0 oy
379 göst.
Diğer kategorisinde (467 puan) tarafından
Oglum 10 buçuk aylik maşallah yemeğe düşkün ben evde yemek veriyorum sonra dışarı çıkıp kaynanama yada başka biyere gidiyoruz diyelim biri bisey verince hemen yiyor yerde meyve falan görsün ağlıyor millette diyor sen bu çocuğu açmi bırakıyorsun. Sinir krizi geliyor ya he anasını satayım ben zalimim çocuğa yemek vermiyorum bu nasıl bir kafa ya bebek sonuçta gördüğünü istiyor açlığı tokluğu ne anlar ağzına tatlı bisey degdigimi  istiyor degilki açlığından yani..

29 Cevaplar

0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bana da cok yediriyorsun obez olacak cocuk diyordu oysa cocuk istedigi kadar yiyor :)
(3,895 puan) tarafından
Bosver ne guzel yemesi varmis iste ..
-Reklam-
0 oy
(337 puan) tarafından
El kadar bebe nolcak yese ya insanlarda bi tuhaf kendileri hiç çocuk olmadılar heralde ben bile seviyorum bu yaşımda yemek yemeyi bebek dediğin gördüğünü ister zaten bundan normal ne var 
0 oy
(964 puan) tarafından
Ayni benim kizim canim 
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Yiyen cocuklara öyle hayranlıkla bakıyorum ki. Boşver kim ne derse desin. Rabbim kesmesin iştahını. Benimki de yemiyo her gören baska bsey diyo
0 oy
tarafından
Ufacık bebeğin lokmalarını mı sayıyorlar. Bir anneye böyle şey söylenir mi ya azıcık çenelerini tutabilseler keşke ben bile sinir oldum. Yemese bu defa onada laf ederler bunlar.  
0 oy
tarafından
Aman he deseydin eve gidince zincire vurup köle olarak satıyorum :DD
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Benim oğlum 22aylık henüz emiyordu .Anne sütünü bırakmaya 3gün önce başladık.Eltime bayramda bana ümit ediyor pek bişey yemiyor demiştim.Öğlen yemeğinde baya kalabalıktık benim oğlan bayağı yemek yedi eltim yiyor işte ya çocuk bi de yemiyor derdin dedi gülerek.

Çocuklar kalabalıkda ve açık alanda daha iyi yiyorlar canım yiyecek bişey vermemekle alakası yok , saçmalamış onlar
0 oy
(826 puan) tarafından

MaşAllah canım yesin nolucak yaaa. 

Allahım nolur benim oğlumda öylr olsun lütfen:ermm:ağzına bişey götürmez 14 aylık bal sürsen yüzünü buruşturur elinde bişey yemez asla ağlıyo hep napıcam bilmiyorum yaa. 

Bi daha öyle söyleyen olursa deki böyle çoçukların hasretini çeken anneler var:D

0 oy
(1,621 puan) tarafından
Millet te çocuk yemese aç birakiyosun der yese yine aç birakiyosun der

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 140 göst.
28 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 140 göst.
21 Ağustos 2021 Aile kategorisinde EbruMeva (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 345 göst.