+1 oy
71 göst.
Diğer kategorisinde (878 puan) tarafından
Kızlar üç gündür Disim ağrıyor boğazıma vurdu yutkunamiyorum bile dış etlerim de şişmiş kızardı sizce iltihap mi olmjstur yoksa dismi çıkıyordu azcik ucu gözüküyor dişin sadece iki senedir aynı

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
O acıyı bilirim felaket bişey diş çıkmak için uğraşırken üst damak bazen izin vermez çıkan dişte gömülebilir gömülü diştd olabilir zaten içerde çürümüş olanda oluyor iltihaplanmıştır devlet bakmıyo su an ama özele git canım ya ilaç verir yada ameliyatla alır bir tanesini ameliyatla aldırmıştım bakımıda onemlı cok dikkat etmelisin 
(878 puan) tarafından
Vallahi dayanilcak gibi değil
-Reklam-
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Onu aldirmadan rahat edemezsin canım.. benim ucu vardı devlette aldırdım. Eşimin dikişle alındı ozelde
(878 puan) tarafından
Diş acili varmıdır ki yarın gitsem
(5,721 puan) tarafından
Dîs acilini bilmiyorm bizim burda özel var klinik ilk kontrolde ücret almiyorlar
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bilemedim bı baktırmak lazm Dr a.ama yirmilik diş ağrısı çok zor bilirim geçmiş olsun
0 oy
tarafından
20 lik distir muhremelen cikamadigi icin arada bir ataga geciyormus benimde ayni doktor yarip alalim dedi ama ben korkudan yaptırmadım ilaç yazdir canim baska türlü bas edemezsin cunku dis agrisi kabir azabi derler gecmis olsun
(878 puan) tarafından
Emziriyorum ilaç kullanamiyorum cektircem pazartesiye kadar dayanabilirsem
0 oy
(4,318 puan) tarafından
Ayy cnm o bı durur agrısı bı sure tkrr baslar cıkıpta kurtulamazsın. Cok zor agrısı şükür cıktı da benim rahatladım. Cektıren oluyor zorlayınca bı Dr git dayanamıyorsn, gecmıs olsn
(878 puan) tarafından
Diş acili varmıdır acaba yarın gitsem de cektirsem

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 68 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Elifsununannesi (387 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 39 göst.
31 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Karagoz2525 (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 43 göst.
4 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Bebikim56_ (209 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 115 göst.
28 Kasım 2021 Aile kategorisinde Sinem hayal yaman (6 puan) tarafından soruldu

383,571 soru

11,477,831 cevap

35,092 kullanıcı

...