0 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde (23 puan) tarafından
İyi akşamlar kızlar bugün oglumu sütten kesmeye başladım ama akşama kadar gögüslerimde süt ve agrı yoktu şuan süt akıyor ve agrı var ne yapmam gerekli birde sütten keserken geceleri bebeklerinizi nasıl geri uyuttunuz ne verdiniz oglum sütü hiç içmiyor devam sütünüde içmedi 

7 Cevaplar

0 oy
(37 puan) tarafından
Sağ buzluğa koy
(894 puan) tarafından
Sağarsa süt salgılanmaya devam etmez mi
(23 puan) tarafından
Gece ogluma versem olmaz dimi
(37 puan) tarafından
Sağmazsa süt birikir ve kist oluşur
(37 puan) tarafından
Olur neden olmasın
-Reklam-
0 oy
(835 puan) tarafından
Sütünü sağ canım 
(23 puan) tarafından
Süt sagma makinesi yok elimle sagsam olur mu. Birde gece biberonla ogluma içirmeyi denesem olur mu yoksa süte alışkanlıgı devam edrr mi
(835 puan) tarafından
Elinlede Sagabilirsin birşey olmaz ver canım sut boşa gitmesin memeni emmicek sonucta
0 oy
(238 puan) tarafından
Göğsünü sağıp bosaltman gerek bir iki gün zaten sonra azalıyor sisme ağrı falan kalmıyor ben kızımı arkasını kasiyarak uyutmayi denemiştim şükür ki işe yaradı sütten keseli 4 ay oluyor  hala uykusu gelince anne kası der öyle uyur
(23 puan) tarafından
Gece kalktıgındada mı o şekilde uyuttın acaba birde herhangi bişey verdin mi
0 oy
(14,015 puan) tarafından
Çok az sağman lazım ama çok az mastit olmamak için ve gece de vermemelisin ağrı olunca soğuk suyla masaj yapabilirsin
(23 puan) tarafından
Tamam birazcık sagıp rahatlatıyım o zman teşekkürler canım
(14,015 puan) tarafından
Ama çok az sağ vücudun yoksa yine çok üretmeye devam eder
0 oy
(177 puan) tarafından
Bende keseli yarın 2 hafta olacak oruç tutttugum için mi yoksa süt olmadığı için mi çok bir şişkinlik ağrı olmadi ama süt çabuk kesilsin diye dolaba taze nane koymuştum onları koydum belkide nane fayda etmiştir uyandığında istedi olmadığını anlayınca su icip ya ayakta ya bebek arabasında tekrar uyurdu
(23 puan) tarafından
Taze naneyi naptın canım yedin mi
(177 puan) tarafından
Yok canım göğsüme koydum o şekilde baya soluncaya kadar durdu sonra atıp tekrar yenisini koydum
(23 puan) tarafından
Fayda ettşmi canım acaba sabah ben ateşlendim titreme geldi baya kötü oldım
(177 puan) tarafından
Benim goguslerim çok dolmadı kızımı kucagima aldiğimda kendi sızdı ayağıyla itince göğsümu ö zaman acıdı biraz süt çabuk kesilsin diye kullanmıştım ben
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Canım sadece göğsünü rahatlatcak kadar elinle sağ. Pompayla sağma sütün üretimu devam eder. Gece de hiçbir şey vermedim ben. Yoksa sütü kesersin başka şey için kalkar gece. Ben bir anda kestim 3 gece ağladı ama 4. gece kalkmadı
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Sağdıkça süt gelir sakın sağma cnm sağarsan sürekli o acıyı çekersin sadece bir hafta sık dişini geçer birde lahana yaprağını haşla göğsüne ılık ılık koy 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 70 göst.
0 oy
8 cevap 178 göst.
27 Mart 2023 Diğer kategorisinde Bodrumlu (127 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 100 göst.
4 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde B. Sema (408 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu