0 oy
82 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (26 puan) tarafından
Covid asisindan önce hastalkk nedir bilmezdim hastaneye hiç gitmezdim aşıdan sonra her ay ateş boğaz ağrısı hastalık hiç bitmiyor sürekli biyerlerim agriyor kafam falan çok kötü oluyor sizinde böyle olduğumu duyduguma göre biontec aşısı daha kotuymus 3tane vuruldum ben sinovac ona göre daha iyi diyorlar hakkımı helal etmiyorum zorla aşı olacaksniz diyenlere

7 Cevaplar

0 oy
(4,145 puan) tarafından

Suan onu konusuyoruz kuzenle:)

(26 puan) tarafından
Ne konuşuyorsunuz banada anlatin :)
(4,145 puan) tarafından
https://www.instagram.com/reel/C0M7o71NuUI/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==   Gece su videoyu gordum de. Atmistim. Onunda iki dusugu var. Her gittigi doktor asi oldunmu diye sormus.
(26 puan) tarafından
Maalesef banada sağlıkocaginagitmitim çok kötüydüm aşı vuruldun mu diye sormuştu ebe :(   hep aşıdan oluyor noluyorsa
(3,072 puan) tarafından
Hedefleri oydu zaten dünya nüfusunu azaltmak yaşlıları ortadan kaldırmak. Ne ben ne eşim aşı olduk en yakınlarım anne kardeşler de sıkı tembihledim kimse aşı olmadı.  O kadar kişi var ki bu aşıdan sonra pıhtı atan kalp krizi geçiren. Eniştem mesela bacağında pıhtılaşma oldu ameliyat oldu yazık daha 55 yaşında hepsi biontch den sonra oldu.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben aşının mecbur olduğu dönemler hamileyim vurulmadım hiç. Ama eşim annemler babamlar kayın validemler benden geriye kalan herkes vuruldu. Çok endişeleniyorum biliyor musun? Annem, babam, kayın validem tansiyon hastaları. Aşıdan sonra çok ama çok fazla tansiyonları yükseliyor ve ilaç tedavileri işe yaramamaya başladı. Her ay ilaç değiştiriyorlar. Ve kalp damarlarında genişleme varmış üçünün de. Ben hiç iyiye yormuyorum bu aşı durumunu. Aşıdan sonra bu şikayetleri olan çok sayıda insan var canım. İnşallah sende de başka bir sıkıntı yoktur.
(26 puan) tarafından
Bende panik atak falan geçirdim kalp sıkışması oldu sürekli hastalaniyrum
(6,224 puan) tarafından
Kayinpederim yıllardır yüksek tansiyonu varmış ilac kullanıyormuş

Aşı yaptırdı aşı sonrası kalp krizi geçirdi adam bir anda yigildi
0 oy
(4,555 puan) tarafından
Siz böyle dedikten sonra postumds bende düşünmeye başladım gerçekten bunu olabilirim diye
(26 puan) tarafından
Mallesef ya :( bu yüzdendir hep
0 oy
(203 puan) tarafından
Benim eşimde öylw canım önceden hiç hasta olmazdı ama aşı olduktan sonra her ay mutlaka hastalanıyor yazın bile 
(26 puan) tarafından
Benim eşimde aynı o da benim gibi 3tane vuruldu ateş karın ağrısı mide ağrısı çekiyor ve tedavisi yok ilaçlar fayda etmiyor adam mahvoluyor ağrıdan
(203 puan) tarafından
Rabbime havale ediyorum aşıyı zorunlu kılanları benim eşim olmak istemiyordu çalıştıkları yer mecburi kıldı
(26 puan) tarafından
Aynen hakkımız haram zikkim olsun onlara inşallah ne otobüse binebiliyorduk ne evden cikabiliyorduk illa aşı dediler Allah ıslah etsin hepsini
0 oy
(3,072 puan) tarafından
Geçmiş olsun hacemat olmadıysan tavsiye ediyorlar. Ben olmadım aşı 
(26 puan) tarafından
Bakalım cnm inşallah iyi gelir yaptırmayı düşünüyorum
0 oy
(5,854 puan) tarafından
Hiçbir etki yapmadı diyemem ha bende olmadı, aksine 2-3 kış burnumun aktığını bilmem. Yakalanmadım hastalığı. ( Şimdi bunu dedim ya kesin hasta olurum) 

ama babamı görüyorum o covid de geçirdi. Nefesi tıkanıyor çabuk, sanki maraton koşmuş gibi oluyor konuşurken. 

Sinovac daha geleneksel bir aşı zayıflatılmış virüsle yapılan biontech genetiği değiştirilmiş virüstü sanırım. 
0 oy
tarafından
Aynı durumdayız canım ben çalışırken aşıdan önce boylemiydim turp gibiydim şimdi dışı taze içi çürümüş kavun gibiyim sürekli hastayım 

Bizi deneme tahtası gibi yaptılar üzerimizde deney yaptılar resmen ben de iki doz oldum çok pişmanım 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 100 göst.
0 oy
2 cevap 112 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 583423 (125 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 220 göst.
0 oy
38 cevap 644 göst.
12 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu

379,029 soru

11,345,116 cevap

34,809 kullanıcı

...