0 oy
688 göst.
Diğer kategorisinde (394 puan) tarafından
Bugün kızımın aşı günüydü ben yorgunluktan uykusuzluktan unutmusum dün gece kaynanam yarın kızım aşı günü dedi bende aa ben unuttum dedim yaa ben söylemesem aklına gelmicek senin dedi kızımın aşısı rota aşısı başka yerden geldiği için 1 gün beklememiz lazım eczaneyi bende ee nasıl yapıcaz ya dedim sen nasıl kadınsın ne biçim kadınsın nasıl unutursun ekmek yemekten başka kafan birseye calismıyp senin dedi dayanamadım yaa sen nebiçim konuşuyorsun hiç utanmıyomusın bana çekinmiyomusun bunları bana söylerken hiç düşünmüyomusun kalbi kırılırmı diye bidaha yemem yemeğini senin zaten bı saatten sonra dedim ne var insanlık hali unuttuk yarın olmaz pazartesi olur 1 2 günden bişe olmaz telaşe yapma dedim. Bugünde ne yapalım ne yiyelim dedi sen yao kendine bem yemicem bişey dedim sabahtan beri sinirimden hiç bişey yemedim çay demlemiş iç dedi yok dedim nefret ettim kadından 

7 Cevaplar

+1 oy
(873 puan) tarafından
Bence tavrını iyi koy hemen pes etme ki bi daha öyle şeyler söyleyemesin
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Tövbe tövbe bir misiniz siz? 
(394 puan) tarafından
Altlı üstlü oturuyoruz
(13,202 puan) tarafından
Farklı değil ben de çok yakın zamana kadar öyleydim. Laf söyletme kendine kuzum tepene çıkıyorlar cidden. 8 yıl ne çektim çektiğimi bilmeden
(394 puan) tarafından
Gercekten çekilmiyo artık kocamın annesi babası yüzünden ayrılıcam ondan oda onları tutuyo hiç beni savunmıuo
(13,202 puan) tarafından
Kız benimki bana paranoyak bile dedi bu yüzden. Hem de gerçeği bile bile ikna oldu ama boşanırım dedim en son. Sağlam kavga ettik.
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Yani bence asiri uzatılacak bir olay yok kimse anneligine laf ettirmez ama o da bir anne bunu da göz önüne alnak lazim. 

Ha baska konularda da sorununuz vardir bunu bilemem tabi de sadece sorun buysa asiri uzatma sadece netbbir şekilde bir daha anneligime dil uzatma. De geç cnm unutmamak ocin de bi kagida yaz bas ucunda dursun bak ben unutsam 

Hatirlatacak biri bile yok yanimda iyi yonunden bak :)
0 oy
tarafından
Ya ona ne ki söylüyorsunuz da gün takip ediyor aman ya ben hiç söylemem asi günü kontrol günü ya da başka bir şeyi gidip gelince sadece gittik geldik derim asi olduk derim ne gerek var 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Kız sakın bu kadın nasıl konuşuyor böyle taviz verme sakin
0 oy
(154 puan) tarafından
Ayy tövbe yarabbim kaynanam öyle dese evine girmek zorunda kalsam 1bardak su içmem valla kusura bakma demekki gözü senin lokmalarında 
0 oy
tarafından
Iyi yapmışsın tavrını kiyarak

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 1,231 göst.
11 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 306 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde heygirls (391 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 125 göst.