0 oy
240 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Kızlar araba için butcem sınırlı bana memnun dugunuz on arka tekerleklerin kilit sistemi olan çift yönlü tam yapabilen bir bebek arabası lazım bir de sağlam olması tabi. Bu araba nasıl kullanan var mı hemen kırılsın istemiyorum iki üç yaşına kadar kullansın istiyorum bana sizce bu araba uygun mu? Acemiyim Bu konuda bir yardımcı oluverin :)))

image

13 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Benimki bunun grisi askom ama 400 alınmıştı 3 sene once simdi pahalanmis :D
tarafından
Evet balim biraz ben de qlmakta gec kaldim beş aylık olacak neredeyse hamileyken ucuzdu biraz daha ön tekerleklerin kilo sistemi var mı? Sen de mi trendyoldqn bu saticidan aldın? Hemen kırılırsa bu adam başımın etini yer incik cincik sorup duruyor vallahi her seyi
(22,070 puan) tarafından
Yok askom cok sağlam bu marka aynısı benimkide
 Düşün 3 yaşına girecek daha kullanıyom surekli
(22,070 puan) tarafından
Ben mağazadan almistim askom trendyoldan degil
(22,070 puan) tarafından
390 lira civarıydı 400 işte ozamanlar
tarafından
2 sene önce 450 di kız hatta joie buldm uyguna 600 tl ye joie iyi die onu almıştm ne kadar pahalanmış
-Reklam-
0 oy
tarafından
Post yukarı çıksn 
tarafından
Sağol cano:)
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Benimki bundan canım memnunum  ama yanında pusetinide almıştım. Puset çok işime yarıyor 
tarafından
Puseti önceden almıştım canım araba sağlam mı bu saticidan mi aldın memnun musun
(1,964 puan) tarafından
Hayır ben instegramdan aldım Turna homedan
tarafından
Acaba bir degisiklik olur mu kararsız kaldım
0 oy
(22,070 puan) tarafından

image

katladım duruyo boyle askom grisi sdce 
tarafından
Yavrum arabanın kendisi iyi de saticidan kaynaklı sanırım yok kolu sallanıyor yok tekeri kırıldı gibi yorumlar var fiyatına göre idare eder yazmışlar pek guvenemedim napcam bilmiyorum bir de eşimin kardeşinin eşi almış onu atsam bir baksan onunki sağlam gelmiş iyiymiş yorumları da çok iyi bir de ona baksan olur mu
(44,603 puan) tarafından
Edoş aynısı bizimkide demir yerleri aynı Gold üst gri
(22,070 puan) tarafından
At bakam asko

Ya deros iyi demi kiz bu ben memnunum vallahi
(44,603 puan) tarafından
Bende çok memmunum öle çok paralar dökmeye hiç gerek yok baya iş görüyo oğlum doğduğundan beri kullaniyom valla çokta saglam
0 oy
(770 puan) tarafından
Bende yeni aldim ağır biraz ama onun dışında iyi gibi 
tarafından
Tekerlekleri kırık gelen hemen kırılan olmuş arabanın yönünü değiştirince kolu sallaniyormus bazı yorumlar öyle pek guvenemedim ya
0 oy
(119,067 puan) tarafından
bu cook eski bi midel
tarafından
Öyle de butcem sınırlı şu an sevda
(119,067 puan) tarafından
anladim o durum farklu
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Bu arabalar gitmiyor ya cok zor suruluyor 
tarafından
Olumsuz yorumları var kararsız kaldim
(2,555 puan) tarafından
Valla canim buna o kadar para verecegine git 2. El letgodan travel sistem al komsumunki bu modelin en iyisiydi benim arabami kullaninca ay ne guzel gidiyor bu yok gibi dedi gercekten cok agir oluyor en iyisi bile
0 oy
(897 puan) tarafından

Çok iyi cnm biz memnunuz ama biz takım şeklinde 1.400 tl ye aldık.. Bebek arabası. puset.. Puset salıncağı. anne bebek çantası..... Katladım duruyor az yerde kaplıyor

image

0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bizimkinden grisi benimkide ben çok memmunum sürüşü felan çok rahat 550 den civilin mağazasından almıştım ben 
tarafından
Yorumları olumsuz kararsız kaldım canım ya bir tane daha var ayrı bir post açacağım ona göre karar verecegim
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Aynisi bende var ama ben aldığımda pusetide yanındaydı 2 sene önce 550ye falan almıştım ikisini beraber fakat pusetini hic kullanmadım traverten sistem gibi değil pusetinide bunun üstüne takmak zorundasin elde taşımakta ağır olduğu için duruyo öyle 
tarafından
Artık puset kullanmayacağım canjm bebek ağırlaştı beş aylık.olacak neredeyse poşetle zor oluyor vardı zaten araba almamıştım ama kararsız kaldım netten almak bu yüzden sıkıntılı burda e bebek cıvıl falan yok
0 oy
(324 puan) tarafından
Ben aynısını kullanıyorum çok memnunum
tarafından
Bu saticidan trendyoldan mi aldın canim
(324 puan) tarafından
Hayır canım bi mağazadan aldım ama model marka aynı
0 oy
(9,483 puan) tarafından
Abuu eskiden 500 civarıydı bu 
tarafından
Aynen canim
0 oy
(50 puan) tarafından
Yengem kullanıyor gayet memnun canım 
tarafından
Trendyoldan bu saticidan mi aldınız canim
(50 puan) tarafından
Yok canım tam bilmiyorum ama

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 366 göst.
22 Mayıs 2020 Aile kategorisinde yusa askin (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 610 göst.
0 oy
6 cevap 151 göst.
21 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde linosun anasi:) (2,241 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 710 göst.
27 Temmuz 2018 Kültür-Sanat kategorisinde Kurgucubiri (9,651 puan) tarafından soruldu

377,956 soru

11,312,923 cevap

34,747 kullanıcı

...