0 oy
840 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Zorunlu bindiğim arabasında kokusunu veeee müziği :silly:

56 Cevaplar

0 oy
(594 puan) tarafından
İlk yüz yüze gelmeden önce 2 ay kadar yazıştık ve ilk buluşmada daha nasılsın diye sormadan heyecandan ne zaman istemeye geliyoz demişti ve o an bitti bu iş demiştim ama büyük konuşmuşum :)) 
-Reklam-
0 oy
tarafından
İlk tanişma yemeğinde lokantada kuzu tandıra elimle gitmiştim :D baktı ben kibar degilim oda elleri ile yedi :) unutamıyorum hiç 
0 oy
(240 puan) tarafından
Eşimin annesine ' Allah analı babalı büyütsün hamilelik çok yakışmış' dediğimde eşimin de bana 'annem hamile değil midesinden rahatsız' demesini unutamıyorum :)
tarafından
Puhahahhhhh bu iyiydi :D
(240 puan) tarafından
:) :) :)
0 oy
(658 puan) tarafından

Eşim çalıştığım ofise gelmişti kahve içmeye ben heyecandan ona bakacam diye yan oturtdum kahve makinesini sartel attı elektrik gitti. Tabi burda olan sorun internet ofisinde çalışıyor olmam ve internet dağıtıcının elektrikle çalışıyor olması 800 kusur kişinin internetinin bir anda gitmesi ve tüm bunlar olurken patronun şoku :D ay çok dua etmiştim patron laf söylemesin diye allahtan iyiydi elektriği düzeltince yandaki cafeden kahve söylemişti bize :D

0 oy
(6,859 puan) tarafından
O bna ne kdr suratsız biri demiş:) aynı iş yerinde çalışıyorduk o başka yerde idi tanımıyorum smdi geleni gideni napim siritayim mi :)) tabi bunu sevgili olunca demişti
0 oy
(1,635 puan) tarafından

Üzerindeki pijamaya benzeyen o iğrenç kazağını :D

11 yıldır tanıyorum adamı daha geçen sene atabildim çöpe.

Eskisi yok evde giyerim diye tuttu yıllarca ama hiç giydirmedim. En sonunda attım kurtuldum.

Allah'tan sevgili olduktan sonra giyim kuşamına dikkat etmeye başladı ☺️

0 oy
(489 puan) tarafından
Ne kadar uzun demistim . Gercekten de hayatimdaki en uzun insan esim . Yani çevremde oylr biri olmadi hic . Ne oluyor demistim kendimi çok kısa düşünmüştüm.  Ama zamanla gecti bu alistikca
tarafından
Benim de 1.60 eşim 1.87 hemen hemen ayniyiz canm :)
(489 puan) tarafından
Simdi hic uzun gibi gelmiyor alıştım aslinda cok cok kisa durmuyorum:))))
tarafından
Ilk başlarda benim gözüme çok batiyodu hâlâ batiyo biraz ama takmıyorum artık 9 ayım doldu
(489 puan) tarafından
5 yıllık evliyim ben ohoo oyle sorun falan yapmıyorum duz taban giyerim falan hatta erkrk biraz iri olunca kiz citi piti guzel duruyor bence :))))))
tarafından
Ben hayatta düz taban giyemem . Ay çok kısa dururum kiz .
0 oy
(1,272 puan) tarafından
İlk tanışma yerimizde kaçmaya yeltenip kaçamadığımı :D 
0 oy
tarafından

suan oturdugum eve getirmisti beni odum patlamisti :D halbuki burda yasicaz demek icinmis

0 oy
(2,137 puan) tarafından
İlk görüşmemizde arabaya binmistim ve ikimiz susmustuk bı süre utancimizdan.

Ee ben gidim artık diyince onun kahkaha atmasi ve benimde ona gülmem.Hic unutamiyorum
tarafından
Hahahh yaa:))
0 oy
(154 puan) tarafından
Parfümünün kokusu ve gelmez diye düşündüğüm yere o kadar işlerinin olmasina rağmen gelmesini ♥️
0 oy
(3,205 puan) tarafından

Kesinlikle  arabadaki  kokusu ve müziği hep hatırımdadır :)

0 oy
(964 puan) tarafından
Ilk geldi yanima gec kalmisti hide haber vermemisti inşalalh araban bozulur dedim tam gelirken karsimda arabasi bozuldu beraber yapmistik elleri yapiskan olup ben temizlemiştim:D
0 oy
(864 puan) tarafından
Kılıbıktı ilk keşke hep öyle kalsaydı:(
0 oy
tarafından
Benimki de hiç bakamazdı göze bakamama gibi bi huyu var bana bakana kadar gözü sçık bana gelince kapatıyo sonra tekrar başka tarafa bakıyo :D  bi de odaya gelince oturmadan kapı duvar ne varsa çarpa çarpa oturmuştu

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 297 göst.
23 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,225 puan) tarafından soruldu
0 oy
63 cevap 1,216 göst.
20 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 152 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 365 göst.