0 oy
405 göst.
Diğer kategorisinde (1,302 puan) tarafından
2 senelik evliyim gurbetteyim alışamıyorum akşam olunca bi hüzün çöküyor ağlayasım geliyor annem aklıma geliyor offf çok zormuş bu gurbet keşke annemde bizimle yaşasa o zaman böyle her akşam gizli gizli ağlamazdım 

14 Cevaplar

0 oy
(2,765 puan) tarafından
Ilk gun alistim gayette mutlu huzurluyum koca evi gibisi yok ye ic yat aksama kadar☺☺☺☺☺
(1,302 puan) tarafından
Anneni ozlemiyor musun
tarafından
Ay valla ben de öyleyim
(2,765 puan) tarafından
Yok valla hic ozlemiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben 3 senedir evliyim daha alışamadım ama anneme çok sık geliyorum gelince de baya kalıyorum o yüzden özlediğim an hemen damliyorum 
(1,302 puan) tarafından
Ben öyle ozleyince gidemiyorum
tarafından
3 saat mesafe var bizim ama çok uzun zaman görmesem ben de yapamam sanırım ağlardım sürekli
(1,302 puan) tarafından
Bizim aramız daha uzak annemde gelemiyor bende gidemiyorum
0 oy
tarafından
3 buçuk senedir evliyim ankaradan batmana gittim evlendim 4 gun sonra esim orada jöh olarak çalışıyordu 1 bucuk sene kaldım tam alıştım derken bu sefer de tayin çıktı suan bursadatim 2 senedir buradayım ve tam olarak yeni alıştım canimm bilirim o duyguları 
tarafından
Canım çocukluktan beri yani 6 yaşından beri ayriyim annemden 12 yaşından beri de herkes den ayriydim tek basimaydim çünkü çocuk esirgemede büyüdüm sonra dedemler kpruyucu aile olarak yanlarına aldılar daha sonra ordan da 18 yasinda evlendim şimdi çok bi ozlemiyorum aslında ama daha çok başka kişleri özlüyorum yengem dayım felan çünkü onların yanından gelin çıktığım için annem babam gibi oldu
tarafından
Nazire'm benim sarilasim geldi sana
tarafından
♡♡ saol kuzumm alistik yani herseye artık esim benim herşeyim şimdiden sonra bide minnos kızım var rabbim onların acısını göstermesin inşallah
tarafından
:)) amin amin rabbim size bağışlasın kızçenizi :)
tarafından
Amin  canimm inşallah
0 oy
(5,396 puan) tarafından
6 7 ay snra alştm cnm aileme gıdnce evimi çok özlüyorum 
(1,302 puan) tarafından
Gidince bende evimi özlüyorum ama eve gelince de annemi özlüyorum ben gurbete gelin gelmemeliydim :(
0 oy
tarafından
Evlendikten 4 sene sonra gurbete gidicem 1 ay sonra memleketten taşınıyoruz şimdiden morallerim yerlerde. 
(1,302 puan) tarafından
Of çok zor bu gurbet
0 oy
(3,457 puan) tarafından
7 aylık evliyim 7 aydır gurbetteyim ilk defa çıktım oda hiç bir zaman gurbetligi hissetmedim :)
(1,302 puan) tarafından
Ne güzel canım
0 oy
(426 puan) tarafından
9 aydır gurbetteyim ve 5 aydır gidemiyorum. Hiç alışamadım çok özledim ailemi,memleketimi.
(1,302 puan) tarafından
Bende öyle bi de bu corona cıktı daha da gidemez oldum
0 oy
tarafından
Ben de 10 ay oldu evleneli çabuk alıştım annem zaten 6sene oldu vefat edeli. Ama köyümü özlüyorum 4kere gittim bu süre içerisinde ben de kız kardeşimi çok özlüyorum. Ama baba evinde çok iş yapiyorduk ve yorgun gelin oldum badanaydi boyaydi , halı yika , tarla vs ama şimdi şükür evi bile çoğunlukla eşim süpürüyor ben keyif keyif. Eşimin annesi de vefat etmiş o yüzden daha iyi davraniyor Allah razi olsun. Annelerimiz çok çekti ben sana kötü davranmam diyor.
(1,302 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin
0 oy
tarafından
5 sene oldu hâlâ  anlattigin gibiyim 
(1,302 puan) tarafından
Off anneme bu kadar düşkün olduğumu bilmiyordum
0 oy
(2,257 puan) tarafından
5 yıldır gurbetteyim 2 yıldan sonra alıştım gerçekten çok zor her akşam ağlıyordum eşim teselli ediyordu :(ama napalim kader işte doğdugun yer değil doyduğun yer demişler :(
(1,302 puan) tarafından
Öyle canım
0 oy
(324 puan) tarafından
8 aylık evliyim alışamadım alısacagımıda sanmıyorum cok zormuş evim annem kardeşim burnumda tütüyor :(
(1,302 puan) tarafından
Benimdeee
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Üniversiteye başladığım dan beri disardayim hiç dönmedim eve sonra da atandım zaten şehir şehir geziyoruz bana zor olmadı açıkçası 
0 oy
(3,167 puan) tarafından
3 senelik evliyim daha alışamadım 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 135 göst.
9 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,193 göst.
20 Haziran 2020 Aile kategorisinde .SU. (5,004 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.