0 oy
150 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (16 puan) tarafından
Kızlar iyi akşamlar eşimin covid testi pozitif çıktı bugün ki eşim çok dikkat etmesine rağmen Ama belirtileri hafif düzeyde inşallah kısa zamanda iyileşir benim sormak istediğim şey kızım 1 yaşında yaklaşık 1 aydır ateşi vardı en fazla 38 derece doktor tahlil yaptı temiz çıktı diş dönemiyle alakalı olabilir dedi.Dun yine götürdük crp değeri 34 yüksek yani enfeksiyon varmış .Igne vs yazdı.simdi kuşkudan uyuamıyorum hicbiryerde bulamadım crp ile covitin bir iliskisi var mi bu arada gelen filyasyon ekibi çocuklara test yapmıyoruz dedi 2 gundur de ateşi olmuyor çok şükür korona geçirmiş midir bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim şimdiden iyi geceler

5 Cevaplar

0 oy
(3,836 puan) tarafından
covid atlatmış olanlarda da crp yüksek çıkıyor diye biliyorum. Ne kadar doğru bi bilgi fikrim yok bi yerde okudum büyük olasilik. 

ama diste ateş yapar. bor ay boyunca nasıl sürekli 38 olup normal dediler o bana tuhaf geldi. gecmis olsun bu arada
(16 puan) tarafından
Tahlil yapılıyordu temiz çıkıyordu Allah korusun bizim aklımıza dahi gelmedi covid şimdi eşimde çıkınca ister istemez aklıma geldi:(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bayramdan önce benim eşimde yakalandı 21 aylık kızıma bulaştı ama bize covid testi yapıldı pozitif çıktı benim kızımın da CPR değeri yuksekti 3 gün ateşlendi agumentin diye bu antibiyotik verdi doktor covid ten dolayı yüksek çıktığını söyledi doktor ateşi 38 buçuk civariydi hep çok zor bir süreç geçmiş olsun
(16 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim sizlere de bir daha Allah göstermesin inşallah
tarafından
İnş canım ömrümden ömür gitti Allah düşmanına vermesin bu hastalığı
0 oy
tarafından
Crp vücutta enfeksiyon belirtisi kuzum çok düşük çıkmış ama var sonuç olarak. İlişkisi olabilir kayınpederim covid oldu crp hep yüksekti ama çok fazla ve antibiyotik ile düştü
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Bize 15 aylik kızımdan bulaştı. Iki üç gün hafif ateş ve nurun akıntısıyla geçirdi kızım 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım.. hayırlısıyla atlatmayı nasip etsin Rabb'im

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 86 göst.
30 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Krtll00 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 645 göst.
12 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 123 göst.
28 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hfzfyzbl (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 40 göst.
28 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hfzfyzbl (38 puan) tarafından soruldu

380,707 soru

11,398,605 cevap

34,923 kullanıcı

...