0 oy
935 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben kararsızım valla bir kaynim olsa belki daha rahat olirduk.diye geçiyor bazen aklimdan. En azimdan esimin üstüne bu kadar düşmezlerdi. Illa benim adımı koy doyen bir kaynana kayinbaba olmazdı.  

Bir elyom olsaydı da ben geçinemezdim sanırım. Hele bir gozume batarsa ne yaparsa yapsin ısınamazdım. O yuzden ben kararsizim 

32 Cevaplar

+5 oy
(13,702 puan) tarafından

Aile ilişkileri de korona gibi bi nevi ..

Mesafe şart :D

tarafından
Aynen canm kocana bile mesafeli olcakmisin onu anladım
(48,689 puan) tarafından
☺️☺️☺️++++ en doğru tespit
(13,202 puan) tarafından
Çok haklısın mümkünse çok şikayet ediyorlar ama iki aileden de uzak farklı bir şehirde kendi yağında tuzunda.
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Elti sahibi olmak daha iyi, tek gelin olsan hep senden birşey beklerler
+2 oy
tarafından
Tek gelinim çok da memnunun canim 1 tane görümcem var iyikide eltim yok cok rahatim vallahi 
+2 oy
tarafından
Benim ki biz evlenmeden vefat etti bende senin gibi düşünüyorum eşime çok düşkünler birde alttli üstlü oturuyoruz daha bı beterler faydaları yok ama hep zarar bize
(14,032 puan) tarafından
Ay valla biz
+2 oy
(1,327 puan) tarafından
Valla bir görümcem var başkada yok kaynanam okadar kızına düşkünki beni hatırlamaz bile ve bu durum beni çok mutlu edıyor :)) onun için de hiç sorunum olmuyor yani onlar kendilerine ben kendime :) 
+2 oy
(903 puan) tarafından

Şuan tek gelinim eşimin ailesinde kız yok görümcem yok bu yüzden kız evlat hasretleri var bana kızları gibi davranır sahiplenirler asla karışmazlar 7 buçuk aylık hamileyim daha bir kere çocuk ismi şu olsun bu olsun vs konusu bile geçmedi düşün :)

:)he bi kaynım var daha bekar eltim olunca durum ne olur bilmiyorum şimdilik gayet mutlu bi aile tablomuz var

0 oy
(2,548 puan) tarafından

Benim.icim hic fark etmiyor hic birisini sallamıyorum varlar mi yoklar mi belli değil.  Umrumda da değil :D

0 oy
(22,070 puan) tarafından

Tek gelinim canim boyle daha rahatim gorusmuyoruz zatin :D

0 oy
tarafından

Ben şimdilik tek gelinim bir hayrını görmedim kaynım evlenince bakalım ne olacak ama bu saate kadar olmadıysa o zamandan sonra da bi halt olmaz :D evlensin de bi an önce benden uzak olsunlar toptan 

0 oy
(27,352 puan) tarafından

5 elti sahibi olarak söylüyorum bir eltiden fazlasına gerek yok:D

0 oy
(4,666 puan) tarafından
Benim eltim var canim elti sahibi olmak iyi
tarafından
keşkem olaydı benim de bi tane :)
(4,666 puan) tarafından
Mesafeli olduktan sonra genis aile güzel oluyo
tarafından
ne güzel canım.
0 oy
tarafından
Valla kaya dibinden çıkmış oglan alacan anası babasi kardesi olmuycak tek ailesi sen Olcan en iyisi bu haa illa bı secenek aryosan takintili biri deglsen elti olsun yoksa çok beklentiye gryolar tek gelinden
0 oy
tarafından
3 kaynım bi eltim var evli olan kaynım dan çektiğimi bi ben bi Allah biliyo o yüzden olmasın daha iyi ama bekar kayınlarım çok iyidir daha akşam telefonda konuştuk güldük 
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Tabiki elti sahibi olmak. O insanlara tek başıma katlanamazdim
0 oy
tarafından

keşke eltim olsaydı. görümceler tutup da hedef beni seçmezlerdi her dırdırda :Dhedefleri ikiye bölünürdü hiç yoktan

0 oy
tarafından
Ben tek gelinim. Bazen diyorum iyi ki görümcem var onlar aynı sitede oturuyor da bana sarmıyorlar. Ama bazen de bizi düşman eden o diyorum. Ha görümce ha elti ikisinden de dost olmaz. Ama dediğin açıdan biraz daha rahat olabilirdin
0 oy
tarafından
Ne görümcem ne de ektim var kayinvalidemde birşeye karışmaz katıksız aşım ama ağrısız başım boşver tek ol bence daha iyi
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Eltimle hic anlasamiyorum tamamen zıt karakterleriz keske tek olsaydim :)
0 oy
(276 puan) tarafından
Tek gelin de kotu, eltide kotu.. tek gelin olmak istemem hersey bana bakar bi eltim olsun ama oda benden uzak olsun..
0 oy
(924 puan) tarafından
3 eltim var elti varkende sıkıntı yokken de en azından köyde iş olduğu zaman.onlarda gelsin beraber yapalım bahanesi oluyor tek olsaydım paşa paşa yapacaktım:)

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 584 göst.
21 Mayıs 2021 Aile kategorisinde bahtsizbedevi (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 589 göst.
14 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 315 göst.
27 Mart 2024 Aile kategorisinde oguzelikiziakc (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 155 göst.