0 oy
295 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Oğlum tam 1 hafta önce bir yaşına girdi . Dişleri çıktığındam beridir iştahsızligi başladı . Bundan 3,4 ay önce az da olsa yiyordu hazırladıklarımi şimdi hiç bir şey yemiyor . 1 yaşındaki çocuk katı gıda olmadan en az bir öğünde olsa nasıl doyabiliyor :( sabah kahvaltısı değişik tarifler sevdiği şeyleri yapmaya çalışıyorum yok ara öğünde yok akşam yemeği yok eline veriyorum sever yer biraz da olsa o da yok oyun oynuyor atıyor etrafa :(cok yoruldum gerçekten artık bir şey yemiyince ağlıyorum benim mi tek cocugum böyle diye düşünüyorum etrafımdaki bu yaşlardaki çocuklar çok güzel besleniyor yemek yiyor çok özeniyorum oğlumda yesin bir şeyler severek istesin diye :(( ağzına bir şey götürüyorum kilitliyor niye bu şekilde diye düşünmekten yoruldum dün randevu alım dedim doktora burda iki hastanede de yok dediler doluymuş sansizmiza :( en azından bakardı kansizmi vitamminsizmi diye . Çok çaresizim aç biliyorum ama yemiyor valla yoruldum kızlar kusura bakmayın biraz uzun oldu hakkınızı helal edin .şimdi bize ne bundan diyenler olur en azından bir kaç fikir edinirim diye yazmak görüşlerinizi almak istedim vesselamm❣️

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım yemeyen çocuk çok zor ama randevu takip et her gece 12 den sonra sabah9 dan sonra bak mutlaka açılıyo hatta randevu talep et randevu açılınca mesaj gelir o zaman götürürsün hastaneye iştah açıcı falan verir belki
tarafından
Bakiyleum ara ara canım . Randevu nasıl talep ediliyor ilk defa duydum canım ?
İnşallah canım bende onun için götürmek istiyorum
tarafından
Mhrs nin internet sitesi veya uygulamasından randevu almak için girdiğinde uygun randevu bulunmamaktadır diyo o zaman talep et tuşu var ona basınca talep ediyosun
tarafından
Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun ❣️
-Reklam-
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Bir yaş dönemi bu durumu yaşaman çok normal canım bende dahil bir çok anne aynı durumu yaşıyor bu aylarda bebeklerin damak tadı değişiyor seçici oluyorlar onu zorlayarak atlatamazsin hiç zorlama birka yemesin eğer zorlarsan sevdiklerinden de tiksinmesine sebep olursun bir süre sonra geçecek 
tarafından
Hiç bir şey yemiyor canım yeni doğan gibi sadeve süt içiyor napicami şaşırdım :( teşekkür ederim yorumun için canım
(7,441 puan) tarafından
11-13 ay arasında inanki aynı durumu yaşadım canım öncesinde severek yediğini diliyle itti çıkardı yere attı dusunki mama bile icmek istemiyordu ama hiç zorlamadim tiksindirmedim yavaş yavaş kendisi isstemeye başladı şu an 14. Ayına girecek şükür açıldı sadece sabret
tarafından
İnşallah canım inşallah Allah razı olsun ❣️
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Canım kansızlıkla vitaminle iştahsızlıgın pek ilgisi oldugunu sanmıyorum benim oğlumda 1 yaşında aşırı kansız çıktı her vitamini düşük çıktı ilaca başladık ama yemesi içmesi Allaha şükür iyi. Karadut özü tavsiye ederim sana herkese yazıyorum burda gerçekten iştah açıcı özelliği var denemekten zararı gelmez. Sabah akşam aç karnına 1 tatlı kaşıgı yedir
tarafından
Aklımda bulunsun canım çok teşekkür ederim eşime derim pazartesi alır inşallah .
(25,224 puan) tarafından
Şifa olsun canım
tarafından
Allah razı olsun canım ❣️
(94 puan) tarafından
E bu karadut ozu nedir acaba surupmu bide nerden bulabilirim benm oqlumda istahsiz
(25,224 puan) tarafından
Pekmez gibi kıvamı daha macunsu koyu kıvamlı ilaç değil. Ben aktardan alıyorum
0 oy
tarafından
Benim kızım öyleydi doğduğundan beri ıstahsiz bir bebekti . Ne doktorlara götürdüm ne şurup ne vitaminler kullandım haddi hesabı yok.  Yaptığım iş güç yemek vs hiç yorulmazdim ona yemek yedirirken yorulurdum.  Bazı doktorlar normal dedi bazları kan ala ala vücudunda kan bırakmadı. Neler çektim ama hiic değişmedi 5 yaşına geldi hala öyle.  Sana tavsiyem zorlama elbet acikacak yemedikçe zorladım zorladikca tiksindi ve sonucunda ıstahsiz bir çocuğum oldu
tarafından
Yaa :( sağol canım . Ne yapicagimi bilmiyorum yemediği için doymadigini düşünüyorum umarım en kısa zamanda düzelir yemiyen çocuk çok zor cidden
0 oy
(501 puan) tarafından
Benm kızım 27 aylık o da öle.nerdeyse hic bir şey yemeden günün bittgini biliyorum.doktora da götürdük tahlil de yaptırdık şükür her şey normal,doktora da danışarak argivit şurup kullaniyorm multivitamin ama iştahını açtı biraz da olsa.ben de uzuluyorm annemle her konustgmzda ilk sorduğu yedi mi ne yedi oluyor ama çevremde de goruyorm yemeyen çocuk onlar da büyümüyor mu büyüyor bı şeyleri eksik oluyor mu değil diye kendimi teselli etmeye calisiyorum
tarafından
Gerçekten de çok zor yemeyen çocuk :( inşallah en kısa zamanda bizde hastaneye gideriz de düzelir az da olsa iştahı . Teşekkür ederim canım ❣️

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 144 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Nisakaoz (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 649 göst.
11 Haziran 2020 Diğer kategorisinde 2prensannesi!! (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
0 oy
2 cevap 53 göst.

380,342 soru

11,388,335 cevap

34,893 kullanıcı

...