0 oy
614 göst.
Aile kategorisinde (190 puan) tarafından
Usandım artık en ufak bir şeyde hemen kızıyor duygusal olduğum için çabuk aglayan biriyim iş yerinin anahtarını bulamıyor bağırıyor utunun yerini bulamıyor bağırıyor onlarida geçtim doğumdan kalan göbeğim ve gitmeyen kilolarım surekili ağzından zayıfla zayıfla her doğum yapan senin gibi olsa ne olur bilmiyorum tek doğum yapan sen degilsin o kadar kişi nasıl zayıflıyor tek Ken dese tamam ama herkezin içinde diyor sonra şaka yapıyorum diyor ama kırılıyorum işte 

22 Cevaplar

+8 oy
(1,690 puan) tarafından
Şu erkekleri yontacak alet ne zaman üretilip bime gelir acaba 
(190 puan) tarafından
Keşke canım
tarafından
Puahaha hiç güleceğim yoktu
(10,411 puan) tarafından
Hem üretilecek. Hemde bime gelicek hahahaha
(5,721 puan) tarafından
Bal peteğim ne zor şey istedin yaa :D
(1,690 puan) tarafından
Canlarım hepinizi seviyorum ne mutlu bana güldürebildiysem sizi :) :)
-Reklam-
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Eeeee sen de susuyor musun?Donup begenmiyorsa boşa zayifini al de cok onemliyse zayif olmak.Sanarsin Kivanc tatlitug
(2,011 puan) tarafından
anlamıyorum ki zayıf olunca ne oluyor
(190 puan) tarafından
Diyorum şaka yapıyorum diyor bir kere  denir tamam ama 1 senedir aynı şeyi diyip duruyor
(6,203 puan) tarafından
Basi goge ercek heralde
(6,203 puan) tarafından
Boyle saka olmuyor ve herkesin icinde boyle saka olmaz yani 1senedir saka mi yapiyormus?Duzgun bir dille desin ki zayiflayabolirsin hem sagligin hem goruntu icin ama yalnizken
(190 puan) tarafından
Bazen diyorum onun inadına zayifliyacam bazen de yok kız zafiylama ye diyorum
0 oy
(2,011 puan) tarafından
o sana zayıfla dediğinde sende ona biraz beynini gelistir beynini diuemiyonmu
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Yok kuzu benim eşim öyle herşeye kızmıyor ama kilo konusunda bana çok sözler sarf etmişti aslında o kadar kilolu bile değildim 58 kiloydum şimdi 52 kiloya düştüm artık birşey demiyor
0 oy
(601 puan) tarafından
ne kadar kirici en nefret ettigim sey kilolara laf söylenmesi helede baskalarinin yaninda yolarim valla siddin sene konuşmam
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Odunu geçtim büyük baş mı o terbiyesiz sen kimsin diyemiyor musun niye ezidiriyorsunuz kendinizi bu kadar 
0 oy
(198 puan) tarafından
Ayı nasıl laf ya cidden zayıfla mı diyo kendi çok mu zyıf beğenmediğin kilolarımla senin çocugunu emziricem de yeni doğum yaptın ayrıca onların çoğu ödem kilo değil 
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Bide başkalarının yanında demesi.  Seni küçük düşürüyor yani sen ona öyle yapsan dalga geçsen ne düşünür dü acaba 
0 oy
(149 puan) tarafından
Canım erkekler biraz zayıf kadınlardan hoşlanıyor tabi bazıları kilolu seviyor ama sen sağlığın için hem de başkasının ağzına laf vermemek için dinamik görüntünden asla vazgeçme. Biliyorum gerçekten zor bir durum Allah yardımcın olsun ama her zaman güçlü ol her yönden. Hem bu sana da iyi gelir kendine olan güvenin artar. Ben de 97 kilodan 74 kiloya düştüm inan her yönden rahatladim ama şuan tekrar hamileyim nasil bir psikolojimi etkilemişse bu durum kilo almaktan kilolu olmaktan hâlâ çok korkuyorum. Tâbi bu durum bana insanlara olan güvenimi yitirdi sadece kendime olan saygımi kazandım bir de çocuklarım gerisi hikâye.. O yüzden böyle şeylere takma gerçekten çok yıpratıcı olur sadece senin için ne gerekiyorsa onu yap canım.. 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Aman ne takıyorsun ki boswerr koyvet gtsn bı dha mutlu olucaksin
0 oy
(78 puan) tarafından
Sen de hala buna fırsat veriyorsun yani. Allah aşkıma biraz kendini göster bi korkutsana sen onu nedir o padişah mıdır Dünya onun etrafında mı dönüyodur nedir ? Bi ağzının payını vermek bu kadar zor mu ?
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Terbiyesiz öyle çocuk doğurmak kolay mı zannediyo acaba?
0 oy
(154 puan) tarafından
Birkaç kere uyarmana rağmen hala insanlar içinde yapıyorsa sen de onun en rahatsız olduğu yerden vur tabi sen başkalarının yanında yapma yalnizken söyle keşke sen de kaslı olsan de mesela ya da ne bilim keşke göbeğin olmasa keşke horlamasan artık eşiniz nasol biriyse fiziksel olarak onun rahatsız olduğu biseyi yüzüne vurun belki anlar 
0 oy
(964 puan) tarafından
Valla ben agzina s...m yani 
0 oy
tarafından
Ben de hamilelikten baya zayıf düştüm rengim benzim attı aikım çok fitsin diyodu yataklara düşücem fitlik derdinde geneli böyle heralde :D
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Eşimde saç konuşsa takık uzun saç sevyo nyse bnde seviyorum zatnde Bi ara ombre yaptralım saçına güzl druyo millet yaptrmş bak faln dedi bnde alemn kıznn saçına mı bakıyo sn sen beğenmiyorsun git onlardan biriyle evlen o zamn ben sana mecbur değilim dedim. Bi dha ağzını açamadı zaten. Hiç öyle tavz veremem drek ters tepki herkes drcağı yeri bilecek bu ada eşimde dahl ailelermzde herkeste dahl. 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Malesef benim eşimde böyle lafını bilmez patavatsız allh yardımcın olsun cnm
0 oy
(48,761 puan) tarafından
vur agzina tuvalet terligiyle görsün
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Terbiyesizlik yapıyor eşin benim eşim de gıcıklık verir ama kırmaz benj
0 oy
tarafından
Yav agzinin payini versene ne kizdirtiyorsun ke dine koca kadinsin. Benimki bana oyle kizsa kafasini duvara sürte sürte alev cikartirim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 291 göst.
13 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 600 göst.
25 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 814 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
64 cevap 943 göst.