0 oy
262 göst.
Aile kategorisinde (21 puan) tarafından
Kızlar bir tane oğlum var ikinciye hamileyim buda erkek olucak ilk evladımın ismini beraber koyduk ikinciyi ben koyacağım dedi tamam dedim illede abimin ismini koyacağım diyo bende tamam koy başına başka bir isim koy dedim yok dedi tamam abimi koyma babamn ismini koy dedim ben babamınkini koymak istemiyorum abimi koyacağım diyor nasıl ikna etmeliyim daha çok var doğuma ama takmış durumda

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Neden abisinin ismini koyuyor çok mu sveiyor başta tamam demişsin canım söz vermişsin keşke aile ismi hariç deseydin biz öyle anlaştık ikinci oğlumu aile ismi hariç köy dedim tamam dedi Fırat koydu
(21 puan) tarafından
Canım ilk oglum da babasının ismini koyalım diye ısrar ettim yok deyince koymaz dedim
İki kardeşler canm öyle ararsa arar çokda samimi değiller
tarafından
Manyak ozaman deki ismiyle seslenmem sen aile adı koyacam demedin der . Farklı başka isim olsun der benimde hakkım var istemiyorum de söz verdin diye istemediğin ismi mi kullancan çocuğa
(21 puan) tarafından
Akşam baya bi kavga ettik canm şuanda işte aramadım aramadıda bu çocuğu tek başına yaptı sanki ben ona anlayışlı bir şekilde tamam koy dedimde abi ismi demedimki birde abisiyle dügünüm oldugundan beri soğukluğum var gene saygımda asla kusurum yok valla çok streslendim ya
tarafından
Bence koydurtma istemiyorsan sayet
(21 puan) tarafından
İstemiyorum canm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Abi baba isimleri ne alaka yaa şu eşleri anlamıyorum. Aklına getirme arada aa su isim güzelmiş bu isim güzelmiş de.
(21 puan) tarafından
Canım babasının ismini koyalım diyorum gene ama abi ne alaka ya
tarafından
Kesinliklee cok saçmaa gerci aile isim koymak cok sacma ya ilk çocuk da koymadiysa ikinciye niye haksızlık ediyor ki. Ikinciye de güzel isim koysun eşin.
(21 puan) tarafından
Bende öyle diyorum ilkine koymadın ikinci neden yani
tarafından
Vazgecir canim cok üzerine gitme inat yapmasın. Yavas yavas isimden vazgecir
(21 puan) tarafından
İnşallh canm
0 oy
tarafından
ayyy onun bunun ismini koymaktan ne zaman vazgececekler artik.. abisidr onun adini koyacak miymis 
(21 puan) tarafından
Aynen öyle canm bir tane abisi varmış herkezin sekiz on tane abisi var ya
0 oy
(154 puan) tarafından
Böyle bir durumu yaşasam bebeğin üzerinde benim de hakkımın olduğunu ve eğer benim gönlümün olmadığı biseyi yaparsa hakkımı ona helal etmeyeceğimi söylerim eşim helallik alma konusunda özenlidir eğer eşin öyleyse sen de böyle konusabilirsin 
(21 puan) tarafından
Söylücem canm bu söylediğin aklıma gelmemişti saol canm
(154 puan) tarafından
Benim eşimin bu konuda takıntısı olduğu için benim gönlümün olmadığı biseyi yapmaz çok şükür o yüzden çok sıkıntı yaşamıyoruz inşallah konuyu çabuk cozersiniz ama ben koyarım dediğinde keşke hemen tamam demek yerine anlaşma yapsaydın
0 oy
(154 puan) tarafından
Ve bir de şöyle bişey var ben oğlumu belki aşkım bitanem paşam hayatım herşeyim diye sevecem bunu abisinin yanında nasıl yapacam mesela benim kayinimin adı İsa ben çocuğuma isaaa aşkım gel bitanem desem garip olmaz mi
(21 puan) tarafından
Yani canm kaynımın ismi raşit başına güzel bi isim koy diyorum onada gelmiyor
(154 puan) tarafından
E şimdi uygun olur mu raşiiiit gel aşkım bitanem bı kere öpim seni:D ayy Allah göstermesin valla insan tuhaf oluyo hadi kayının yanında olmasa bile eşinin yanında söylemen bile tuhaf olur bence pişman olur iyi düşünüp ona göre karar versin
(154 puan) tarafından
Tabi bir de ilerde bu çocuk memnun olacak mı isminden onu da düşünmek lazım
0 oy
tarafından
Ne saçma abi ne alaka yani 

Çok diretirse sende abinin ismini koyıyorsan bende istedim ismi yanına eklerim de ki öylede yap sen kendi ekledin isimle çağırırsn
(21 puan) tarafından
Başına güzel bi isim koy çok istiyorsan sonuna ekle diyorum onada gelmedi çocuğu babasının evinden getirmedi ya sonuçta ben taşıyorum canm

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 152 göst.
16 saat önce Aile kategorisinde Annelik cennettir (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 134 göst.
20 Mart 2024 Aile kategorisinde Acemianne06 (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 105 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Serapmete (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 71 göst.