0 oy
253 göst.
Aile kategorisinde (17 puan) tarafından
Ya benim kaynanam beni böyle her gün hergun kendiyle gezmeye çıkartır gezdirir halısını yikatir evini temizletir neyse geçen de 8 çuval üzüm yaprağı bidona koydum ona ben ve kuzenler neyse üzümden o kadar bıktım ki kaynanam aç gözlü 15 bidon sarma yaprağı var hala aç gitmiş gene getirmiş iki çuval evine götürmüş sarma yaprağı bana gel dedi bende dedim sarma yaprağından bıktım dedim gitmedim kadın ongun bugündür değişik bugün onun ilaçlarını almaya gittim geldİm benimle konuşmuyor tavir yapıyor dünde çamaşır seriuordy benle bebem de hamaktayiz hiç ses etmeden gitti bugünde teyzemler evine gitmiş yemeye (aile apartmanu bu arada) beni yemeğe çağırması görümcem zile basıyor basıyor kaçıyor of kaynanam aynı zamanda halam da oluyor bilen bilir çok değişik hqllarti tavırları var  sürekli benden küçük kuzenimi kaynima alacak neyse ben sarma sarsam işte Ayşe daha güzel sarıyor temizlik yapıyorum yeri siliyom Ayşe yerleri cam gibi yapiyodu hep bir kıyaslama

7 Cevaplar

0 oy
(13,063 puan) tarafından
İyi Ayşe yapsın o zaman de bırak elindeki işi :) 
(17 puan) tarafından
Zaten abla Ayşe geliyor hemen kaciyoe
(13,063 puan) tarafından
Sen kaç yaşındasın kız :)
(17 puan) tarafından
yaşım 19
(13,063 puan) tarafından
Abla deme o zaman :)
-Reklam-
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Kız kaynana bu normal davranması mümkün değil zaten bırak yapsın peşinden koşma belki bidaha gel demez sanada :))
0 oy
tarafından
Tatlım yardım edilir ama her seferinde de mecbur değilsin her işini yapmaya ayrıca Ayşe gelsin de yapsın madem öyle her işini ay ne saçma yaaa sen yaparken kıymet bilse bari 
0 oy
(157 puan) tarafından
Haha aynı benim kaynana bende her işini yapardım yine de o büyük oğlunun karisini sever çocuklarına bakar di ha bide gelin de kiymet bilse gelin ağzına tükürüyor yinede baş taci ediyor du eşim baktı sürekli onu ne yaparsa yapsın el üstünde tutuyor beni eziyor bana kusuyor tavır alıyor esim evimizi ayırdı 1 buçuk 2 ay oldu çok rahatim hemde sürekli bizi rahatsiz etmesin diye de evi uzağa taşıdı kendi annemin yanina 
0 oy
(14,034 puan) tarafından
Senden değişik tavırlara gir o zaman madem nankör birisi 
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Annemin güzel bi lafi vardir sende oku cnm .kim kimin agzina s.i.c.a.rsa o insan daha degerlidirr .bende yasayip girdumki evet cidden de öyle 
(1,667 puan) tarafından
Yani boşver sen ne yapsanda baskasini heo senden cok sevecek o yuzden mesafe her zaman iyidir
0 oy
(678 puan) tarafından
Hazır yeri  gelmiş hiç geri adım atma 5 gün yaparsın 1 gün yapmayınca tavırmi  yapıyor yaparsa yapsın hiç sallama onuda kendi haline bırak düzelir sonra 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 474 göst.
29 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 324 göst.
0 oy
6 cevap 547 göst.

380,753 soru

11,399,750 cevap

34,929 kullanıcı

...