0 oy
211 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimin akrabaları  kucuk bebegim var diye biyere git.iyorum ama onlar hergün bemde inada geliyolar cocugu gripti geçen bebegime bulaştırdi hasta oldu 1gün sonra  bende grip oldum bebegime bakamaz oldum  bugün arıyo evde yoksun geldimde nerdesin diyorum hastanedeyim işıniz bitince geleyim ddioo anlamio olur dio iyilesirsin dioo esımde kızdı kimsenin günahına girmeyelim yenge  ortalık pis kimse gelmesin dio sonra arıyolar dogum günü kutlamaya gideceklermiş evdekileri bırakta sen gel dio eşime tabi eşim.gitmedi hastalıgi bulastıran kendileri ama anlatamiom virüs var çocuk kücuk ** yemiş gibi geziyo yerinde durmuyo sonunda patlıcam 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay geçmiş olsun aynisini ben  yaşıyorum su an. 11 aylik kizim 1 haftadir hasta ve ben ilac kullanamıyorum çocuğumun karaciger enzumleri yüksek. Allah hak ettiklerini versin onlara 
tarafından
Uyuyamadim öyle hastayımki  cocugumda hasta nasıl bakcam işleeri gücleri fesatlık azcıkda sizde hasta olun diolar gelme evime ortalik kötü zaten yok ama anlamiolar
-Reklam-
0 oy
(3,034 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım. Patlamakda geç bilr kalmışsın bacım. Ne demek azıcık da siz hasta olun ya. Ben olsam daha da eve falan almam onları. Yoksa daha çok uğraşırsın. Yazik bebeğine gerekirse tersle yani. Sizi düşünmeyeni sen mi düşüneceksin. Biz artık misafir almıyoruz kusura bakma sağlığımız daha önemli de. Yüzsüz yüzsüz daha da gelecek hali yok heralde. Yada eşin uyarsın gelmeyin artık desin. 
tarafından
Bu kaçinci patlayışım kac kere kavga ettim neymis ben evime istemiomusum söyledim benim hastalıgım var yakalanırsam kötü olurum yok anlamıyo sokak sokak gezio simdi acilden geldim 9da corona polikilinigi aciliomuş kötülesirsem test vercem
(3,034 puan) tarafından
Sende soyle evet istemiyorum de canım. Onların küsmesi sağlığınızdan kıymetli mi. Bizim başımızda da var öyle. Kayınbabam sürekli gezip duruyor. Gezip gezip cocuk sevmeye geliyor. 1 ay önce korona oldu hafif atlattı kendisi. Allahtan o sıra koydeydi temaslı değildik. Bende söyledim tabi bu sefer şans eseri kurtulduk bi dahakine bu kadar şanslı olamayız torun sevecekse gezmesin o zaman dedim şimdi gelemiyor. Normalde gün aşırı gelirdi şimdi haftada bir zor geliyor. Demekki gezmesi torunundan daha kıymetli. Yasaklarda bile arkadaşlarıyla buluşuyordu. Bunlar yüzünden bitmiyor bu virüs zaten.
tarafından
Cahil insanla ugraşmak cok zor kendileri hastaydı geldiler evime  ilk görümcemle cocuguna bulastirdılar sonra bana neymiş olurmuş arada hastalık geçer düzelir dio ya hastayım eşimi dogum günu kutlamayacagırio evdekileri bırakta gel esim kızdikimseye hastalik bulastiramam kimse birbirine gelip gitmesin dio  anlamıyo  cevremdeku arkadaslarım akrabalarımi görunce allah sana sabir versin dio cok tartıstim konuşmadım hic bisey olmamis gibi geliolar  onlar yüzüne esimle cok tartiştım  cahiller gercekten akli fikirleri dedikodu fesatlik
(3,034 puan) tarafından
Valla canım eşin destekliyorsa daha sert bi şekilde tavrını koy. İlla ki anlayacakları bir dil vardır. Geldiklerinde kapıyı açma geri gitsinler. Yoksa daha çok basın ağrır. Zaten nasıl yüzsüz yüzsüz gelebiliyor hayret. Bazı insanları anlamak gerçekten imkansız. Ne yalan söyleyeyim küfürü basıp s.k.t.r. edesim geldi şu akrabalarını.
0 oy
tarafından
Allah sabır versin ne diyelim 
0 oy
tarafından
Alma eve bırak kötü sen ol. Bugün grip olursun yarın farklı bir hastalık. Ya sana bişey olsa ? Onlar mı bakacak evladına. Koy tavrını telefonlarıni açma gelince kapıyı da açma ****** et ne mal insalar var ya
tarafından
Kapıyı acmiomki bi bakiom bahcemde oturuo açmayinca teli 40 defa ario ben açmazsam esimi arıyo
tarafından
Eşinde açmayacak sende bırak ne yaparsa yapsınlar tavrını sert koy kavga et defolup gitsinler

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 262 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 593 göst.
0 oy
18 cevap 439 göst.
12 Aralık 2021 Aile kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 584 göst.
16 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,245 soru

11,320,801 cevap

34,765 kullanıcı

...