0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde (179 puan) tarafından
Bu doğumu sıkıntıya sokarmı sonra yukarıya çıkarmı acaba çok, yoruyorum kendimi ona mı oldu ki düzelir inşl dua edin kızlar 29 haftalığım daha düzelir inşl normal doğum olmuyor falan yazıyor internette 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Insalah düzelir ama genelde sezeryan oluyor öyle olunca ınsalah düzelir 
(179 puan) tarafından
Ben anlamadım eşiği mi başımı neyi yani aşagıda olan bir çırpıda deyiverdi doktor başı aşagıda onu anladım diyer dediğini anlamadım işte
tarafından
Basi asagidaysa döner benim doğum anında dondu yani eşi aşağıdaysa sezeryan oluyor genelde
(179 puan) tarafından
Bidakine sorayım eşimi başımı bişey anlamadım ya çok acele etti doktor
(179 puan) tarafından
Başı dedi ama sanki eşimde dedi sonra
tarafından
Başıysa döner ya 36 haftaya kadar döner yani benimki doğum başladı ters dondu sezeryan oldum kanala girmedigi sürece döner yanj
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tamamen kapattiysa kesin sezaryen biraz kapattiysa bekliyorlarmış 28 e kadar çıkabiliyormus 
tarafından
Rahim duvarı kapali derken onu anlamadım rahim ağzını mi diyor acaba o da zaten kapalı oluyor nişanla ama bende merak ediyorum eşi aşagida denilip normal doğum yapan var mi çünkü benim ilk doğum normal bunda ne olacak bakalim
(179 puan) tarafından
İlk doğum normal di dmeşsin ya sanada böyle bişey dedikleri haldemi normal oldu dogumun canım inşlh bnmde öyle olur Allah bilir yani kapalı olan rahim ağzı onu dedi bence yani aşagıda olmamasından korkma zaten kapalı dedi ama yinede 10 gün sonra gideceğiz bakalım
tarafından
Yok cnm ilkde sıkıntı yoktu şuan 23 haftalık gebeyim bunda dediler ilk normal bu ne olacak bilmiyorum
tarafından
Rabbım gönlüne göre versin İnşallah
(179 puan) tarafından
Amin kuzum ya nasip
0 oy
(370 puan) tarafından

Maalesef sezeryan oluyor benimde kapalıydı rahim duvarı 40+2 gunlukken doğurdum Bnde 3gun olacak bugün  dirk sezeryan oluyor çünkü şubede veriyorlar açılma olsun die iki acıyı bi anda çekme geçmiş olsun 

(179 puan) tarafından
Rahim duvarı kapalı oluyor zaten öyle değilmi herkeste kapalı olur açık olsa erken dogardı dedi doktor kapalı olması problem mi ya Bn bişey soramadım ki çok kalabalıktı doktor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 86 göst.
27 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulannnnn (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 145 göst.
21 Mart 2021 Aile kategorisinde Ercey__ (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Bahar_6565 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 175 göst.
12 Mart 2021 Diğer kategorisinde Husom (7 puan) tarafından soruldu

379,963 soru

11,374,342 cevap

34,857 kullanıcı