0 oy
532 göst.
Diğer kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kizlar uyuya kalmisim en son 3 alarmı çaldı kızımda zaten dakik ondan once kalkmisti yanima yatirip gogsumu verdim havasi sonmus balona cevirmis bi kalktim adaggshshsh:D Birsey olurmu ya zaten kendi kalkiyordu hep ben genede alarm kurardim o kadar yorulmusumki normalde uykum cok hafiftir bebegimde zaten gazli şuan masallah huzurlu bi sekilde uyuyor 18 gunluk kaldirsammi kizlar zaten en az yarim saat gogsumden ayrilmaz ben uyurken baya bide emmis belli..

9 Cevaplar

+1 oy
(196 puan) tarafından
uyuşun bence,hazır uyuyor sende yat uyu 3 saati geçmemiştir uyuması geçtiyse uyku sersemi açsa da emer zaten 
(3,099 puan) tarafından
Zaten saatide yaklasti ya kipirdanmaya basladi gunduzleri zaten hic alarm kurmuyorum zaten gazdan ya uyumuyo uyusada en fazla 2 bucuk saat uyuyo sonra emmeye kalkiyo gecede alarm ile dakik kalkiyodu
-Reklam-
0 oy
(690 puan) tarafından
Yukarı çıksın 
(3,099 puan) tarafından
Sagol canım
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Uyandırma kuzum açsa kendisi uyanır zaten 
(3,099 puan) tarafından
Zaten simdide gaza uyandi canim artik uyku yok bize
(4,759 puan) tarafından
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun canım
0 oy
(432 puan) tarafından
Anne yanı yatakta emzirme işlemi oluyor dimi canım kendı yatağına almıyorsun 
(3,099 puan) tarafından
Yok canim kendi yanima alıyorum bide gazli oldugundan yanimda daha huzurlu uyuyo emzircegim zaman kendi yanima alıyorum
(184 puan) tarafından
Kuzum bebek çok küçük dikkat et lütfen uyuyakalma Allah korusun kendini koruyamaz daha ilk aklıma o geldi yanıma alıyorum deyince insanız işte uyuyakalıyoruz Allah esirgesin dikkatli ol canım
(432 puan) tarafından
Canım ya benim eşimin arkadaşı nın hanımı uyuya kalmış böyle emzirme sırasında bebek boğuldu öldü kadını akıl hastanesine yatırdılar. Ben de çok etkilendim asla emziremedim sağıp veriyorum
0 oy
(913 puan) tarafından
Benim kızım gaz sorunu yaşayan aşırı uykusuz bebekti. Doktor demiştiki uyurken altını bile deyişme. Sarılığı fln yoksa emzirmek için bile uyandırma demişti zaten kendisi uyanır. Ben de uyandığında  yanıma yatırir memeyi koyardım ağzına eme eme uyurdu
(3,099 puan) tarafından
Benim kizda ayni canim zaten dogru duzgun uyumuyo gazdan gelisimi icinde uyku cok onemli şu sira aciktikca kalkiyo zaten 3 saati aşmıyo
0 oy
(7,209 puan) tarafından
Ben hiç saat kurmadım
(3,099 puan) tarafından
Ne guzel canim benim kizda kendi kalkiyor ama evham benimki biraz
(7,209 puan) tarafından
Kendine zarar canım çocuklar aç kalınca dünyayı ayağa kaldırıyor zaten :) rahat anne olursa rahatta çocuk olur senin stresini evhamini hisseder yavrun . Sarılık olayı yoksa sal biraz kendini. Benimki 2 kilo doğdu çok şükür sarılık falanda olmadı tek derdimiz gazdi yedi bitirdi bizi :)
(3,099 puan) tarafından
Cok sagol canim icimi rahatlattin benim bebegimde sarilik olmadi hic şükür bizimde tek derdimiz gaz bugun uykumu cok iyi almisim onu anladim kendide kalkti kac kez bosu bosuna alarm kuruyormusum
0 oy
(616 puan) tarafından
Bence bidaha yanına yatırma uyumuşum diyorsun Allah korusun uyku ile ölüm birdir üzerine falan yatsan bişey olsa canı ne ki
(3,099 puan) tarafından
Tabikide oyle canim ama zaten yattigim gibi kalkan bi insanim heleki yorgunluktan hic kipirdamamisim bile normalde uyumam cok dikkat ederim yorgunluktan gitmisim aninda
(616 puan) tarafından
Evet çok yorucu bir süreç yinede dikkat et canım
0 oy
tarafından
İlk 10 gün dikkat ettim sarılık olmasın diye sonra kendisine bıraktım aciktikca uyandı böyle yaparsan büyüdüğünde alisiriz her gece saat başı uyanır emer öyle daha zorlanirsin. 5 aylık olduk çok şükür hiç bir sıkıntı olmadı. Uyandırma artık ki gece uykusu güzel olsun 
tarafından
Annelik böyle birşey işte canım anlıyorum seni. :) Ama böyle alışır sa ilerde sen çok zorlanacaksin. Şimdi benim bebeğim maşallah diyeyim gece 1 veya 2 kere uyanır sadece gece uyumadan önceki son beslenmesi hep mama verdim ki karni tok olsun.
(3,099 puan) tarafından
Bende bundan sonra ellemiyim ya zaten cocuk yazik gazdan dogru duzgun uyumuyo simdi bu saate basladi ogleden sonraya kadar ogleden sonra uyur aksam gazi baslar
tarafından
Gazi varsa lactocol damla kullan iyi geliyor. Ben bunu veriyordum hemen çıkarıyordu gazını. Bizler gaz ağrısına dayanamıyoruz minikler hiç dayanamaz. Ve gece 9 oldumu uykuya hazirla mama ver altını degis üstunu değiş gece lambası yak uyut canım ki uyku düzeni olsun ben doğduğundan beri öyle yapıyordum burada ve çevremde olan herkes dalga geçti yeni doğan bebek uyku düzenimi olurmuş diye. Evet oldu bebegim şimdi saati belli o saatte yatar hep
(3,099 puan) tarafından
Canim ne damlalar aldim ev damla kayniyo dun 2 tane daha aldirdim deniyim diye ama nafile bu bebegimde uyku duzeninden korktum biraz ilk kizimda 2 aylikken hep kendi uyumaya basladi hic sallamadim bu bebegimide sallamamaya calisiyorum gazli anında kucagimda sakinlestiriyorum zaten sallamakta fayda etmiyo
tarafından
Kıyamam ya. İnşallah yakın zamanda geçer.
0 oy
(2,486 puan) tarafından
2 çocuğuma da asla alarm felan kurmadım ne zaman acikirsa o zaman uyandılar 
(3,099 puan) tarafından
Ne guzel canim

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 521 göst.
20 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 329 göst.
8 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu