0 oy
206 göst.
Aile kategorisinde (2,458 puan) tarafından

Maksat biraz muhabbet olsun :) burda hep görümceler kaynanalar eltilerden şikayet yanılıyo mesela. Hep mi biz gelinler haklıyız? Bizim hiç mi hatamız kusurumuz olmuyo? Ya da burda hiç gelini şikayet eden görümce oldu mu? :D

9 Cevaplar

+5 oy
(3,902 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yaşananlari bilmiyoruz ki cnm..sadece anlatan kisinin anlattıklarına gore yorum yapıyoruz..bazilari kaynanalarini kötülerken bn onlarin da sütten cikma ak kaşık oldugunu düşünmüyorum acikcasi..kendilerine yapilanlari anlatanlar acaba karsi tarafa hic mi bisey yapmamis..bilemiyoruz iste bunlari
(2,458 puan) tarafından
Aynen öyle canım ben de aynı şeyi düşünüyorum. Mesela ben de zamanında sorun yaşadım görümcemlerle ama hiç hatasız degilim tabiki. O yüzden hep tartar ölçer öyle söylerim ya da anlatırım derdimi. Hatalıysam da söylerim mutlaka
tarafından
Puanım dusuk artı veremiyorum kuzu++++
(3,902 puan) tarafından
Artini aldim say cnm:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oldu ben gördüm bi kaç kere
(2,458 puan) tarafından
Ben hiç denk gelmedim ya :))
0 oy
tarafından

Hayir tabiki hep hakli degiliz hatasiz kul olmaz hatamizla sevsinler hatalariyla sevelim istisnalar haric tabikisi:D

(2,458 puan) tarafından
Tabiki canım bazıları gerçekten durup dururken kalp kirıyor halbuki hiç gerek yok :) veya burda mesela herkes derdini anlatıyor tabiki herkesin derdi kendine büyük ama hiç kafaya takılmicak şeyleri burda dünya derdiymiş gibi yazanlar da olmuyo değil :)
tarafından
Hee valla dogru didin bacim
0 oy
(14,166 puan) tarafından
Ben kendi hatamı soyliyim mesela kaynanamın çeyizime getirdiği havluyu mutfak birden su basınca kullanmıştım oda bana bu yüzden küsmüştü :D napayım elime o geçti bide ben öyle eşya falan çok umursamam ama kaynanam öyle değil çok fazla önem verir 
(2,458 puan) tarafından
Kız ben de önem veririm ama öyle acil durumlarda değil tabiki. Mesela ben görümceme çeyizine koysun diye bohca hazirlamistim onlar gidip baskasina vermisler. Icinden bikac havluyu diger gorumcemin evinde gordum mesela. Hediyeyi hediye etmek sünnettir ama yüzüne bile bakılmadan verilirse zoruma gider. Öyle şeylere kırılırım :)
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Kayananalar olsa da keşke bı konussa tek taraflı olduğunu dusunmuyorum istisnalar haric zamanind a Kaynanalar da bir gelindi simdikilerde zamanı gelince birer kaynana olacak 
(2,458 puan) tarafından
Kaynanalarla.ilgili en çok çocuk yetiştirme konusunda post görüyorum ama unutuyolar sanırim onlar da kaç tane çocuk yetiştirmiş insanlar. Ben de zannetmiyorum tek taraflı olduğunu
0 oy
(12,624 puan) tarafından
Sana yengemi anlatsam film yazmış dersin de neyse şimdi iyi Allaha bin şükür eskide kaldı o kötü günler 
(2,458 puan) tarafından
Çok şükür canım
0 oy
(120,799 puan) tarafından

benim GÖRÜMCEKLEER  burda ;) takip ediyolar beni yürek varsa yazsinlar sevda bunlari bunlari yapti diye cok sukur anlim acik ben hakliyim davamda 

(2,458 puan) tarafından
Oyy doğrudur canım :)
0 oy
tarafından
Herkes kendince haklı :)
(2,458 puan) tarafından
Öyle tabi :)
0 oy
(3,836 puan) tarafından
ben kendimden pay biçersem evet haklıyım. haksiz olduğum konuların pek var olduğunu düşünmüyorum eşime karşı da ailesine de karşı da bu böyle. 
(2,458 puan) tarafından
Doğrudur canım

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 477 göst.
3 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Dnz737373 (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 357 göst.
28 Mart 2022 Diğer kategorisinde SL (1,072 puan) tarafından soruldu

397,320 soru

11,883,475 cevap

36,003 kullanıcı