0 oy
119 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (4,859 puan) tarafından

Cacık yapsam olur mu kızlar :D hamileyim ya her yemeğin yanına farklı şeyler yapasim var :D

4 Cevaplar

0 oy
(14,036 puan) tarafından
Canin ne istiyorsa yap gitsin :D
(4,859 puan) tarafından
Yapacam vallahi :D kocam da yer insallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cacık olabilir

Ayran aşı olabilir 
(4,859 puan) tarafından
Ayran aşı yapardık lokantada nasıl yapıldığını unuttum onu asciyi arayıp sorup ogrencem yapacam onu inşallah bir gün
tarafından
Çok basit yarmayı yani bizim burda dövme derler onu haşlıyorsun
Yoğurdu bıraz sulandırıp içine ılave ediyorsun tuz ve nane yaş nane daha güzel oluyor bu kadar
(4,859 puan) tarafından
Yarmam var dün annemle ayran aşı yapalım diye konuştuk ama aşçı içine nohutta koyuyordu çok güzel oluyordu havada ısındı ya tam yaz çorbası :D
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Olur kız niye olmasn :)
(4,859 puan) tarafından
Eşimde yer inşallah :D
0 oy
(2,359 puan) tarafından
Yoğurtlu katıklı hamur olabilir sübraa yani
(4,859 puan) tarafından
O ne kız dur netten bakayim
(2,359 puan) tarafından
Küçük küçük hamur kesiliyor canım onun için ama benim annem veya kayinvalidem keser ben kesemem yani. Ama olmazsa sehriyeyi makarna gibi haşlarız biraz suyunu suzdurdukten sonra sogutuluyor sonra yoğurtla sarımsagı çırpıp uzerine ekleriz cok seviyoz biz sivas yoresinde benim taraf sübra derler esimin tarafi katıklı hamur der
(4,859 puan) tarafından
Şimdi netten baktım da anca onu birisi yapacak ben tadına bakacam beğenirsem yaparım beğenmezsem yapmam :D şimdi tadını bilmiyorum evde yaparım yenmez ziyan olur birde nedense şu sarımsak tadı ağzımda tuhaf bı tat bırakıyor yoğurtlu manti bile yaptigimda sarımsak koymuyorum
(2,359 puan) tarafından
Anladım canım tabiki tercih meselesi ne yersen simdiden afiyet olsunn❤
(4,859 puan) tarafından
Saol kuzu teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 233 göst.
11 Kasım 2021 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,323 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 2,375 göst.
22 Aralık 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Kezban Demirdelen (1,277 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 497 göst.
8 Aralık 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Rtyww (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 103 göst.
4 Mayıs 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde heygirls (408 puan) tarafından soruldu

381,471 soru

11,420,829 cevap

34,975 kullanıcı

...