0 oy
232 göst.
Diğer kategorisinde (10 puan) tarafından
Merhaba kızlar dün akşam eşim ruyasinda benim ona hamile olduğumu soyledigimi görmüş aynı gece bende kayınvalidemi gördüm rüyamda oda banaa hamile olduğumu soyledi sizce ne anlama geliyor bu. Bende bu sırlar bir his var içimde ama kimseye birşey demedim hem his hemde şüphe var . Yenide dogum yaptım ihtimal vermiyorum ama ne biliyim 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hayır olsun inşallah canim 
-Reklam-
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Korktuğunuz için bilinçaltı na yerleşmiş olabilir
(10 puan) tarafından
Aslında hamile kalmak istemiyorum ama ilginç olan aynı akşam ikinizde bu konu ile ilgili rüya görmüşük
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Bebeğin kaç. Aylık peki. Doğumdan sonra korunmazsan hamile kalma ihtimalin var 
(10 puan) tarafından
3 buçuk aylık daha doğum kontrol hapı kullanıyorum  ama burda okudum kullanıp hamile kalanlar var
(1,610 puan) tarafından
Evet öyle çok var
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Ya hamilesin ya da hamile haberi alacaksın ben iki hamileliğimde de öğrenmeden hamile olduğumu gördüm rüyamda hatta öyleki ilkinde herkesi hamile görüyordum olmuş yengem bile hamileyim diye rüyama girmişti ikincide de doğum yapıp annemlere gitmiş gördüm kendimi annemle girgirini geçtik hatta sonra gırgır oldum meğer hamileymisim hayrolsun insallah
(10 puan) tarafından
Genelde benim rüyalarım doğru çıkıyor ama ilk hamileligimde benide rüyasında yengem görmüştü hata beni aradı söyledi rüyasını bende hayırlısı olsun dedim haftaya hamile olduğumu öğrendim
0 oy
(5,285 puan) tarafından
Hayır diyelim de hayır olsun canım 
0 oy
(119,002 puan) tarafından
anaa hayr olsun yaa

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 92 göst.
18 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Kardln (648 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 57 göst.