bölge bize on dk uzaklıkta oda denize yakın balçık araziye yapmışlar hep evleri o yüzden bizim dedelerimiz hep derdi oralar doldurma hep diye  bizim ev on dk aralıklı bir çatlak bile yok bornova merkezde sayılır evim merkeze iki dk
(413 puan) tarafından
Yaaa öyle mi içimi o kadar rahatlattın ki şuan valla anlatamam kuzum bende bucada bakıyorum oranın zemini de biraz daha kayalıkmış sanırım İnan bana çok iyi geldi bu yazdığın
(413 puan) tarafından
Bide zaten 3 katlı ewler bakıyorum çoğunlukla kzuum
(454 puan) tarafından
Bornova merkezdeyse askeri yeri Atatürk mahallesine Kızılay'a bak canım buca uzak Bornova merkeze
(413 puan) tarafından
Tugaya uzak değil dediler bu Gürpınar mahallesine fln baktım da bucada ay bilemedim ki ew yok kuzum bornovada ya hep, eski eski
0 oy
tarafından

Diyarbakır silvan komando :(

Çok üzgünüm

tarafından
Gerçekten mi? Biraz kişi öyle diyor inşallah öyledir.Bide bebegimiz var şuan tek düşündüğüm o.Suriye görevi falan diyolar.
(413 puan) tarafından
Silvan ew götüremez kanizon sanrm
tarafından
Yok gidiyormus
(10 puan) tarafından
Suriye söylentisi her yerde oluyor canım. Biz diyarbakır merkezdeyiz burda da vardı bi ara. Emir gelmediği sürece düşünüp hiç kafa yormaya gerek yok. Zaten haziran da gideceklerin listesi çoktan belli oldu. 6 ay kafanız rahat olsun. Şanş işi biraz bu işler :)
tarafından
Gerçekten mi şuan o kadar rahatladim ki Allah sizden razı olsun.Aglamaktan  sütüm gider korkuyorum :(
0 oy
tarafından
Onu bilmem  de keşke benimde kocam.yas asker ya polis olsaydı turkiyede en azından hep göreve  giderdi  ya da nöbete  falan
(1,108 puan) tarafından
Öyle deme ya asker yolu beklemek öyle zor ki gözün yaşlı oluyor hele ki bı yaştan sonra koca yolu beklemek dahda zor oluyor sürekli ayrı kalmak sevdiğin adama hasret kalmak acaba başına bı iş gelecek mi korkusu yiyor bitiriyor insanı Allah bütün asker eşlerine sabır versin
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Bize Kütahya çıktı allahima şükürler olsun 

Esjmjn çoğu arkadaşına Bornova İstanbul  çıkmış tercih dışı 
(179 puan) tarafından
Ana bende şimdi muştayım kız sen ne tesadüfsün öyle ben burdayım sen benim memlekete gidecen merkezde her yerde var Domaniç falan bilmiyordum bak bende
(13,099 puan) tarafından
Mesaj da konuşmuştuk sen misin o :)
Domaniçi tavşanlı Emet Hisarcik hepsini biliyorum:)
Sizin tayin yok mu
(179 puan) tarafından
Hahahha mesaja baktım evet benmişim hadi gözün aydın memleketime selam götür başkadır Kütahya havası çok temiz suyu bol
(13,099 puan) tarafından
Mustayiz deyince anlssim Bende, :)
Bol bol götürürüm canım:)
(179 puan) tarafından
Valla güzel yere çıkmış kafan rahat olur burdaki gibi yanında karısı varken adama bön bön bakmazlar öyle rahat gezer sinki mis
0 oy
tarafından
Bizimki açıklanmadı umarım yan yana olabileceğimiz bı yer cikar :/
(413 puan) tarafından
Ama neden daha, açıklanmadı çoğu açıklandı
tarafından
Benim eşim jandarma değil canım karacı KKK daha açıklanmadı
0 oy
(566 puan) tarafından
Diyarbakır Lice alay çıktı eşim asayişci nasıl komando çıktı anlamadık Lice'de sıkıntılı ev gitmez diyorlar ama kulp ve bi kaç ilçe oraya bağlı oralara atama olabilirmiş kulp çıkarsa ev gider mi ki nasıl hiç bilmiyorum
0 oy
tarafından
Hepinize hayirli olsun❤️

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 532 göst.
31 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
79 cevap 1,316 göst.
21 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 130 göst.