0 oy
583 göst.
Aile kategorisinde (169 puan) tarafından
Şimdi eşim 2kardeş.Birde kaynım var. Kaynım öyşe mıç mıç biri degil.Kaynanam yapışık.Tüm ilgi bende ve eşimde. Ama ben ilgiden nefret ediyorum. Kaynım çalışmıyor. 2 3 yıldır işsiz. İş begenmıyor açıkcası. 30 yaşında. Ve istedigi kız kriteri güzel ve zengin olması.Önemli olan zengin olması kızın. Bende keşke evlense ilgi ona kaysa diyorum. Sizce bu gidişle tek gelin mi kalırım

19 Cevaplar

0 oy
(1,428 puan) tarafından
Valla ilgiden sıkılan da ne biliyim ölsem mezarıma zorla gelir 
(2,291 puan) tarafından
Aman alinirsa alinsin yeterli duzeyde git boşver valla herkesi memnun etmeye calisirsak yandik☺
(169 puan) tarafından
Öyle canım. Kaynanam istıyor ki gündüz gıdeyım ona oturayım. Yahu anneme bıle fazla gıtmıyorum. Evlendıgımden beri tek gitmedim. Mesafeyı koruyorum. Eşim zaten mıç mıç istemediğimi biliyor. Başlarda biz haftada 3 4kez gıderdık. Ve her dönüşte kavga ederdik. Şuan şükür düzeldi. Ama annesi halaa ilgi bekliyor.
(2,291 puan) tarafından
Aman boşver be güzelim ogullarinin nazini cekiyoruz yeter bide analari beklemesin :)
(169 puan) tarafından
Haha kesınlıkle öyle
(134 puan) tarafından
Arkadaşlar kayınvalidem genel olarak iyi biri ona saygısızlık etmemek için elimden geleni yaptım ergen bir görümcem var kadına her istediğini yaptırıp sal*k m*l apt*l vs bir sürü hakaret ama kayınvalidem ona uyuşturucu verilmiş gibi ses çıkarmıyor vallahi ben bir kere bir şeye kırılsam k. Valide öyle bi tavır koyuyor ki eşinizi annesine şikayet etmeyin tamamen hayal kırıklığı beklenti içinede girmeyin k. Valide bana sabaha kadar dertlerini yanar ben dinlerim saatlerce ben bi kere yaşadığım bi acıyı anlatayım dedim başlar başlamaz konuyu kendi çektiği acılara çevirdi kendi ananıza sarılın ama onu kıskandıracak şekilde değil kendi ailenizin sorunlarını onlara anlatmayın geçin aynanın karşısına ona anlatın daha iyi Onlar hep çocuklarını korurlar çok çaba sarfetmeye gerek yok böyle bi kayınvalide çok bilinçli ve bilgili biri olması gerek
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tek gelinim cok güzel bi duygu vallahi
0 oy
tarafından
Çok hoş ben tekim şimdilik;)
0 oy
tarafından

Bende tekim şimdilik tabiii :)) ben uzak duruyorum bulaşmasınlar bana diyee uğraşamam valla misafirleriyle felan :)

tarafından
Aynı benim gibisin :) bende gitmem hele simdi hamileyim hic gitmiyorum arada yemek yapıp çağırırlarsa giderim o da o an ki psikolojime baglidir :)) bu konuda eş önemli valla sagolsun eşim de benim kafamda akrabalari felan oldu mu asla yollamaz giderksen 5 dakika oturup kalkaariz .
(169 puan) tarafından
Benımde canım laf dinliyor eşim. Hele tek gitsin 1 saat durup eve gelıyor. Rahat e demıyor. Eve gelıp uzancam diyor. Ben cagırsada gıtmıyorum. Cunku 2 3gun bır cagırırlar. Ben istedıgımde eşime söyluyorum ve gıdıyoruz. Hele bı akrabası var her hafta gelıyor kaynanama. Aşırı çenesi var. Büyük konusmuyorum da aynı ortamda olmak ıstemem onla
tarafından
En iyisi ne kadar uzak durursak kafamız o kadar rahat ediyor valla :).
(169 puan) tarafından
Ben uzak duruyorum. Eşim başlarda annemlere ılgılenmek senın görevın dıyordu. Şimdi ses çıkarmıyor. Kendı de ılgılenmıyor artık
tarafından
Görmüştür sana olan tavrıları canım. Bende saygısızlik etmem ama artik eşim kim birsey derse sana cevap ver susma diyor görüyorlar herşeyi
0 oy
(756 puan) tarafından
Bana göre de tek gelin olmak ii deil bütün beklentiler sende ilgi sende. Gelmiyorsun gitmiyorsun olayı çok aman yorucu valla ben yoruldum bu işten bazen diorm keşke çok kardeşi olsaydu
(169 puan) tarafından
Canım evet bu gelip gitme aşırı bunalttı beni. Hep gelmiyonuz derler. Eşim 6gün çalışıyor. Yoruluyor. Onlar paso evde. İstiyorlarki sürekli gidelim. Bende bu yüzden evlensin ilgi kaynım kaysın istiyorum. Bi de o evini yakın tutsun
0 oy
tarafından

Bir evin bir oğluyla evliyim. Hayatımda yaptigim en iyi şeydi bence :D

0 oy
(1,659 puan) tarafından
Zengin ve güzel kız kaynini ne yapsın bence tek kalırsın bnde tek gelinim ve memnunum bence güzel tek gelin olmak
(169 puan) tarafından
Öyle mi dersin. Bi bakıma iyi aslında tek olmak. Eltim olsada ben samimi olmam. Tipine güveniyor kaynım. Çalışma taraftarı degil. O yüzden zengın ıstıyor.
(1,659 puan) tarafından
Ay valla tıp karın doyurmuyor Zengin zengini bulur hiçbir aile icguveysi istemez adamlar hem kızını verecek hem de parasını mi verecek kaynini neden alsın çalışmayan erkek mi olur sen tek kaldın ben sana deyim
(169 puan) tarafından
Düzgün iş bulamıyor ve begenmıyor işleri. 3 sene olmuştur işsiz olalı. Ailesi de işe gir diye baskı yapmıyor. Tipine güveniyor açıkcası. Sanırım çalışmak zor geliyor, bu yüzden zengin istiyor
0 oy
tarafından
İlgisiz olsalarda cok ilgisiz bunu şunu yapıyor diye post açardın 
(169 puan) tarafından
Bence herseyı ortası güzel. Fazla ılgı ve beklentılerı benı boguyor.Evlendık sankı aynı evde yasar gıbı olduk. Hep yanyana
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Tek gelinim ama keşke eltim olsaydı :) 
0 oy
tarafından

Tek gelinim hic iyi değil çünkü herşey benim üstümde her laf söz bana geliyor bir tane daha olsa bide ona nasıl davranıyorlar bakardım ona göre tavrımi koyar mesafemi korurdum tek gelin olunca gelmediniz yemek yapmadın yemedik cart curt bir sürü tantana bidaha olaydı hiç degilse laf dediklerinde siz ötekine bakın derdim :D

(169 puan) tarafından
Çok ilgi beklendıgı ıcın ben tek gelın olmak ıstemıyorum
0 oy
(44,694 puan) tarafından
Tek gelinim evim her şeyim ayrı çok rahatım 
0 oy
tarafından
Ilgi veriyorlar diye sıkılıyorsun dert arıyorsunuz kendinize yaa ben ölümden döndüm kaç kere bir gün olsun aramadılar beni sormadılar 
(169 puan) tarafından
İlgi çok olunca insanı sıkıyor. Düşünsene bir gün izin günün var onlarda gecıyor. Sürekli onlara gıdıyorsunuz. Annesı arayıp sürekli evdekı herseyı soruyor. Perde yıkadın mı, ne kadar maaş yattı, maaş kacında yatıyor falan gıbı. Sıkılmaz mısın peki. Gitmeyınce trıp atıyorlar
tarafından
Bu senin dediğin ilgi değil sana karışmak benim kaynana da sorardı bende eşime anlattım eşim annesi ile konuştu bi daha da bu tarz şeyleri sormadı
(169 puan) tarafından
Evet dimi karışmak. Ben zaten eşime söyledım. O da annesıne söyledı. Bozulmus baya. Bidaha aramam demiş. Hep lafa gelınce karısmam dıyor ama karısıyor kendınce.
0 oy
tarafından
Bende tek gelinim benim kaynimda uzakta hiç gelip gitmez aramaz annesini babasını ama eşimle ben sürekli gideriz ararız sürekli beklenti içindeler çünkü bende keşke kaynım evlense yakın otursa diyorum bence tek gelin olmak iyi olduğu kadar kötüde bence 
(169 puan) tarafından
Evet bence kötü. Kaynım odasından cıkmıyor. Sabaha kadar pc basında. Sözde o da annesıne falan düşkün.Daha odadan cıkmıyor ya. Evlense de cok gitmez bence.
tarafından
Kaynanalar istiyor ki oğlum evlensin dizimin dibinden ayrılmasın
0 oy
tarafından
Bende şimdilik tekim tabi kotu lafları pat pat diyo bişey olunca ikinci gelsinde kıymetimi daha iyi bilsinler
(169 puan) tarafından
Evet ınsallah ıkıncı beter cıksın da hıc gıtmesıne kıymet bılsınler
0 oy
tarafından
Bende tekim ve hep tek kalacam hiç güzel degil bir tane daha olsada onunla ugraşsaydı keşke
tarafından
Ne güzel olurdu onunla tartışsa onu çagırsa onunla ugraşsa ona laf atsa benden çok kötü elti olurdu bence :) :)
(169 puan) tarafından
Banada öyle gelıyorşimdi kaynım kafelerde alkol falan baya sevıyor. Evlenecegı kızda böyle ben gıbı olmaz. Alkolu falan sever. Bakalım o zaman ne dıye ekler ona
tarafından
Birbirlerini yerler o zaman en fazla 1 yıl idare ederler tekrardan sen tek gelin olmaya devam edersin içki içen insandan hiçbirsey beklemem ben ama eltim olsaydi ve içki içseydi varyaaa aileden reddederdiler  onu valla
(169 puan) tarafından
Kaynım diyorki. Evlenecegım kişinin cocugu da olabılır, yeter kı zengın olsun. İşte böyle ortamlara gırdıgı ıcın kızda öyle bır kız olur. Ve çalışmayı falan sevmıyor. Bu gıdısle tek olcam gıbı duruyor
tarafından
Deseydin huyunu beğenmese senide terkeder sonuçta zengin senin gibisini neyapsn sende benim gibi tek olacaksn malesef neyse birşey olmaz ben kaynanayla fazla muhatap olmuyorum sende olma yüz almasn :)
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Hiç o duyguyu yaşamadım 4.gelinim 5.geldi. 
0 oy
(436 puan) tarafından
Bende tek gelinim bazen keske arkadaş gibi kafa dengi bı eltim olsa diyorum ama sonra sinsi şeytan eltileri aklıma getirip şükrediyorum :D
0 oy
(285 puan) tarafından
Ay ilgiden bunalan gelinde hayatımda ilk kez gördüm yani kusura bakma ama ağzına etseler yuvani bozmak için ugrasssalar kıymetli mi olacaklar çok yanlış dusunuyosun bence bende tek gelinim evet zorlukları var ama çok seviyorum başka olsa kıskanırım :))
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Tek gelin olarak bence çok güzel evet bazı konularda keşke bi eltim olsa diyorum ama çoğu konuda çok güzel ayrım yok elti kavgası vs yok kafam rahat sadece kaynana kayınpeder var yanımda 4 gorumcem var ama sağolsunlar bana karşı kötü tutumları yok aramızda sorun olsa bile dışarı yansıtmazlar 

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 625 göst.
14 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
28 Mart 2022 Aile kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 412 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 935 göst.