0 oy
378 göst.
Diğer kategorisinde (467 puan) tarafından
Oglum 10 buçuk aylik maşallah yemeğe düşkün ben evde yemek veriyorum sonra dışarı çıkıp kaynanama yada başka biyere gidiyoruz diyelim biri bisey verince hemen yiyor yerde meyve falan görsün ağlıyor millette diyor sen bu çocuğu açmi bırakıyorsun. Sinir krizi geliyor ya he anasını satayım ben zalimim çocuğa yemek vermiyorum bu nasıl bir kafa ya bebek sonuçta gördüğünü istiyor açlığı tokluğu ne anlar ağzına tatlı bisey degdigimi  istiyor degilki açlığından yani..

29 Cevaplar

+1 oy
(2,264 puan) tarafından
Ağızlarına çakacan 
(467 puan) tarafından
En sonunda çakacam valla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ağzı olan konuşuyor işte Allah yardımcın olsun.
(467 puan) tarafından
Gerçekten öyle
0 oy
tarafından
Saygisizlar. Nolmuş yiyorsa nekasar ayip bir anneye boyle demek cok uzucu gercekden 
(467 puan) tarafından
Gerçekten öyle kafayı yemişler kafayi
0 oy
(266 puan) tarafından

Valla bana da derdiler çocukken. :woot:

(467 puan) tarafından
Gerçekten insanlar normal değil ya
0 oy
tarafından
Evet aç bırakıyorum size ne de geç canım
(467 puan) tarafından
Öyle valla yemek yese bi dert yemede bi dert
tarafından
Boşver hiç takma canım iyi doğurdunuz siz dha bir hafta bişey vermem de
0 oy
tarafından
Valla benm kızım 5 yaşında. Hala öyle. Hatta bugün kavgasını yaptik ceza verdim çikolata yok bugün dedim. Kızdiğıma değil de bugün çikolata yok dediğime ağladı 
0 oy
(3,457 puan) tarafından
He vermiyorum napcan sen mi yemek vericen de :) cenesizler. Çocuk bu bir ortamda illa böyle şeyler yapar yani dışarıdaki yemek daha tatlı gelir kendisine
(467 puan) tarafından
Gecenlerde gorumceme gittik. Ben bi kek yedirdim oğluma sonra görümcemin esi de kek verdi o verdikçe çocuk yedi gorumcem dedi verme yeter rahatsız eder yok dedi o yedikçe ben vericem oğlum o kekinde yedi ben biliyorum rahatsız edecek bir saat geçti olduğu gibi kustu. Yanı bebek daha bu tokluğu nerden bilecek
(3,457 puan) tarafından
En iyisi akrabadan uzak.olmak
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Ne kadr boş konuşuyorlar ya hangi anne çocugunu ac birakir
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Aslında evde yedi ama pek yemedi de. Nazar değer çok yiyor derler. 
0 oy
tarafından

Yesin kız can boğazdan gelir kendini ne uzuyon valla bana öyle deseler he vermiyorum azcikta bana getirin canım çekti derim ağzı olan konuşur herkesi takamam sende öyle yap :) oturur yerim çocuğumla taa anaların nikahına kadar konuşsunlar :)

0 oy
tarafından
Cnm yiyen cocuk iyi olur yesin. Yemeyince daha kotu bosver insanlari
0 oy
tarafından

Başlığı okuyunca bi güldüm yaa bu insanlar bi acayip yese istese neden yiyo anası vermiyo yemese niye böyle alıştırdın ya çok zayıf ya çok şişman hep analarda suç hep biz yapıyoz cocuklari onlar bizden daha çok düşünüyorlar sanki:angry:

0 oy
tarafından
He vermiyom ac birakiyomki gittigi yerde cok yesin diye de sende ne sacma aapan insanlar varya
0 oy
tarafından
Bebek o herşeyi istemesi normal hangi anne çocuğunu aç birakabilir ki kötü zihniyetli onlar 
0 oy
tarafından
Ayy Allâh'ım yâ hû biz de küçükken annemiz tembih ediyordu sakın misafirlikte bir şey istemeyin diye. Çünkü biri bir şey verse biz de masaAllâh istahliydik yani karnı tok insanın canı çekerdi bizi yerken görse :) sonra hemen annemize sen bu çocukları aç mı bırakıyon derlerdi annemin eltileri.

Bı kere arkadaşımın babannesi muhallebi yapmış üzerine renkli pasta süslerinden koymuş bı kase yedim. Arkadaşıma dedim bı tane daha yiyebilir miyim diye babannesi dedi ki - evde annen yapmıyor mu ? Valla gücüme gitmişti bir şey diyemedim fakirdik ilk defa renkli pasta süsleri gördüm çocuktum istemiştim. Daha da kimsenin evinde bir şey ne yedim ne istedim. 
0 oy
tarafından
Birdaha diyene deki gerizekalı.bir bak bu daha bebek ne bekliyorsun
0 oy
tarafından
Benimkide öyle:)) hatta 1 yaşındayken ders ortamındaydık mutfaktaki ekmek poşetini almış içeri yanıma getirmişti verıym diye:)) ne biliyor 1 yaşındaki çocuk ayıbı şeyi 

Bende doyana kadar yediririm Allah var hatta etraftakiler çok veriyorsun daha küçük diyorlardı ama çocuk ister ıse ne yapayım Maşallah 3 yaşında hâlâ boğazlı
0 oy
(748 puan) tarafından
Agzı olan konusuyor ya bi bitmedi şu çevre.. Yese suç yemese suç.. 
0 oy
tarafından
Cocuk yemeyince ayyy çok zayıf derler dışarda bisey isteyincede yemek vermiyormusun derler sinir oldum ben bile
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Kiz desene evet veemiyorumbak birr deri bir kemik :D

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 135 göst.
28 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 140 göst.
21 Ağustos 2021 Aile kategorisinde EbruMeva (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 343 göst.