0 oy
151 göst.
Diğer kategorisinde (2,241 puan) tarafından
iyi aksamlar hanimlar ❤️ esim isi dolayisiyla mersine gidecek pazartesi gunu bir gunluk isi var bana da gel arabamizla gidelim degisiklik olsun bir gun isimi hallederim bir gun gezeriz doneriz dedi. benim de deniz hasretim var girmesem de sahilde oturmak istiyorum:) guzel yerler varmi tavsiye etceginiz.simdiden teşekkür ederim

6 Cevaplar

0 oy
(118,874 puan) tarafından

tavsiye bilmemde bi mersinli nohut durum dedi ondan yesene hitsem bende yiycem :D

tarafından
Kız nohut dürüm Antepte yenir. Biz de taşınacağız inşallah gitmeden son kez yeyim diyorum çok güzel yapıyor burdaki
(2,241 puan) tarafından
sevda sendende canim ❤️
laleakif evet Antep a ayak bastigim gibi nohut durum yemeye goturduler bizi hemde oglen aksam yedik cok aciydi ama yediriyo kendini valla :)) ye canim afiyet olsun
tarafından
Evet öyle.. Sağol canım :)
(692 puan) tarafından
Kız nohut durumu napacan tantuni ye
(2,241 puan) tarafından
bir gitsem hepsini yiycem valla :Ddddd
-Reklam-
0 oy
(120 puan) tarafından
Marinaya gidin cnim ordaki kafelerde oturup denizi seyretmesi cok guzel 
(2,241 puan) tarafından
saol canim hemen bakiyorum netten :) merkeze biraz yakin olsa iyi olur
(120 puan) tarafından
Merkezde zaten canim
(2,241 puan) tarafından
saol canim tamam ❤️
0 oy
(530 puan) tarafından
Merkezde ise pozcu sahil marina ya gidebilirsiniz ilçelerde kızkalesi filan var canm 
(2,241 puan) tarafından
ilk gun merkezde olmamiz lazim sonra kizkalesine gidebiliriz sanirim canim saol :)
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Susanoğlu kız kalesi oralar güzel
(2,241 puan) tarafından
saol canim ❤️
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Annemler oturuyor orda benı de götürsene :(( merkezde Mezitli sahile gıdın çok guzel tantuni yemeden dönme sakın 
(2,241 puan) tarafından
canim ya keske götürebilsem :// teşekkür ederim canim ❤️ rabbim kavustursun
0 oy
(121 puan) tarafından
Mersinin her yeri güzel ben mezitlide oturuyorum
(2,241 puan) tarafından
evet oyle cidden canim bende kucukken giderdik ailecek ama dedemin yazligi Tömükdeydi ordan baska yeri gormedim . suan hava nasil orda ona gore belki denize de girerim mayo alayimmi yanima :)

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 240 göst.
0 oy
3 cevap 183 göst.
22 Ekim 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 484 göst.
9 Şubat 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,777 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 366 göst.
22 Mayıs 2020 Aile kategorisinde yusa askin (90 puan) tarafından soruldu

376,629 soru

11,272,869 cevap

34,658 kullanıcı

...