0 oy
520 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

16 günlük bebeğim var her 2 saate bir emzirmem gerekiyor kilosu düşmüştü zaten ilk zamanlar, şu an alıyor mu bilmiyorum biraz almıştı gerçi geçen ama ben gece uyuya kalmışım :(

Akşam 21'de emzirdim, gündüz her ağladığında verdim iki saati geçmedi pek ve yoruldum, yorgun olduğum için eşim git yat uyandırırım seni ben dedi ama saat 1'i geçiyordu uyandırdığında... O zaman emzirdim sonra 3'e alarm kurdum yine uyanamamışım 5.30'ta bebeğin ağlamasına uyanıp emzirdim... Uzun süre emmedi gece yani korkuyorum :( 

12 Cevaplar

0 oy
(4,152 puan) tarafından
Bisey olmazz  nie korluyosun zstn kuzucuk acikinca aglamis. Robot deilsin ya olabilir
tarafından
Ne bileyim korktum işte aç kalmıştır kan şekeri düşer diye :(
(4,152 puan) tarafından
Hayr hayrr bisey olmazz.zatn gece gunduz gibi opmaz kii. Buyumek icin uykuyada ihtiyaci var gece o kadar sk kalkmaz acikinca kalkar zstn merak etme.
tarafından
Tamam o zaman biraz rahatladım teşekkür ederim :)
(4,152 puan) tarafından
Rica ederiim canim. Sen kaliteli beslen bebeise yarar merak etme. Ekmekten uzak ol
tarafından
Peki, sağol tekrardan.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Korkma hic bisey olmaz yorgun dusebilirsin bu gayet normal, bebis de aciktigi icin aglamis hic sorun yok uzme kendini
tarafından
Korkuyor insan işte söz konusu bebeği olunca, çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Çok aşırı uzun bi zaman degil korkma 
tarafından
Peki teşekkür ederim
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Acıkınca ağlamış zaten canım korkma bişey olmaz  benim oğlum çok ağlıyodu gece gündüz eltim hep diyodu ben çocuklarımı gece 1   2  kere emzirirsem emziriyodum hiç ağlamıyolar dı diyodu kırklıyken bişey olmaz merak etme bidahakine daha dikkat edersin
tarafından
Hmm peki anladım çok teşekkür ederim
0 oy
(3,895 puan) tarafından
10-15 saat aç kalmamış bi sey olmaz.
tarafından
İnşallah teşekkür ederim
0 oy
(44,724 puan) tarafından
Korkma bişey olmaz olabilir aglardl acikinca
tarafından
Teşekkür ederim...
0 oy
(10,975 puan) tarafından
Bırsey olmaz bacım Dr benı kac kere tembıhledı oyle gece sık sık beslersen uyku duxenı olmaz bebegın dedı
tarafından
Bana da iki saate bir uyandır emzir demişlerdi ondan korktum
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Aslında bilmeden iyi bişey yapmışın biliyor musun. Bende her 1 buöuk saat en fazla 2 saat arayla alarm kurardım emzirmek için. 3 ay bu şekilde yaptım. Sonra doktor bana dedi ki. Bebek acıktığında zaten ağlayarak uyanır neden sürekli uykusundan bölüyorsun uyuyarak büyüyecek  dedi.biz bu şekil yaptıkça uyku düzenleri olmuyor... Sonuç oğlum 14 aylık ve uyku düzenine dair hiç bir şey yok. Çünkü alıştı her kıpırdamada ağzına meme verilmesine uzun süre kesintisiz uyumamaya. Kendi hatam yüzünden oldu.. Korkma bişey olmaz kuzucuğa çok bi aç kalmamış zaten insanlık hali bir iki seferde bende öyle olmuştu senin gibi çok korkmuştum
tarafından
Anladım çok teşekkür ederim. Ne bileyim bana da doktorlar uyanmazsa her iki saate bir uyandır emzir demişlerdi
(1,012 puan) tarafından
Biz pinpirikliyiz sanırım canım ya. Benim minik bebeğim olsa ben yine alarm kurarım kesin. Nolur nolmaz diye.. En azından bi 2 aylık oluncaya kadar sen uyandırıp emzir bence. Sonra ben gibi yapıp da uyandırma ilerde sıkıntı oluyor
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Gündüz sık emziriyorsan gece çok sık emzirmez isen aorun değil kuxum sende dinlenki sütün kaliteli olsun 
tarafından
Tamam çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
düzenlendi
Korkmanı gerektirecek bir durum yok canım birşey olmaz Allah'ın izniyle. Sende uyuyacak son ki sütün dolsun. Ben kızım doğduğunda o kadar yorgun düşmüştümki bebek ağlamış ağlamış uyanmamışım. Normalde çıt sesine uyanan biriyimdir. Eşimde beni uyandırmaya çalışmış yine uyanmamışım hatta öldüm sanmış kalbime falan bakmış o derece.
tarafından
Aaa doğrudur tabii artık nasıl yorulduysan :(
Çok teşekkür ederim...
0 oy
tarafından
Bisey olmaz canm allahin izniyle aciktiginda uyqnmis zaten ama tekrar tekrar saat kur isterden bebegunin günü cok az doktirlar her 2 saatte 1 emmeleri lqzm diyolarlar 2. Ayini bitirene kadar 2. Ayını gecince agladiginda beslesen daha iyi olur senin icun 
tarafından
Peki anladım teşekkür ederim
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Alarmları iyi kur kuzum birkez bisi olmaz ama düzenli olmazsa sarılık olur dikkat et Bi kaç alarim kur sen 
tarafından
Duymamışım alarmı işte ama daha dikkatli olmak lazım  teşekkür ederim
(4,061 puan) tarafından
Rica ederim cnim bnm Bi kc tane kur belli şeye birine klkma san kesin birine klkarsin Bn hp yastığın altına koydum telefonumu uynmk için
tarafından
Tamam haklısın :)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 532 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 329 göst.
8 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 502 göst.
9 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Aaayys (406 puan) tarafından soruldu