0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben hazır basılmış yaprak istedim eşim gitmiş 2 kilo basılmamış yaprak almış :((( bana tarif verin ben bilmiyorum ki nasıl yapcam nasıl bascam bu yaprakları konserveye mi bascam suyunu nasıl yapsam way liliiiiii :(((( asma yaprağı nasıl basılır tarif istiyoruuum :( beceririm umarım 

11 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Canım asma yaprağı basmayı önörmöyörlörrrrr bana yolla sen :D 
tarafından
Pusushhahaha abla ya ben napcam bunları ya öf sarmak yetmiyor bide basçam ya :(((
(25,224 puan) tarafından
Bilmiyom valla anam basıyo hep ben basmıyom yazar şimdi bilenler:D
(16,504 puan) tarafından
Bi gözünü sokmadığın yaprak kalmıştı selo :))))
(25,224 puan) tarafından
Hahaha her daim gözüm heryerde :D
-Reklam-
0 oy
(2,257 puan) tarafından

Hey Allah im:Dgecmis olsun baciiim bende beklim surda hiç basmadim

tarafından
Öf kuzum ya dert açtı başıma beceremem gibi geliyor :Ddd
(2,257 puan) tarafından
İnan bende hayatımda hiç yapmadım bilmiyorum, ins yapabilirsin
0 oy
tarafından
Canim  yapraklari  guzelce  üst üste gelecek  sekilde  diz  mikaya  koy  bir leğene su koy  içine de bolca tuz koy karistır  tuz eriyince  icine  bir yumurtayi kabuguyla  koy  yumurta suyun üzerine cikiyorsa  su iyi olmuştur yumurtayı al  suyunu ekle kapagini sıkı sıkı kapat
tarafından
Çok teşekkür ederim kuzuum
tarafından
Rica ederim kuzum
0 oy
(829 puan) tarafından
Bana yolla kız normal toplama asma yapragiysa haslar sararim ben :D 
tarafından
Ay kuzum benim şimdi üst üste koyup haşlayıp poşete koyup buzluğa mi atayım yani
(829 puan) tarafından
En mantiklisi o bosver yapacaginda cikartir sararsin
0 oy
(59 puan) tarafından
Canım basmayla uğraşma üst üste diz buzdolabı poşetine kaç kere yaparım diyosan ayır buzluğa at biz öyle yaparız çıkarınca direk kaynar suya atarsin haşlarsın daha kolay olur
tarafından
Kuzum şimdi tuzlu suyla haşlayıp süzüp buzdolabı poşetine mi koyayım sonra da duzluha doğru anladım dimi
(59 puan) tarafından
Haslayipta da olur kuru kuru da olur canım açarken kırılmasın dikkatli ol suya sal yumuşayinca aç arasını
0 oy
(69 puan) tarafından
Yaprakları hiç ıslatmadan kavonaz lara koy cam olsun ama yeni kapak tak hiç suya basmadan yapar annem kuru kuru koyup kapat
tarafından
Çok teşekkür ederim kuzum
0 oy
(175 puan) tarafından
Ben sıcak suda haslayıp suyu suzulunce buzdolabı posetıne koyup buzluga atıyorum. Kullancagım zamanda cıkarıp erıyınce uzerıne sıcak su dokup bı kac dakıka bekletıp sarıyorum canım
tarafından
Kuzum şimdi haslicam tuzlu suda sonra süzücem poşete koyup buzluğa Atcam doğru anladım dkmk
(175 puan) tarafından
Evet canım dogru
0 oy
(608 puan) tarafından
YouTube dan bakıp yapabilirsin burda kafan karışabilir
tarafından
Çok sağol kuzum
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Valla bende bilmiyorum banada annem yapmış sağolsun :')
tarafından
Teşekkür ederim kuzum yinede ❤️
0 oy
(171 puan) tarafından
Yapraklari bidono koy  üstüne tuzlu su tuzu biraz fazla koy yumuşamasın diye ben her sene yaparim kendi asmamdan toplarım mis gibi oluyor fazlasını da satıyorum gayet güzel oluyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 110 göst.
23 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biranne19 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 633 göst.
16 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
28 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mrvnuraldan (376 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 79 göst.
19 saat önce Diğer kategorisinde ikievlatanasi (143 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...