0 oy
769 göst.
Diğer kategorisinde (6,203 puan) tarafından
Günaydıın hanımlaaar☺️Birazcık uzun Oncelikle şunu söyleyeyim üst komsu 6aydir burda benim bebis 10 onun ki 11aylık.Bebeği buraya taşındıklarından beridir ağlıyor ağlamasına kesinlikle lafım yok hatta eşime kolik falan mi damla soyliyeyim alsin bile demisimdir.geldikleri dönem yasaklara denk geldi ve eşi pazarcı olduğu için çalışmıyordu.Adam o kadar naif bir insan ki bebeği ağladiği an beşiğinden alir gece ,gunduz farketmez sakinlestirmeye calisir.Bu anlattiklarimi da evlerinde ki tum sesler,konusmalar hepsi olduğu gibi bizim evde ordan biliyorum ve eşim eşiyle konuşmustu bir ara ordan.Her neyse dediğim gibi kadının bebeğinin bazen ağlama krizleri tutuyor geçen bebeği yine ağlamaya başladı kadın öyle bir bağırdı ki ben bile aşağıda ödüm koptu dedim bir şey oldu acaba kendisiyle de muhattap degilim.Bağırdıktan sonra yere eşya firlatmaya basladi bunu yapmasinin sebebi bebegin aglaması yukarı cikip kadinla kavga etmemek için kendimi zor tuttum cunku esim evde yoktu anahtarida bulamadim.Bugün yine bebegi ağliyor kadin bebege agza alinmayacak hakaretler.G.erizekalı sus bilmem .... Sus fln fln.Diğer gunlerde de bebek 1saat boyunca çatlaya çatlaya ağliyor ve kadinin umrunda bile değil bebeği agladigi surecte de kadin telefonla konusuyor ya da evine misafir cagiriyor.Ben mi çok duyarlıyım kadının mı psikolojisi bozuk anlamıyorum.

26 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Kadin ruh hastasi net 
(6,203 puan) tarafından
Aynısını bende düşündüm normal değil çünkü.Bebege travma yasatiyor
tarafından
O bebegin ilerdeki halini dusunemiyorum icim acidi resmen kadinla sakin bi dille konussanmi
(6,203 puan) tarafından
Oyle yapcam zaten bi derdini sorcam
tarafından
Aynen belki bi sebebi vardir tabi hic bisey bu dvaranislarini hafifletmez ama en azindan belki biri diyince daha bi dikkat eder bebegine davranislarina
-Reklam-
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Doktora niye goturmuyorlar ya belki bir yeri ağrıyor bu ne duyarsızlık oğlum ağlayınca benim canım gidiyor tamam bende sinirleniyorum herkes sinirlenebilir taş değiliz sonuçta ama hakaret etmek nedir Allah aşkına o çocuktan saygı bekler büyüyünce 
(6,203 puan) tarafından
Yemin ederim aynisini ben soyledim esime dedim belki cocugun baska bir sorunu var neden doktora goturmuyor.Kadin bunlari yapinca esim evde olmuyor olsa bak gene yok gelsin zaten yukari cikip derdini sorcam
(14,030 puan) tarafından
Bebeğe çok üzüldüm ya kuzum benim kim bilir derdi ne
0 oy
(3,887 puan) tarafından
Kadının psikolojisi bozuk sanırım sürekli bağırıyorsa bebeğine yazık kıyamam ne anlaşın o yavru daha bazen bende çok sinirlenip kızıyorum ama, hemen anlıyo oğlum pişman oluyorum aynı dakikada.
(6,203 puan) tarafından
Ya sinirlenmeye herkes sinirleniyor herkesin bir sabri var ama sacma sapan tum mahalle duyacak sekilde bagirmasi,hakaret etmesi normal degil
0 oy
(3,860 puan) tarafından
Psikolojisi bozulmuştur ,yardıma gitme imkanın var mı , desteğe ihtiyacı vardır belki 
(6,203 puan) tarafından
İnan yardimla destekle alakasi yok.Evinde her gun misafir var Allahin her gun hic abartmiyorum ve esi isten gelir gelmez adam bakiyor cocuga zaten.Cocuk adamin yaninda zaten hic aglamiyor
0 oy
tarafından
Yazık bebeğe ya. 
(6,203 puan) tarafından
Evet onun da psikolojisini bozuyo
0 oy
tarafından
11 aylık bebek bagirmaktan ne anlayacak benimkide o kadar tamam bazen benimde canımdan bezdiriyor ama salavat cekiyorum bazen dişlerimi sıkıyorum ama bagirmadim hiç kadin kafayı yemiş 
(6,203 puan) tarafından
Kucagina alsa aslinda sakinlesir de almiyor
0 oy
tarafından
Öncekikle bebegi kolik olabilir canm gecen aya kadar benim kizimda oyleydi . Kadinin bu sekilde bebegine davranmasi psikolojik.sorunu oldugunu gösteriyo gbi brnde cok bunalmisimdir agliyo susmuyo die ama 1 kere olsn bebegime bagirmadm kizmadm kendi dizlerimi yumrukladigimi bilirim kendi saclarimi yoldygugumu bilirim kizim goz yasiyla agliyor die onu oyle gormeye dayanamiyordum . Bence kadina söyle canm ben bebegin aglama sesine bisey demiyorm ama sizin bebeginize ettuginiz hakaretkeri ben dinlemek zorunda deglm de en azindan kendisine gelsin bugun bunu yapan yarin covuguna şiddet gosterir
(6,203 puan) tarafından
Ya zaten soyleyecegim ayni sekilde.Yemin ederim 6aydir agliyo ve 6aydir hicbir sekilde bebegin sesinden asla rahatsiz olmadim asla
tarafından
Bende oyle canm altimdada üstümdede 2 seneden beri bebek var agliyolar o zamanlar hamile bile degildm 1 kere olsn cikipta şikayet etmedm simdi kizim 5. Ayina giricek doğalı. Bebekten cocuktan rahatsz olunmaz zaten canm. Allah o.kadinin bebeginin yardimcisi olsn
0 oy
tarafından
Kadının sorunları var bence 

Benim oğlum 2 yaşında çok aglayan bir bebek bir başlar 1 saat susturamayız binadakiler ne kadar avlıyor bı çocuk deyip sinirlerimi bozuyorlar ama görüyorlar ki herşeyi yapıyorum susmayı için yine susmuyor netten pedagogla görüştük 2 yaş sendromu diyor onun ki küçükmüş böyle sendrom işide değil niye böyle çok aglıyor acaba
(6,203 puan) tarafından
Hic bilmiyorum iste bugun soracagim bakalim ne diycek
0 oy
tarafından
Kadınının kesinlikle psikolojisi bozuk yazık bebeğe ya ne yapılır ki bu durumda bilemedim adam bi psikologa götürse kadını 
(6,203 puan) tarafından
Kadinla bugun konusacagim ben sorunu oldugunu dusunmuyorum cunku her gun evinde misafir var yani konusabilecegi,derdini anlatacak kisiler de geliyor
tarafından
Belki bebeği istemiyordur isteyerek hamile kalmamıştır bilemedim ya öyle olsa bile evlat sonuçta dünyaya gelince insan daha çok bağlanıyor nasıl bi anne böyle evladına kıyar sevmez ki çok ilginc
0 oy
(707 puan) tarafından
Sosyal hizmetleri arayabilirsin.Bebegi ellerinden almasalar bile kadının gözü korkan bağıramaz.
(6,203 puan) tarafından
Kadinla bugun konusmayi deniycem eger hala devam ederse zaten aramayi dusunuyorum cunku normal degil
(707 puan) tarafından
Bencede konus olmazsa ararsın.Zulme sessiz kalma.Dilsiz şeytan olursun.Allah gunah yazar sanada duyup da duymamazlıktan gelme bencede.Bizim burda da var bir manyak defalarca dedim bak sosyal hizmetler alir götürür falan diye şimdilerde ilaç kullanmaya başlamış.
(6,203 puan) tarafından
Ayyy asla susmam zaten yazik o bebege
0 oy
tarafından
Çocuğu doktora götürsün ve kendide piskolojik tedavi olsun başka türlü düzelmez çocuğunda bu kadar ağlaması korkuttu beni vuruyor felanmi nasıl annelik anlamıyorum ki?
(6,203 puan) tarafından
Valla bende anlamiyorum artik doldum kadin surekli bagirma halinde
tarafından
Rabbim koymaz yanina
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Bizim komşunun bebeği de öyleydi korona var diye doktora götürmüyorlardı. Ben dersteyken inanılmaz bir ses geldi dersi asla kesip çocuğuma bile bakmam ama dayanamadım derse ara verdim aşağı koştum çocuk ağlamaktan morarmış arabaya attim hastaneye goturdum. 5 aylik bebeğin böbreğinde 2mm tas varmış yavrum o yuzden gece gunduz ağlıyormuş  :( 
(6,203 puan) tarafından
Tamam korona varda bebegin sagligi daha onemli biz bile enfeksiyon olunca aci cekiyoruz
(2,211 puan) tarafından
3.çocuklarıydı hep klasikleşmiş cümle "diğerleri de ağlardı, çocuk yani ağlaya ağlaya büyüyecek " ne yazıkki bu kafayı değiştirmek zor oluyor.. Allah'tan bebek şuan iyi ve 1 aydır oynuyor geziyor gülüyor ben annesinden daha mutluyum.
(6,203 puan) tarafından
Her bebegi bir gordukleri icin oluyor bu
0 oy
tarafından
Benimde vardı üst katımda öyle bir komşu. Çocuğu 2 yaşındaydı Her akşam aynı bağırma ağlama. Tam benim üst odamda. Ama çocuk konuşuyordu. Anne ne olur aç ne olur aç kapıyı diyodu. Aşağıda ben ağlıyordum. Yetti artık dedim aradım polisi şikayet ettim. Hemen çocuk şubeden geldiler. Kapıdan dinledim ne dediğini. Meğer çocuk ağladığı zaman odaya kilitliyorlarmis, kendi kendine sussun diye. Ayy resmen çıldırdım. Polisler bir bağırdı öyle terbiye mi olur dediler. Çocuğu incelediler morluk filan var mı diye. O günden sonra sesi çıkmadı çocuğun. Ben olsam dayanamazdm sen birde bağırdigini duyuyorsun
(6,203 puan) tarafından
İnan kadin bunlari yaptigimda esim evde olmuyor bak gene yok evde birisi olsa asla dusunmem.Bebegimle ciksam bir sey falan yapar bebegime zarar verir o yuzden
tarafından
Sen çıkma. Ara polisi soyle gözü korkar daha yapamaz. Yazık bebekte resmen işkence ediyor
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Aslında tartışmak yerine önce bir konuş çünkü sinirle gidersen birbirinize girersiniz ve bebek içinde bir şey yapamamış olursun. Güzellikle bir konuşmayı dene derdi neymiş destek ol belki işe yarar
(6,203 puan) tarafından
Yok zaten direk derdini sorcam
0 oy
tarafından

Kadın ruh hastası zihniyetsz belli 

O ufacık bebege kurban olsun inş

Az önce hemşire  bebeğimi aşı yaptrınca ağladı benim gözümdnde yaş geldi 

İstemszce

İnsan nasıl evladının ağlamasına göz yumar 

Keşke sadece layığıyla evladına bakabilen anne olsaydı 

(6,203 puan) tarafından
Keske keske herkes anne olmasa
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Ara şikayet et bidaha yaptığında yazık günah değilmi o çoçuğa ya bunlarınki nasıl bir vijdandır ya
0 oy
tarafından
Kadın psikolojisi bozuk canım niye ağlıyor ki acaba çocuk aç mı susuz mu bakamıyor mu cocuk belki acikiyordur yada susuyordur ifade edemegi icin ağlıyordur off yavrum yaa 
0 oy
tarafından
***** el kadar çocuktan ne istiyor benim.oglum imi bucuk yaşında bazen bazı şeyleri bilerek yapıyor ağlıyor ona bile çileden çıksam dahi yeter süs bıktım demiyorum bilerek yaptığı halde bak
(6,203 puan) tarafından
Benim de kizim agliyor ve yalandan agladigi belli o yuzden hic bagirmiyirum bile kendi haline birakiyorum zaten iki saniyede susuyor ya da alip balkona cikiyorum
0 oy
tarafından
Bak simdi aklıma takıldı canım icim rajat etmiyor 11 aylık cocuk açlıktan susuzluktan ağlar ne dersen de yada bezine yapıyor annesi temizlemiyor mu acaba rahatsiz oluyor çocuk numarası varsa ara konuş kadınla sorun ne neden küfür ediyorsun çocuğa falan simdi kimseye de karisilmyor kadın senlw kavga eder biraz daha böyle olursa esiyle konusun en son polisi arayın bence 
(6,203 puan) tarafından
Numarasi yok insanlarla o kadar samimi olmuyorum ama yukari cikacagin birazdan derdini sorcam
0 oy
tarafından
Tamam ben de sinirleniyorum benim de kızım 15 aylık ağladığı zaman sinirleniyorum ama öyle kalkp siddet yapmak küfür etmek olmas allahm ben simdi kafayi yycem 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 202 göst.
23 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Neriman01 (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 555 göst.
13 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 534 göst.
0 oy
8 cevap 178 göst.

379,603 soru