0 oy
627 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kocam olacak ******** konu bu sefer aileye getirdi bosanalim dedi gece gece ailemi aramı istedi gelin götürün bunu diye kendisini hep haklı gösteriyor neyse aramasına izin vermedim çünkü pişman olacağını biliyorum bana sen artık benm eşim değilsin seni karım olarak görmüyorum senden soğudum sen benm kardeşimsin dedi ona nee kardeş mi deyince evt kardeşimsin dedi sancım tuttu sonra sen o kıza kurban ol bakamiyon bile onu doğur git buradan kendini öldürme başıma bela olursun doğur git kizima ben bakarım dedi Sonra durdu sarıldı özür diledi piasmanim hata yaptım şeytana uydum dedi bende ona sen bana kardeşimsin dedin diyince tekrar özür diledi affet dedi o kadr ağladım nefes alamadım elimi yüzümü yıkamaya gittim başım dönüyordu ancak kolanya alıp kendimi disariya attım nefes almak için sabaha kadr yatamamisim sabahın 4 sancım tutmuş ağlamaktan bebek kasilmisti kendini saat 7ye kadr yatamadim uyku ayrı basıyordu sancı ayrı sonra alarim çaldığı için mecbur iş için uyandırdım kalk git diye gelip öpüyor aşkım canm gibi kelimeler kullanıyor sanki hiç birşey olmamış gibi yine beni suçluyor sen duzeleceksin akillanacaksin falan diyot

Eşime karşı çok soğudum yeminle bana canm diyince sanki küfür ediyor hakaret ediyor gibi geliyor ben suanlik susuyor sırf kızım için kızım doğsun kizimida alıp gitcem 

20 Cevaplar

+1 oy
(2,330 puan) tarafından
Duracaksan bı nikah tazeleyin bence nikahta gitmiş olabilir çok tehlikeli sözler bunlar .bedel ödeyin gidin ve iyice pişman olsun 
(2,330 puan) tarafından
Yani iyi olur bosol dememiş ama demedini bırakmamış anlaması lazım senin gidecegini
tarafından
Zatn ona sen bana bosol mu diyorsun deseydim onuda derdi
(2,330 puan) tarafından
Tehlikeli sözler akıllı davran üzerine gitme ama sesizde kalsan ona bı bedel odet yoksa yine okur aynı seyler
tarafından
Zatn başta çok sessiz kaldım sonradan konusunda senin dilin açıldı konuşmayı öğrendin dedi
(1,175 puan) tarafından
Canm müftülkten fetva almnz gerek nikahınız düşmüş olabşir sen benm karımdegilsin kardeşimsin demek nikahı düşürebilirr. Yani bekletme ve git nikahn durumunu ögren yoksa zina işlemişmolursun
-Reklam-
0 oy
(14,044 puan) tarafından
Kardeşimsin ne demek ya inanamıyorum
tarafından
Kardeşimsin deyip sonra sarıldı ona insan kardeş dediği kişiye sarilmaz dedim özür diledi şeytana uydum sinirden ne dediğimi bilmiyorum dedi şimdi o. Değildi kardeşim diyip yine nasıl sarılıp öper ki insan
(48,883 puan) tarafından
imam nikahi ne hallerde düşüyor acaba benim aklima o geldi
(14,044 puan) tarafından
Önemli olan şeytan a karşı koymak değil mi zaten hepimiz ona uyup birşeyler yapalım sonra suçu şeytana atalım şeytan kimseye zorla bir şey yaptırmıyor kardeşim önce bunu kocana öğret imam nikahı gerçekten öyle ne hallere düşüyor bu kadar basit mi
tarafından
Söyledim zatn şeytana uyup söyledim deme diye suçu şeytana atma herşeyi sen diyorsun diye ama yine aynı tas aynı hamam
0 oy
(48,883 puan) tarafından
bebek dogunca ayagin daha cok baglanir ailen destek olursa git esinde tedavi olsun
tarafından
Ailemden kimse arkamda durmaz şeytan kocam aileme tam tersi beni yine suçlu gösterir doğsun başımı alıp gitcem kimsenin bana ulasamacagi bir yere Allah ilanı yardimcim olur kendime kızıma bakarım
0 oy
tarafından
Sende abi  diye seslen yatağı da ayır abi kardeşin  aynı  yatakta yatmasi  doğru değil de
tarafından
Ayirsam tam tersi o yatakta yatar sen yerde yat ben yatamam der
tarafından
Ne munasebet  hamile olan sensin
(349 puan) tarafından
Ayri yatmek isteyen yerdede yatar yeterki istesin tavrini koymus olur ciddiyetini
0 oy
tarafından
Ben kendini öldürme başıma bela olursuna takıldım çok karaktersiz bi cümle 

Sana böyle kelimeler kullanmasına izin verme tavrını belirt kavga etmeden
tarafından
Çünkü bana hep kendini öldür git kurtulayım senden diyor dün cidden kendime zarar verecektim oldurecektim kendimi sonra o lafı kullandı

Tavrını koyuyorum ama anlamıyor çocuk gibi herşeye farklı bakar
tarafından
Boşver çocuğuna odaklan onun için o bebeyi ortada koymaya değer mi ki ahiretini de yakacaksn
tarafından
Aynnn valla haklisin
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Niye hamileyken alıp gidemiyosun kızını. Yani düzelir umuduyla bekliyosun anlaşılan ama eşin dengesizin teki.

Bu erkek milletini takmicaksın çok kafana. Kafanda ne kadar büyütürsen yaptığı en ufak şey bile dünya başına yıkılmış gibi hissetmene sebep olur.

Boşan demiyorum elbet konuşmakla değişir belki ama sen boşancam diyosan bebeğinin doğmasını beklemene gerek yok.
tarafından
Suanlik gidemiyorum imkanım bile yok en fazla bebek doğsa o zmn gidebilirim eşimin duzelecegine inanmıyorum zatn aklı başka şeylerde sanırım benm gitmemi onunda eski sevgilisi kuzenine gitmek istiyor
(1,635 puan) tarafından
Şuan bebeğin karnında gitmen daha kolay olur. Yeni doğan bebekle nereye gidip nerde kalcaksınız.
Gidebileceğin tek yer ailenin yanı olur ama onlarda arkamda değil diyosun. Hakkında hayırlısı olsun ne diyim
tarafından
Arkamda kimse yok suanlik gidemiyorum çok caresizim
(1,635 puan) tarafından
İşte kız çocukları bu yüzden okumalı okutulmalı. Şimdi elinde bi mesleğin bi gelirin olsa kimseye muhtaç olmaz böyle çaresiz kalmazdın.
Rabb'im sana bi çıkar yol göstersin çare versin inşallah.
Anne baba da çocuklarını evlendirince niye arkasında durmaz anlamam yani. O senin canın kanın huzursuz bi hayat sürmesine nasıl göz yumarsın e be vicdansız
0 oy
(864 puan) tarafından
Dengesiz başka bişey değill her istediğini söyle sonra özür dilerim ohh valla ya kadınların duyguları yok sanki 
0 oy
(967 puan) tarafından
İnsanlar sinirlenince gerçekleri söyler.
0 oy
(119,694 puan) tarafından
kardesimsin diyip snrda gelip askim canim diyip öe nedir tutarsiz ve dengesiz sanirim esin
0 oy
(5,555 puan) tarafından
Valla sizin nikah ta şüpheli kardeşimsin lafından sonra ilk aklıma gelen şey oldu ben olsam arardim babamlari istediği kadar pişman olsun bu halimle birde onun saçma sapan gelip giden aklıyla uğraşamam 
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Ayyyyyyy yeminle aynı benim ö.küz tıpatıp cümleleri hareketleri Allah ıslah etsin böyleleri 
0 oy
(895 puan) tarafından
Canim yanlis demek istemem ama nikahi bozacak kelimeler kullniyorsunuz
0 oy
(3,063 puan) tarafından
Biraksaydin geç kalsaydı ben hayatta kaldırmam yanında dahi yatmasaydin nerden nereye vurmuş kardeş ne öldürmek ne demek ayıp ys
0 oy
(1,664 puan) tarafından
O evde doğurma bebeğini...madem.gidiceksin bekleme doğumu..  Allah çıkış kapısı açsın sana,güç kuvvet versin 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Kardeşim demesi bir eşin tüm nikahı zedelemesi bn olsam sorup soruşturma dan yanında da duramam böyle ağır konuşmalar olamaz gerçekten fazla ağır konuşmuş
0 oy
(768 puan) tarafından
Eşinin psikolojik destek alması lazım 
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Nikahı tehlikeye atmış mutlaka bir hoca ile görüşün nikah tazeleyin evliliğe devam edecekseniz 
0 oy
tarafından
Daha gecen gun bi video izledim tamda eşinin soyledigi şeyler dini nikahi bozuyor malesef ister sinirle ister şakayla söylenmiş olsun nikahizini bozmuş 

Sen yinede fetva hattini ara sor bak hatta buldum senin icin 

0 oy
tarafından
Kusura bakmada bıraksaydın aileni arasaydı bence sen ondan daha pişman görünüyorsun bacımsın diyen adamdan ne beklersin 
0 oy
tarafından
Ben bunu anladım bu adama çocuk dünyaya geldini zaman seni bosar....

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 316 göst.
16 Kasım 2020 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 461 göst.
22 Mart 2022 Aile kategorisinde 021821 (1,418 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,614 göst.
0 oy
37 cevap 1,152 göst.
22 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Hayat_dunya (604 puan) tarafından soruldu