+1 oy
392 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,633 puan) tarafından
Kızlar epidural anestezi ( prenses normal doğum ) yaptım kızıma kavuştum çok şükür. Sorularınızı bekliyorum 

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gözün aydın canım rabbim analı babli büyütsün hayırlı evlatlardan olsun ...Amin 
(1,633 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim rabbim kmseyi darda bırakmasın tek nefeste kurtarsn
tarafından
Amin canım rica ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oh maşaAllah Rabbim saglıkla büyütmeyi nasip etsin bende bugün dogum yaptım ❤️:)
(1,633 puan) tarafından
Oyyy minicikler maşallah canım
0 oy
(276 puan) tarafından
O nasil dogum prenses :))))))) 
(1,633 puan) tarafından
Beline iğne vurulor sancıyı çok az hissedeceksin yok dck kader az yan etkisi yok ve  doğum esnasında doktora odaklanırsın daha kolay geçer ben öyle yptm
(966 puan) tarafından
O iğne doğum boyunca kalıyor mu belinde cnm
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün 
(1,633 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Dogurdum postlarini gordukce bana bir fenalik geliyor bende 33 haftalik oldum 3 cu bebegim ama daha hic dogurmamisim gibi hahahha seninde hayirli ugurlu olsun rabim saliha evlat etsin saglikla buyusun minik kuş
(1,633 puan) tarafından
Rabbim bir nefeste kurtarsın
(7,036 puan) tarafından
Amin cnm inşallab cok zor gecmedi d
0 oy
(155 puan) tarafından

Hayırlı olsun canım darısı benim başıma:)

Epidural doğum sonrası hemen kalktın mi sonradan ağrısı sancısı oldu mu? Bende normal doğum yapicam belki o esnada epidural isteye bilirim ağrılardan korkup

(1,633 puan) tarafından
Ağrı vs hç bşy yok canım doğum sancısı şiddeti gibi tavsiye ediyorum şaşma bence rabbim bir nefeste kurtarsın etrafı dinleme hç bir yan etkisi yok
(155 puan) tarafından
Çok sağol canım sancı başlayınca mi yapılıyor yoksa doğuma yakın mi oluyor mu
(155 puan) tarafından
Bide özelde mi yaptırdın kaç TL ödedin bende özelde yapicam çünkü
0 oy
(192 puan) tarafından
Bnde prenses yaptırcam nasıl acı var mı 
(1,633 puan) tarafından
Yap canım çok çok güzel hem doktora odaklanırsın hem az ağrı hissedersin hiç yok dicek kadar kmseyi dinleme hemen saatinde ayağa kalktım o derece rabbim yardımcın olsun
(192 puan) tarafından
Ay çok sevindim bende bugün tam 40 oldum son 1 hafta verdi doktor inş sağsalim doğururum
0 oy
(119,168 puan) tarafından
onu bende yine yapcam ins allah anali babali buyutsun
(1,633 puan) tarafından
İnşallah canım seninki nazıldı. Benimki çok güzel di rabbim kmseyi darda bırakmasın
(119,168 puan) tarafından
agrisiz sancisiz miss gibiydi epidural varken o sanciyi cekmek normal degil zaten
(1,633 puan) tarafından
Ee tabiki allah bütün bayanlarımıza o imkanı versin inşallah yarabbim
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Gözünüz aydın nasıl bir duygu yaşadınız yorgun musunuz ne kadar sürdü bir de epidüral nasıldı rahatlattı mı
(1,633 puan) tarafından
Çok güzeldi canım
0 oy
(12,904 puan) tarafından
Gözün aydın rabbim analı babalı büyütsün inşallah 

İlk dogumum epiduraldi simdide 31 haftaligim bunda da düşünüyorum suni ile olursa 
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun kuzum, ilk gebelik miydii, bide bende epidurali merak ediyorum ama bazıları bende etki etmedi diyor arada kalıyorum
(1,633 puan) tarafından
Saçmalıyorlar canım niyetin varsa yap o bazılarıyla aynı değilsn ya
tarafından
Evet canım haklısın
0 oy
tarafından
Gözün aydın hayırlı uğurlu olsun yavrun
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Hayırlı olsun,  canım bu şekilde doğum prenses doğum değil aslında acı çekmemek mümkünse her annenin hakkı. Almanya'da her hastanede kadına öneriliyor seçenek sunuluyor istiyorsa epidural takılıyor
0 oy
(2,241 puan) tarafından
Gözün aydın Allah analı babalı büyütsün inşaAllah
0 oy
(15,861 puan) tarafından
Nasil oluyor bu doğum 
0 oy
(2,795 puan) tarafından
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün ❤
0 oy
(966 puan) tarafından
Epidural normal doğum cnm doğum sancin başlamadan mı veriyorlar?Allah analı babalı büyütsün.uzun güzel ömürleri olsun
(1,633 puan) tarafından
4,5 cm açıklıktan sonra veriyorlar cnm
(966 puan) tarafından
Geriye birşey kalmıyor ki cnm.sonrasinda doğum hızlanıyor zaten.normL doğum yaptım bn de
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Gözün aydın olsun

0 oy
(1,580 puan) tarafından
Ben de epiduralli normal doğum istiyorum. Ablam da böyle doğum yaptı çok rahattı. Siz kendiniz mi istediniz epidurali ?
(2,600 puan) tarafından
Bende epidural sezeryan oldum soruyorlar doktorlar nasıl istiyorsun diye bana sordular normalde de soruyorlardı.
(1,580 puan) tarafından
Ablam 3 gün sancı çektiği için artık epidural yaptılar ona sorup ilk andan yapmadılar yani. O bakımdan sormuştum uzun süre sancı sonrası mı acaba doktor karar veriyor diye. Sezaryen ayrı bir durum zaten.
(1,633 puan) tarafından
Evet kendim istedim doğuma girmeden saat önce 4, 5 cm açıklıktan snra veriyorlar
0 oy
(154 puan) tarafından
Prenses doğum nasıl sancı olmuyor mu
(1,633 puan) tarafından
4,5 cmden snra sancıyı hissetmiyon cnm

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 226 göst.
0 oy
7 cevap 262 göst.
0 oy
22 cevap 500 göst.