+1 oy
62 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,243 puan) tarafından
Kizlar günaydın bisi sorcam kızım  atesli dün aksamdan beri 3 defa calpol verdim ama 37 37 bucuk arasinda gidip geliyo 2 gün önce rota aşısı yaptırdim o yapmismidir ilki 3 aylikken yaptırdım o yapmamisti şimdi 5 aylık oldu bunda ateşlendi anlamadim başına gelen varmi acaba başka bisey de olabilir mi 

4 Cevaplar

+1 oy
(3,836 puan) tarafından
doktorla görüş canim. aşılar benim kizima pek ateş yapmıyor ama her bebek bir degil tabi. asi sonrası ateş olabilir
(1,243 puan) tarafından
Anladimm canım sağolasın
(3,836 puan) tarafından
rica ederim cnaim gecmis olsun
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Rota aşısının yan etkisi yok demisyi bana hemsire canm ama eve geldm benimde kizim sabahtan ertesi sabaha kadar uyumustu zar zor uyanduruyodm bi hemşireyi arayip sorsana canm 
(1,243 puan) tarafından
Bilemedim bunu ya önceki hic bisey yapmamıştı  nu yapinca şaşırdım  canım  arayayim olmazsa hrmsiremizi cok teşekkür ederim
tarafından
Rica ederm canm ne demek
+1 oy
(375 puan) tarafından
Doktorumuz bize rotanın ilk dozunu verirken ishal olabilir onun dışında beklenen bir yan etkisi olmaz demişti. 2. Dozunun henüz vakti gelmedi onda durum farklı mıdır bilmiyorum. Ama belki zamanlama olarak denk gelmiştir canım bir doktora danışmanı öneririm. Umarım hemencik iyi olur evladın. 
(1,243 puan) tarafından
Bana da aynisini dedi kuxum belki ishal olur dedi ama saglik ocagini aradim ates yapanilir dedi umarim sadece ondandır ya asiri huysuz çünkü cok sağol canim benim inşallah
+1 oy
(7,441 puan) tarafından
Olası ishal disinda yan etkisi olmuyor canım ateş ondan değildir diye düşünüyorum 37-37.5 çok yuksek ateş değil abaca diş çıkarma dönemi falan mı 
(1,243 puan) tarafından
Aynen canım bana da sadece ishal olur dediler salyalari akıyo ama onun dışında diş belirtisi yok gibi damaklarinda bilemedimm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 64 göst.
4 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 89 göst.
30 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Krtll00 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 48 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Kizannesiyim (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
24 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (690 puan) tarafından soruldu

382,448 soru

11,450,060 cevap

35,025 kullanıcı

...