0 oy
415 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar bişey soracm lütfen bana akıl verin bn eşim gece calisiyo ama eşime hiç güvenmiyorum az önce telefonuna bakarken klavyesi de Kübra mrb yazıyordu acaba yazdığı için mi ve öyleyse ne tepki veriyim napiyim söz de verdim telefonunu gizli kucalamicam lütfen yradim edin

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
yazmasa cikmaz ki orda sende cikiyormu erkek isimleri yooo 

esini takibe al hemen bisi belli etme telefonunu da gizli gizli kurcala bisi olmaz  :/
tarafından
Neye bakiyim acaba
-Reklam-
0 oy
(7,945 puan) tarafından
Demekki öyle yazdığı için çıkıyor:/ .. Ay bu erkekler hep mi böyle ya
tarafından
Ne tepki verecegimi şaştım ya
0 oy
tarafından
Büyük ihtimalle yazdığı içindir :( 
tarafından
Bn nasıl ispatlarim peki nereden yazmıştır ko
tarafından
İspatlama gibi değil de direk hesap sor sen kızlara mesaj atıyorsun ben bi şekilde öğrendim ve nasıl öğrendiğimi sana söylemem diyip bu şekilde hesap sorabilirsin.
tarafından
İnkar eder biliyorum böyle de acabaa telefonu alıp bakiyim diyip yeni görmüş gibi mi yapiyim
tarafından
Sen kendinden emin şekilde hesap sor inkar etse bile ben gözümle gördüm boşuna inkar etme söyle
0 oy
tarafından
Belki bi is arkadasina yazmis yada tanidik akraba fkan
tarafından
Yok ben bilirim
0 oy
(979 puan) tarafından
Klavyden nasl anlysnz ya bnde aksam bkim bi
tarafından
Msj yerini açın cikiyo zatn
(979 puan) tarafından
Aksam bkacm bkalm
tarafından
Ayn Allah'nindan bulsunlar bu gibi insanlari
(979 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Bir kızla tanıştım adi kübra de  :) sürekli kübra de bakalım ne diyecek illaki oda der is yerinde de kübra var falan.. yemi at bırak oltaya gelsin 
tarafından
Benim bı yere ciktigim yok ki
(2,211 puan) tarafından
Bir arkadaşın vardır illaki arkadaşımın arkadasi varmış adi kübra bebeğine böyle birşeyler yapıyormuş (yemek tarzı falan ) bende yapim de :) yada gebeyseniz onunla ilgili birsey uydur ne bilim
tarafından
Peki yüz ifadesi nasıl olur eğer ki taniyosa
0 oy
tarafından
Bikere sözlüyken eşim eski sevilisinin adıyla hitap etmişti mesajda .... 'm ekiyle . Klavye kaydetmiş güya :D
0 oy
(249 puan) tarafından
Bugün burda gordugum esle ilgili kacinci post biz olsak o.r.spu damgasi yerdik anasini satayım hep onlar magdur hep psikolojileri bozuk ondan yapiyolar benden sana tavsiye takibe al bi sure bak  bakalim baska bi acigi varmi :(( 
tarafından
Ordan silinenleri de silmiş
(249 puan) tarafından
Yuhh yani ya neyse bilmiyorum ki baska bazen telefon silmedigin zaman otomatik siliyo ama
tarafından
Google geçmişine my.activity e bak.
tarafından
Daha d7n vardi
tarafından
Orayı da biliyo
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Yazmazsa çıkmaz canım eşinin telefonunu esin görmediği yerde kurcalaman gerekiyor tabi biraktiysa..
tarafından
Orayı da siliyo
tarafından
Play storede kitaplık bölümüne gir orada önceden yüklediği uygulamalar görünür.
tarafından
Canm biliyo orayı siliyo bu nedenle
(3,457 puan) tarafından
Canm orası silinmez sen bak istersen
tarafından
Beyazkuş siliniyor canım ya
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Telefon yanında değilken canım Kübra sana mesaj attı de yüz ifadesinden konuşma tarzından anlarsın dene 
tarafından
Ama söz verdim kucalamicam diye
(3,457 puan) tarafından
İçinde şüphe ile yaşamak istiyorsan sen bilirsin canm ben olsam durmam ama
0 oy
(220 puan) tarafından
Çok merak ediyorsan bence sadece "Kübra kim" diye sor. Belki iş yerindendir, işle ilgili bi mesaj yazmıştır yani art niyet aramamak lazım. 
tarafından
İş yerinde kadın yok klavyeye basınca Kübra mrb sen yine de numaramı kaydet yaziyo
(220 puan) tarafından
Anladımm. Biri burdan klavyedeki hazır metinlerden kocasının aldattığını yakalamıştı. Klavyeye mesela günaydın yazıyorsun üstte aşkım diye tamamlıyor. Bu şekilde sen de aklına gelen şeyleri yazıp, az çok ne mesaj atıyor anlayabilirsin. Numaramı kaydet dediğine göre, sosyal medyadan birine yazmış. En kötü senaryo gizli bi hesabı vardır bulabilir misin bilmiyorum :/
tarafından
Nasıl bulabilirim acaba
(220 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım. O unutup açık bırakmadığı sürece zor gibi :/
0 oy
(149 puan) tarafından
Canım bence böyle şeyleri kurcalama. Şimdi sana tuhaf gelebilir bu dediğim ama eşine güvenmediğini söylemişsin. Eşinin artı ve eksi yönlerini incele senin gözünde bir problem yoksa eğer ya da sana karşı davranışlarında o zaman gerisini kurcalama derim. Sen kendin sıkıntıya girersin hem psikolojik hem de zamanın gider boşa kafan bunlarla meşgul olur. Eşin eve para getiririyorsa çocuklarına sahip çıkıyorsa sana güzel davranıyorsa zaten ondan şüphe duymani gerektirecek bir durum olmaz. Üstelik Kübra mrb diye yazmış belki bir arkadaşıdır ya da başka birşey.. gizli yaptığı birşey olsaydı emin ol arkasını temizlerdi..O yüzden ben pek kurcalanmasi taraftarı değilim böyle şeylerin tabi ortada hiçbir problem yoksa..
tarafından
Yaa daha önceden yakaldigim için guvanemiyorum
(149 puan) tarafından
Eger oyleyse o zaman bir kere yapan her zaman yapar canım. Ya bu durumu kabul edip evliliğinde kendi ayaklarının üzerinde durup sadece kendini ve çocuklarını düşüneceksin ya da boşanıp kendine başka bir yol çizeceksin. Baska ihtimal olamaz yani  güven biterse herşey biter bence..
(149 puan) tarafından
Seninle benzer bir durumu ben de yaşadığım için bunları söylüyorum. Ben de google my activeden bakmıştım geçmişine benim onunla ilgilenmediğim ya da benim aileme başka ile gittiğim zamanlar boşluktan istifade edip bir sürü açık saçık bayan resimlerine bakmis sonra klavyeden cinsel içerikli yazılar aratmis hepsini yüzüne yüzüne vurdum ama hep inkar etti. Ona olan bisey olmadi o dönem çok yıprandım üzüntümden  6 kilo birden verdim 6 günde. O kadar zor dönemdi ki benim için anlatamam. Ben ve eşim öğretmeniz üstelik ben de şöyle düşündüm bana gerçekten kötü davranmıyor her istediğimi aliyor her söylediğimi yapmaya çalışıyor her yönden mutlu ediyor cocuguna da iyi bir baba.. o zaman dahasını boşver dedim kendime ve kendin için kendini sadece kendin sev dedim, bir başkasının sevgisine ihtiyaç duyma. Işte onu söylediğim günden beri eskisine göre daha güçlüyüm ve daha ayaklarımın dik üzerinde duruyorum. Yani başka şansımız yok anlayacağın iki seçeneğimiz var bu durumda ya oturup düşünüp boşanmaya gideceksin ya da benim yaptığımı yapacaksın.. Ama kendini böyle telefonları kurcalamakla inan meşgul etme onun yerine sana daha faydalı olack başka işlere yönel derim çünkü karşı taraf sen ne yaparsan yap inkar edecektir..
tarafından
Ağlamaktan canm çıktı bn naptım da bana bunu yapiyo
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Ekran goruntusunu alip kendine atsaydin keske inkar ederse gosterirdin yada kubra kim beni aradi bosan falan dedi de yem at oda kavga etsin o kadinla serefsizlr yaa 
tarafından
Kadın kesin bilmiyodur evli oldugunu
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Yazmasa bencede çıkmaz canm sen yinede gizli gizli kurcala bende eşimin şifresini öğrenince gizli bakardım kendine de karismazdim. Şimdi değiştirmiş öğrenmeye çalışıyorum 
tarafından
Degistirdiyse vardır bişey ilaki
(2,126 puan) tarafından
Bende korkuyorum çünkü çok zor zamanlar geçirdik çok çektirdi bana ortada bişey yokken
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Denedim ben wahtsaptan ah yazdım altta Ahmet çıktı ama hiç Ahmet diye yazmadım onceden
tarafından
Yok bnde de harf yazınca cikiyo harf değil ben msjlar bölümüne baktım ki Kübra mrb ve Google yazıyordu yazdıkça çıktı zatn
(9,247 puan) tarafından
Numara varmi
tarafından
Yok sadece Kübra mrb sen yine istersen numaramı al çıktı bı de Kübra yine bn seni seviyorum cikti
(9,247 puan) tarafından
Sormalisin numara muhabbeti belliki gerçekten konuşulmuş
tarafından
Ayn işte soracm bakalım
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Bana kübra diye biri ulaştı kocan bana yazıyor diye de ne dedi filan derse boş attım de ama atladın filan de
(1,763 puan) tarafından
Ya çok takmamak lazım aslında eşinin sana değer verip vermediğini sevip sevmediğini anlarsın iş dolayısıyla da yazmış olabilir benim t9 baksan bir sürü erkek ismi çıkar ama aldatiyormuyum asla hayır
(1,763 puan) tarafından
Tiktok olabilir sohbet siteleri olabilir canm ınstgram dan bulmuş.olabilir normal iş yerinden biri olup whatsaptan işle alakalı yazmış olabilir yani seçenek çok canm
tarafından
Yaa eşim e zerre güvenim yok bnce aldattiyo zatn içime doğmuş tü ki bilin ki bu kadının içine doguyosa ilamki vardır bişey
tarafından
İş yerinde kız yok tik tok kullaniyo ama hesabı yok instegram dada zatn Nisan tarhi var mikrop insanin
(1,763 puan) tarafından
O zaman açık açık sor canm o nasl işte çıkıyorsa sende cik beni bu hale sen getirdin kendimi değersiz hissetmeme sebep olan sensin de kurcalamak içinde almadım ama denk geldi işte de
0 oy
(489 puan) tarafından

Kübra diye biri beni aradı esine sahip çık dedi bana sen ne yapıyorsun falan diye ağzını yokla oyle birsey varsa bile onların arasi bozulsun ona gider sen benim.karimi neden aradın der falan . Belki de kiz bilmiyor bile evli olduğunu yada bi başkası eşinin arkadasi onun telinden mesaj atmış olmasin . Bilemedim ki.  Esinde potansiyel varmi sence ne diyorsun??:wassat: yada sey de bugun kapi çaldı bi kiz geldi Kübra imis ben göreceğimi gördüm dedi ve cekti gitti falan de anlamadim ne olduğunu sok oldum de . Simdi kralı midir acik midir bilemem . Biri acik biri kapali bi bayandi de . Nasil tipleri derse maske den anlamadim ki de

tarafından
Var yapar bnce ama anlar Kübra diyince şifre degistiriri en mantıklısı diyecm ki telefonuna ver bakiyim hiç vermiyon diyecm verince msjlar girecm zatn çıkar bu ne derim Kübra kim derim inkar eder ama bi numara seni bu gün aradı derim kadındı faln bakalim
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Hemen en kötüsünü düşün me istersen bide geçmişine bak telefondan allah yardımcın olsun cnm 
tarafından
Geçmiş silinmiş
0 oy
(13,030 puan) tarafından
Bende yazdım.kalveyeme

Kübra yazdım Gizem yazdım merhaba nasılsın çıkıyor ben hiç kullanmadım 
tarafından
Direk yani yazmadan çıktı bişey yazmadım hemde emoji opucuklu faln vardi

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,167 göst.
4 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde ❤️prensesingunlugu❤️ (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 293 göst.
22 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 236 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde Birgul (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 830 göst.
6 Kasım 2021 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu

380,162 soru

11,380,710 cevap

34,871 kullanıcı