+1 oy
372 göst.
Aile kategorisinde (841 puan) tarafından
Yarın annemle kız kardeşim geliyor doğumum için bakmaya  kaynanam annemlere göre yakın mesafe de ama farklı şehirde kaynanam gelmiyor gelmesin annemde daha rahat ederim ama kaynanam elimi ayağımı toplayınca  gezmeye gelcek öyle dedi 30 haftalarda hamileyken ev taşıdım eşim de yoktu herşeyi kendim yaptım gelmedi midem bulandı ilk haftalar eşim gel dedi gelmedi sonra ben düzelince gezmeye gelmek istedi bu seferde ben oralı olmadım  şimdi diyor yazın gel gezelim yeni evliyken de her yere gezmeye bizimle geldi yaşı genç anlıyorum ama balayına da gelmek istedi eşim gelsin ayrı gezeriz dedi bende istemiyorum dedim beni gezdir gamzenin gezesi var diyor hep eşimde herkes kendi avradını gezdirsin  seni de babam gezdir sin deyince bozuldu ama biz hep cümleten gezdik ilk yeni evliyken şimdi doğuma falan gelmiyor ya beni orda doğum yapsın istiyor du gelen giden olur gezeriz diyordu bende kaynanamlar kalabalık görümceler kaynananın küçük çocuğu kayinbaba rahat edemem diye istemedim hem annem gelemezdi o kadar kalamazdı kendi evim rahat diye doğumu kendi evimde istedim acaba ondan mı gelesi yok yoksa biraz iş yapmayı sevmez ben oradayken hep ben yaptım ondan mı ki 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ugrasmak  istemiyor  gelse temizlik  yemek  bebegin  bakimi  senin bakımin  üstünde  olacak  şimdi gelmiyorsa  sen iyileşince  hiç gelmesin  
(841 puan) tarafından
Ben iyileşince gelip gezecek insan bu kadar gezmeyi sever mi ya anlamadım acaba doğumu orda yapmadım diye mi gelmek istemedi ki orda yapsam bakmazdi bana
tarafından
Yok canım ya onla  alakasi  yok gelip de kendini yormak istememiş
(841 puan) tarafından
Tembel biraz gezme olunca koşar tek
-Reklam-
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Ohaaaaa balayına mi gelmek istedi yuuuhhhh
(841 puan) tarafından
Her yere beraber gittik hiç başbaşa gitmedik hep gelmek istedi kiramadik
(14,030 puan) tarafından
Balayına geldi mi yani
(841 puan) tarafından
Gitmedim ki gelcek diye yeri ayarladık biz bu dedi bizde gelelim eşim de gelsinler ayrı gezeriz dedi bende istemiyorum dedim siz ailecek gidin öyleyse dedim gidemedim onun yerine başka yere günü birlik gezmeye götürdik hepsini
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Aman canm boşver kendi annen daha iyi olur
(841 puan) tarafından
Aynen annem olmasaydı demekki bakacak kimsem yokmuş diyorum bende
(2,126 puan) tarafından
Aynen canm bizde kaynanamla birlik oturduğum için çok fazla müdahale edecek eminim
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Hayatım benim kaynanam 2.hafta geldi yalandan yere oram agriyor buram agriyor dedi kendine hizmet ettirdi dikislerim ağıra ağıra kahvaltı yemek hazirladim...

Ben kimseden hizmet beklemedim kaynanam kendine hizmetci aradi neymis mecburmusum herkes yapıyormuş haram olsun diyorum
(841 puan) tarafından
Gelmediği iyi demi bir yandan eşim de diyor annen gelmese gelir bakardı annen var gerek yok diyor bende bakmazdi dedim bakacak olsa o kadar şeyde yardıma gelirdi gezme olsa koşarak gelir
(7,654 puan) tarafından
Mutlu ol gelmiyor diye
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Canım ben annemlere 12 saat uzak memleketteyim eşimin memleketinde kaynanamda 5 dk yani. Hamileyken tuvalet harici kalkmak yasaktı. Kapımı bile çalmadılar bir bardak su veren olmadı. Eşim işe giderken yemeğimi suyumu yanıma koyup gidiyordu. Seyahat yasağından dolayı annemle ablamda gelemdi 2 ay. Yasak biter bitmez koştular yanıma. Doğum yapınca kaynanam gil bebek sevmeye geldiler kabile halinde. Allah merhametsizlerle karşılaştırmasın. 
(841 puan) tarafından
Amin canım Ya kıyamam benim korkumda annem Ler gelemeseydi 16 saat uzaklıkta Seyahat izni kalktı Allah'tan hemen geliyorlar kimseden fayda yok demekki bende hep hamileyken tek yaptım insan arıyor yanında biri olsun yardım etsin
0 oy
tarafından
Rahatsizken gelmiyosa sonra hiç gelmesin daha iyi 
(841 puan) tarafından
Sürekli düzelince gelcem gezeriz sende bunalmışindir diyor hep benim üzerimden gezmeye çalışıyor gamzenin canı istiyor bizi gezmeye götür diyor eşime
tarafından
Yok bunalmiyorum de gitme sende o gelince bebek küçük de bahane et gelmesin

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 485 göst.
24 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Mavii (456 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 335 göst.
2 Ocak 2022 Diğer kategorisinde _Yeliz.. (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Baldananne (289 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 414 göst.
16 Haziran 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Ytksitem (30 puan) tarafından soruldu

379,619 soru

11,364,095 cevap

34,841 kullanıcı

...