0 oy
650 göst.
Diğer kategorisinde (129 puan) tarafından
Kızlar kaçarak evlendim kayannama inandım sen gel ben borç bitince herşeyi yaparım dedi söz verdi hatta yemin bile etti kaçtım hicbirseyimi yapmadı ne altın ne ev eşyası Ne beyaz eşya Ailemde kaçtığım için fazla yardım etmedi Sağolsunlar yinede buzdolabı falan aldılar ama onların da durumu iyi değil bı kardeşim var hasta onun tedavisi beş tane de kardeşim . Sonra bı çocuğum oldu hicbirseyinia alamdim onun bunun eskilleriyle büyüttüm bı beşiği bile olmadan Şimdi ikinci çocuğum var ama istemeyerek oldu Ogrebdigimde de büyüktü doğmasına az kaldı hicbirseyini alamadım Çocuğuma bez bile alacak param yok kocam işten çıkartıldı 6 aydır çalışmıyor evimdeki eşyalar hep onun bunun verdiği eski yırtık halılar Koltuk falan yok zaten televizyon yok çamaşır makinesi yok canasirlarimi elde yikiyirum Oturduğumuz evde yeni inşaatı yapılmış birsueu eksiği var boyası kapıları Elektirigi suyu bile yok Seyyar çekiyoruz komşudan Diyeceğim o ki bana dua edin de kocam bir iş bulsun çocuğum olana kadar

13 Cevaplar

0 oy
(3,458 puan) tarafından
ALLAH yardımcın olsun
(129 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun senden
-Reklam-
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum ama kaynanan da işini bedava gtrmek için seni kndrmş ne diyeyim Allah yardım etsin evlat lsrnn yüzü suyu hürmetine evine bolluk bereket huzur versin 
(129 puan) tarafından
Aynen öyle canım kayinbabnin yeni vefat etmişti kendini acindirdi kandırdı işte sonradan pişman oldum sağol Allah razı olsun senden canim
(1,307 puan) tarafından
Allah ıslah etsin onu da Allah Bi yol gösterir inşallah canm ❤️
(129 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(122 puan) tarafından
Canım intagram kullanıyor msn bebek kız mı erkekmi
(122 puan) tarafından
Bende bebek kıyafetleri var kullanmadm hep erkek benimki de kız olduğu için kullanmadm istersen yollayaabilirim başka şeylerde erzak falan
(129 puan) tarafından
Sağol canım benim Allah razı olsun senden isterim tabi
(122 puan) tarafından
Ama bugun çıkamam seçmem lazım hava soğuk biraz ayarlaym musait zamanda postaneye vereym olur MU
(129 puan) tarafından
Tamam canım kendini zorq sokma ne zaman gönderirsen artik
(129 puan) tarafından
Canım mesaj atamıyorum kapqtmissin heralde özele
0 oy
tarafından
Allah o kaynanayı ıslah etsin git yapış yakasına iste valla canım açık açık söyle yemin ettiğin gibi şimdi al herşeyi mi senin yüzünden sefillik çekiyorum çocuklarım nasıl yaşıyor haberin var mı de hiç çekinme git yapış yakasına söz vermek kolay tabi icraat yok ama Allah yardımcın olsun canım 
(129 puan) tarafından
Canim söyledik yüzsüz esim kaç kere kavga etti kuş kaldik yinede yapmiyor durumunda iyi yani bize göre
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun inşallah esin iş bulur ya çok üzüldüm 
(129 puan) tarafından
İnşallah Canım ya iş sun da neresi olursa olsun yani evimizi taşımaya bile raziyiz
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun nerde oturuyorsun
tarafından
Sen Esra22 degilmisin eski kullanıcı onun oğlu var profilde çok benzettim
tarafından
Oda adanadaydi
(129 puan) tarafından
Evet canım öbür hesabm kapandı
tarafından
Tamam neden kapandı ki
(129 puan) tarafından
Yardim postu açmıştım ya ondan sonra şikayet eden olmus beni sonra engel yed kapandı hatta yardim da bulunacak birsueu kişi vardı hesap kapanınca hiçbirine ulaşamadım
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Hangi ilde oturuyosun
(129 puan) tarafından
Adana Yüreğir canım
0 oy
tarafından
Allah yardımcınız olsun inşallah :( 
(129 puan) tarafından
Sağol canım benim Allah razı olsun
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım 
(129 puan) tarafından
Sağol canım benim
0 oy
tarafından
Rabbim insAllah tez bi zamanda kocana is nasip etsin. Oyle gunlerin olsunki sen herkese yardim edesin canm 
(129 puan) tarafından
Sağol canım benim Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Rabbim yardım etsin
(129 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(5,399 puan) tarafından
Rabbim yardmcn olsun bnada hep millet getirecek eşimde 4 aydır çalşmıyor yenı buldu bi iş yaa çok zor bide insan bebeğine bişey alamayınca çok zor oluyor ben de sadece bnyo küveti falan aldm oda yengem para vermş rabbim herkesın yardımcısı olsun senınde İnşllah en kısa zamanda toparlanorsnz:) 
(129 puan) tarafından
İnşallah canım aynen haklısin hem çocuğa bişey alamamak hemde aserdigin şeyleri yiyememek çok zor birde bakıyorsun etrafında sosyal medyada falan güzel yemejler güzel güzel döşeli evler Cocugklrina güzel güzel esyalat insanın biraz zoruna gidiyor ama olsun Sağlık olsun gerisi önemli değil canım Rabbim seninde yardımcın olsun inşallah
(5,399 puan) tarafından
Amin ben önce herkese dua edyorum snra kendıme dua edyorum rabbim sağlıkla berektyle kucagana almayı nasp etsın inşşalah merak etme Allah o bebeği dünyaya getrtmeden rızkını bereketini önce veryor snra gelyor bebek dünyaya Allah bir kapı yı kapatrsa bin kapıyı açar
(129 puan) tarafından
Amin canım benim Rabbim gönlüne göre versin Rabbim çocuğunu her türlü sıkıntıdan kurtarsın dert vermesi. Size hiçbir zaman Allah razı olsun senden canim benim
(5,399 puan) tarafından
Amin allah razı olsun hepimizn yardmcısı olsun :))
0 oy
(119,533 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun
(129 puan) tarafından
Amin canım sağol

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 145 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Nisakaoz (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 297 göst.
21 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu