0 oy
701 göst.
Aile kategorisinde (774 puan) tarafından
Kızlar bebeğime bakmıyor ilgilenmiyor herşey bende sadece işe gidip gelip uyuyor çocuk diş çıkartıcak ağlıyor benim yüzündenmiş emzik vermiyormuşum hayır versemde atıyor diyorum gene ver diyor sinirlerim bozuldu bir ara ikinci çocuk konusu geçti bana gelmiş diyor kimse bana güvenip çocuk yapmasın bende dedim ki senden bidaha asla çocuk yapmam Allah buna ömür versin yavrum benim bu adamla nasıl ömür geçer bilmiyorum bizimle çok mutsuz :(

10 Cevaplar

0 oy
(6,859 puan) tarafından
Eş desteği olmadan zor bacım Allah yardımcın olsun
(774 puan) tarafından
Amin kuzum sağol bide diyorki masayı toplamamışsın onu yapmamışsın bunu yapmamışsın yapmıyorum dedim yapmıycam da ben çocuğuma ağırlık veriyorum dedim
(6,859 puan) tarafından
En iyisini demişsin hizmetçi mi arıyor k bakmasn. İlk aylar bzde çok kötü kavgalar ettik artık yardımcı oluyor.
(774 puan) tarafından
Olması gereken o kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sende deseydin sende bana güvenip yapma çocuk istemede
(774 puan) tarafından
Dedim zaten o böyleyken başka yapamam
0 oy
tarafından
Kimse bana güvenip çocuk yapmasın mi çocuğu kendi yapıyor. Kendi evladı. 
(774 puan) tarafından
Evet ama bize karşı çok soğuk o işe geldim mi erkek ama çocukla ilgilenmeye gelince uykusu var
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Çok biliyorsan sen bak de.  

Annesinden iyi bilecek ya  ne sinir oluyorum böyle şeylere
(774 puan) tarafından
Bende kuzum anlayışsız insanla ömür geçirmek çok zor
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Kimse bana güvenip çocuk yapmasın ne demek tövbe tövbe bu erkeklere bir şey olmuş 
(774 puan) tarafından
Ona güvenir iyim canım ben tek yaptım çocuğu
(14,032 puan) tarafından
Allah yardımcınolsun ömrünü yer o adam
(774 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(610 puan) tarafından
Aman benim eşimde öyle umursamıyorum 
(774 puan) tarafından
Çocukla uyuyorum zaten
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Cocuk hemen mi oldu peki evlenince
(774 puan) tarafından
2 sene sonra oldu canim
(1,737 puan) tarafından
Alla alla cins demekki bizde hemen oldu bizde boyle seyler yasadik canımda o yuzden sordum
(774 puan) tarafından
Hemde ne cins kuzum
0 oy
(5,338 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun işini garantiye al iyi korun derim adamın umurunda değil anlaşılan 
(774 puan) tarafından
Öyle kuzum hap kullanıyorum
0 oy
(835 puan) tarafından
Allah yardımcin olsun canım ya sinir oluyorum böyle adamlara yaptığı çocuklara neden bakmazlar ki madem bakmican niye yapıyorsun
(774 puan) tarafından
Canım ben bebeğime bakıyorum ama kızım baba sevgisidie alsın istiyorum yoksa ben yavruma bakmaktan gocunmuyorum
0 oy
tarafından
Benim eşimde bakmaz bakamıyor yani yapacak bir şey yok tutar kızım hemen ağlar 5 dk sonra getirir ama böyle şeyler söylemez ev ne halde olursa olsun burası niye böyle demez yemek yapmamışsam ya kendisi yapar ya da hazır alıp gelir her erkek malesef çocuk bakmaya eğimli değil bende çok imreniyorum bakan babaları görünce ama yapacak bir şey yok eşinin seni anlaması için onunla konuş sen bakmiyorsun  dedikce o daha fena olur bakmasın ama en azından söylenmesin ev yemek konusunda yardım etsin ne kadar zorlandığı dile getir ama sakin bir şekilde 
(774 puan) tarafından
Haklısın kuzum ama benim eşim ağır konuşuyor ya
tarafından
Bencede soyledikleri çok ağır üzülmekte haklısın ama konuş onunla inşallah anlar seni
(774 puan) tarafından
İnşallah kuzum

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 1,197 göst.
0 oy
19 cevap 412 göst.
5 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Bastet (829 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 277 göst.
1 Ağustos 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu
0 oy