+1 oy
392 göst.
Diğer kategorisinde (1,108 puan) tarafından

Ben çok kiskancim belki köyde büyüdüğüm içindir hiç erkek kadın karışık bı ortamda bulunmadım evlenmeden önce evlendikten sonrada aynı bu yüzden mi eşimi çok kıskanıyorum bilmiyorum bu durumdan Da memnun değilim :( sabah eşimi bı kadın aradı kahvaltidayken eşim hemen sesini kisti telefonun ben duymuyum diye ise yeni başlamış onuda alacakmış işe giderken bende masadan kalktım kulağımı verdim telefona kadın beni alacağın yere gelince ara beni tanışırız felan dedi eşimde  tamam dedi bende ne tanışması dedim kadında telefonun ucunda duydu beni uff yaptığım yanlıştı ama hakim olamıyorum kendime :( tanışma filan olmuycak dedim Alır gidersin işe dedim kadında telefonh kapatmadı ama ne biliyim canım sıkıldı  eşim bişey demiyor kiskancliklarima ama ben çok bunaliyorum artık bu kadar çok kıskanmak istemiyorum :(

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Telefonun sesini kısmasına ne gerek varmış güzellikle anlatsaydı ben olsam bende sinir olurdum niye eşin alıyor ayrıca
(1,108 puan) tarafından
Benim kıskanç olduğumu biliyor o yüzden kıstı :( eşim 3 4 kişiyi toplayıp gidiyor ise hepsi erkekti bunca zaman bu kadın yeni başlamış işte çok sinir oluyorum :( ve dahası da var telefon açık kalacak dedim yol boyunca onları dinledim kadın ne diyecek diye eşim ne cevap werecek diye yoldayken telefonu açık bıraktırdım :( piskolejim hiç iyi değil
tarafından
Eşin iyi açık bırakmış benim ki hayatta yapmaz öyle bir şey. Başka erkeklerde varmış kız o zaman sakin ol bir şey olmaz. Sen kendine güven belli ki eşin seni çok seviyor her dediğini yapıyor üzme ikinizi de☺️
(1,108 puan) tarafından
Yanına filan oturur diye korktum :(  arabada çok ince ve derin düşünüyorum kendimi yiyip bitirecem sanırım
tarafından
Yanına oturması lazım ama canım arkada erkekler olur onların yanına oturamaz ki o kadını da düşünmek lazım ben olsam kadını araştırıp ona göre hamle yapardım
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Bence seninki normal bi tepki 

İnsan artık en yakın akrabasına güvenemiyorken hiç tanımadn bi insan bu tepkiler bana göre normal 

Aynı şey sende olsaydı eşin daha çok tepki verirdi emin ol
(1,108 puan) tarafından
Kesinlikle bana biri öyle dese işte olsam işten çıkarırdı herhalde :( bogasim geldi kadını
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Gayet normal kiskanman ay okurken ben bile sinir oldum
(1,108 puan) tarafından
Napcam.ben böyle nasıl ömür geçer :( sinirimden ağladım sabah:(
(1,850 puan) tarafından
Ya aslinda biz kadinlar olarak tek suçumuz ne biliyomusun kiskancligimizi belli etmemiz onlara deger verdigimizi göstermemiz biraksak hicbirsey yapmasak süt dökmüs kedi gibi olacaklar ama iste
0 oy
(964 puan) tarafından
Tanışırız falanmi bide telefonun sesinimi kisiyor hayır saklicak bisiyi olsa neden telefon swsi kisilirki anlamam valla canim ben olsam bende sinir oluum
(1,108 puan) tarafından
Dedim kadının numarasını alıyım bı güzel ben konusuyum dedim aklımdan çok şey geçti inan :(
(964 puan) tarafından
Gecer canim kimin olsa gecer
0 oy
tarafından
Telefonun sesini kismasida tuhaf 
(1,108 puan) tarafından
Ona bende çok kızdım kadının sesini duymuyum diye kisti ama yine öğrendim kadın olduğunu :(  deli ediyor beni
tarafından
Kismandaki niyet nedir diye sorsaydin
(1,108 puan) tarafından
Sordum duysan kizicaktin dedi sanki yine duymadım ortada bir anormallik var :(
tarafından
Oyle yaparak seni daha cok huylandirmis belkide gercekten kotu bisi yoktur
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Wallaabarti deil tanisirz ne ya bende kadin da var bi anarmallik hem ise baslayan gitmesinide bilsin arkadas benm kocam milletin ozel soforumu o sesi kisti eli telefona yapistiririm walla 
(1,108 puan) tarafından
Bende deli oldum normalde eşim ise gittiktennsonra uyurum gram uyku yok :( eve gelsin pataklamak istiyorum eşimi :( sabah bı hirgur le çıktı evden :(
(6,053 puan) tarafından
Neyse adami dovmede :-D bende cok kiskancim kuzumm burda sana en son akil werecek kisi benm galiba
(1,108 puan) tarafından
Bazen sinirlendiğinde kolunu bacağını isiriyorum :(  buda bı nevi şiddet oluyor
0 oy
(10,230 puan) tarafından
Bence tanışırız ile kastı kadını ilk kez görecek ise orada tanışırız manasındadır hani ben yola çıkarım gibi eşinin telefon sesi kısması tuhaf ama o da seni bildiği için yapmış olabilir. Aman boşverin ya yapacak olana engel olamazsınız kendinizi yediğiniz ile kalırsınız. Mesela benim eşim bu tarz aşırı kıskançlık göstersem kızar çünkü bir sürü kadın iş arkadaşları var benim de öyle mecburuz iletişime ikimiz de
(1,108 puan) tarafından
Evet canım yapacak olan herkes yapar siz topljm ve yaşantı gereği alismissiniz ama benim dediğim gibi hiç karışık ortamlarda bulunmadım belki bu yüzdendir :(
(10,230 puan) tarafından
Kendine telkinde bulun canım artık o sistemin içindesin yenmeye çalış bunu sana zor çünkü
0 oy
(4,961 puan) tarafından
İyide haklısın ki bu konuda.. tanışmak ne alaka çok mu lazım işine baksın herkes bu konuda sende kabahat yok.. 
(1,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim kendimi suçlu hissettim kadını telefonun ucunda azarlmam duymasamiydi beni diye düşündüm :(
(4,961 puan) tarafından
Az bile kim olsa ne alaka tanışmak der fazla bile tepki gösterir
0 oy
tarafından
Ya kıskanç olduğunu bildiği için sesi kısmış kadını tanımıyor sonuçta ne diyecek bilemez senden cekinmistir iş konusunda iş arkadaşlığı konusunda bu kadar sıkmanın bi anlamı yok ya çalışan kadın erkek herkesle muhatap olmak zorunda kalan biri olarak söylüyorum bana iş ortamında eşlerin bu kadar abartmasi yanlış geliyor mecbur bi tanışma olacak yapacak olan her türlü yapar evinde oturduğu yerde bile yapar ama şerefli olana kimse bir şey yapamaz evinden başkasını gözü görmez zaten ben bi açıklık bıraktığımda gidecek olan benim çabamla durmasın derim 
(1,108 puan) tarafından
Haklısın alışık olmadığım bı durum belki ruhsal bı problemdir başa çıkamıyorum ama :(
tarafından
Canim şimdilik ruhsal falan diyip kendini suçlayıp daha çok kasma biraz rahatlat kendini ve eşinle aran iyiyse ona güven bi haltlar yerse mutlaka yakalarsın zaten kadınlar anlar ama yapmayacak adam kadınlar hamamı içinde olsa yine yapmıyor buna emin olabilirsin çalışma ortamında gördüklerimden söylüyorum erkek dediğin eş dediğinde öyle olmalı zaten diğer türlü sende evliliginizde çok yorulur
0 oy
tarafından
1. Telefonun sesini kısmaya gerek yok canm 

2. Ben istanbulda büyüdüm.ben olsam bende sorgulardm bi kadın sesi duysam 

3. Senin gbi kulqgimi dayamazdm dinlemezdm yani eşimin agzindan duymqk isterdm 

4. Egerki gercekten işe yeni basladiysa eger tanismalari gayet normal degilmi ?

5. Bende calisiyorm şoför arkqdaslarimiz var benide erkeklwr birakiyo insan kendini bildikten sonra bir sıkıntı olqcqgini dusunmuuorm 
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Ya ani doğal olarak :ermm:

0 oy
(748 puan) tarafından
Burda sıkıntı hem esınde o telefonda knstugu kısıde terbıyesız ne tanısması nasıl konusöa esının evlı oldugunu bıldıklerıne emınmısın senı kıskanc yapan esının süpheli tavırları 
(1,108 puan) tarafından
İşe yebi başlamış belki bilmiyordur çok rahat bı kadın galiba bende de sinirlendim. Telefonu kismasina ve kadının konuşmasına
(748 puan) tarafından
Yenı baslayabılır fakat tanısırıx ne ınsanda utanma olur tövbe allahım tanısırız nedır ya sevıye sevıye
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Nasıl oluyor kıskançlık hiç hayatımda kıskançlık olmadı benim ne ceereme ne eşime. Hatta şöyle soylim ewlenmeden önceki arkadaşlarımla gorusururum ararlar eşim varkende açarım.onunkilerde arar konusuruzu
0 oy
tarafından
Bende öyleydim valla 3 yil sonra duzeldim artik kafama takmadim yapan insan herturlu uapar neden kendimi yipratiyirum ki namuslu serefli olan insan karisini seven sayan yapmaz 
(1,108 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun canım bunları kıskançlık duyguma anlatabilsem bi
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Kesinlikle haklısın zaten. Ben yolarim o kadını 
(1,108 puan) tarafından
Bende numarasını alıp gel benimle tanış diyesim geldi
(6,047 puan) tarafından
Yok onu yapma ama kadın muhtemelen kayıt etti numarayı eşinde kaydetmiştir whatsaptan falan takip et birde profile eşin izin veriyorsa beraber fotoğrafınızı koyun.
0 oy
tarafından
Ben olsam ben de ayni tepkiyi verirdim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 513 göst.
23 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Deryaa24 (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 252 göst.
16 Kasım 2021 Aile kategorisinde 28.11.2020& (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 227 göst.