0 oy
263 göst.
Diğer kategorisinde (399 puan) tarafından
Sezeryan olacam çok korkuyorum diyordum sizde baya destek çıktınız içimi rahatlatiyordunuz hepinizden Allah razı olsun bide bişey soracam  4.gunum hala oturup kalkamıyorum dikislerim sancı ediyor ve hiç doğum yapmamış gibi göbeğim duruyor ne zaman iylesiyor dikisler

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün. Sancıların için ağrı kesici vermiş olması lazım? Bende biraz zorlanmıştım ama gün geçtikçe hafifliyor ağrı da çok şükür, göbekte yavaş yavaş gidecek inşallah merak etme :)
(314 puan) tarafından
Antibiyotik ağrınızı azaltır biraz daha. Korkudan mı acaba tuvalete çıkamamanız. Görümcem sağolsun bana hoşaf aşure falan getiriyordu hem süt yapıyordu hem de çok katı beslenmek istemiyordum. Bir şey olur diye korkuyordum.
(399 puan) tarafından
İshalim ama olmuyor bende anlamadım karnım gürül gürül gurulduyor
(314 puan) tarafından
Anladım. Bilemedim ki şimdi.
tarafından
Fitil de veriyorlar ben kullanmadım ama kullananlar çok iyi geldiğini söyledi. İshal olduğuna emin misin ya garipmiş...
(314 puan) tarafından
Deneyebilirsiniz faydası olur belki.
-Reklam-
0 oy
(2,443 puan) tarafından
10 gün içinde dikişlerin içten iyileşmeye başlar canım. Biraz daha rahat hareket etmeye başlarsın. Geçmiş olsun
(399 puan) tarafından
İnşallah ikinci doğumum ama inan unutmusum ilkinde ne zaman iyileştiği mi
(2,443 puan) tarafından
Doğrudur canım. Benim de ekimde ikinci sezeryanım olcak ben de tedirginim biraz nasıl geçcek diye :)
(399 puan) tarafından
Hiç tedirgin olma Allah öyle bı yardım ediyor ki çok şükür ben boşuna sıkıntı yapmışım
(2,443 puan) tarafından
Inşallah canım :)
0 oy
tarafından
Hadi gözün aydın cânim (◕ᴗ◕✿)
(399 puan) tarafından
Sağ ol canim
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Sağlıkla büyüt insallah
(399 puan) tarafından
Amin sağ ol canim
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bn NOrmal şey ettim kuzm bilmiyrm ama geçmiş olsun hepsi geçecek kendini üzme demeye geldim ..bu günleri tekrar gelmiyr hemencecik geçiyor bnm yerime de bol bol koklar misn annesi gözün aydın ☺️
(399 puan) tarafından
Koklarım tabi Sağ ol Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Gözün aydın canım güle güle büyüt bebeğini inşallah ben de dün doğum yaptım sezaryen dikişler sancıyor hâliyle bir hafta 10 gün e kadar toparlarsın inşallah 
(399 puan) tarafından
Amin sağ ol seninde gözün aydın hayırlı evlat olsunlar İnşallah
0 oy
tarafından
Gözün aydın olsun cnm 
(399 puan) tarafından
Sağ ol canim

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 228 göst.
0 oy
22 cevap 502 göst.