0 oy
1,527 göst.
Aile kategorisinde (878 puan) tarafından

image

bugun böyle msj attım dünden beri ne yazıyor ne arıyor içime attım bugün babasıdır hakkıdır diye yazdım haberi olsun diye oda böyle yazmış babasına dedim aramış kızmış oğluna ama ben kendi anlasın hatasını istiyordum çok zoruma gidiyor artık 39+5 haftalığım dayancak halim kalmadi

35 Cevaplar

+9 oy
tarafından
Bu öküzü hangi merada buldun kusura bakma ama 
(1,169 puan) tarafından
Bende merkezden babam karamanlı annem konyalı ben konyada doğdum
(321 puan) tarafından
Babam Bozkır köyünden, annem Ilgın ilçesinden. :)
Eşimin anne tarafı yıllar evvel Karaman'a yerleşmiş
(1,169 puan) tarafından
Yaa çok giderdik karamana falanda hiç sevmem orayıda konyayı çok seviyorum ama insanını maalesef sevmiyorum
(321 puan) tarafından
Konya yaşanacak yer güzel ama nüfusun hepsini dışarı çıkarmak kaydıyla tek başına güzel :))
(859 puan) tarafından
Bide karaman
-Reklam-
+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Cahilligin de böylesiii 

Böyle adamlara neden çocuk yaparsinizki anlamiyorum
(878 puan) tarafından
Severek evlenirsen ve başta böyle değilse egerki yapıyorsun çocuğu malesef
(7,972 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin eşine seven sevdigine bunu yapmaz kiyamaz
(878 puan) tarafından
Allah görüyor biliyor ya doğumdan sonra durmam giderim istediği gibi
(13,202 puan) tarafından
Ahh Ahh içimden geçenleri yazmışsın
+1 oy
(1,428 puan) tarafından
Aman bunları anası babası eğitmemiş görgüsüz şunun dediğine bak Allah aşkına bu adama insanlık yapılır mı bırak bidaha yazma
(878 puan) tarafından
Zaten o zoruma gidiyor ya zaten evlendik evleneli toplasan bir ay anca gördüm hiç bi anında yanımda olamadı şimdi de böyle olunca zoruma gidiyor
(1,428 puan) tarafından
Üzme kendini de bebişine inan herşey geçiyo gece ağlaya ağlaya uyudum gözkenarlarım kıpkırmızı oldu silmekten sonuç ne aynı ne değişen var ne seni anlayan o yüzden üzme sakın kendini herşeu olacağına varır
(4 puan) tarafından
Canım askerde demişsin uzman çavuş galiba eşin inan benimkiyle bende çok kavga ediyorum en ufak şeyden başıma kalkar en ufak hatayı deve yapar bende 36 haftalık hamileyim küser çocuğuyla ilgili bişey olur yazarım o konuda bile tersler  16 nisanda izne gelcek 19 Nisan doğum Olcak izinde seninle kızımız ve oğlumla ilgilenirim demiyorda arkadaşlarım önceki izinden küstüler onlarla zaman geçiririm önceliğim olurlar diyor Bi zoruma gitti anlatamam  daha önceki izninde de hergün kavga ettik bu arkadaş çevresi yüzünden Allah bize sabır versin
(878 puan) tarafından
Amin inşallah tek istediğim bebeklerimizi sağ salim kucağımıza alalım zaten alışmışız biz sevgisizliğe inşallah evlatlarımıza böyle davranmazlar
(1,428 puan) tarafından
Allah hayırlısı versin
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Ne diyeyim ki. Çok yanlış bir adam. Çocuk sahibi olmak ve evlenmek için. Böyle adamlar milletin kızının başını yakıyor
(878 puan) tarafından
Başta tatlı dil güler yüz yapıyorlar kaniyorsun ben onun için ailesine katlaniyorum evlendik bir ay anca görmüşümdür hiç bı animda yanımda olmadığı gibi bunu da burnumdan getirdi
(1,077 puan) tarafından
Bilemiyorum ya ben 5 sene sevdim evlendim böyle bir şey yaşamadım nasil tanıdıysam öyle de çıktı. Ama kandıranlar oluyor demekki yazık Allah ıslah etsin :(
(878 puan) tarafından
Ailesi değil ki kendisi yoruyor yoksa kaynana kaynata illaki ne kadar iyi olabilir insanın eşi yanında olacak
(1,077 puan) tarafından
Tabi ki öyle. Ailesini kast etmedim zaten eşnizi kast ettim benim kayınvalidem kayınpederim yok o durumlarda pek yorum yapamam ama eşiniz sıkıntılı. Bu şekilde davranış olmaz. Umarım çocuğa da böyle davranmaz. :(
(878 puan) tarafından
Zaten ona üzülüyorum ya kendime değil sevgisiz büyümesinden korkuyorum
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Babası kızsa ne yazar... Sana soracaktı çocuk doğacağı günü zaten. Deli oldum eşine 
(878 puan) tarafından
Aynen öyle ben mi istiyorum her hafta gidip gidip gelmeyi ben onun için bıçak altına yatıp normal doğacak çocuğu sezeryan yaptircaktim yapmadı doktor haftaya suni vericek gelmiyor sancım falan napayım Allah'ın işine karısılmiyor ki
(13,202 puan) tarafından
Özel olsa kabul ederlerdi benim ettiler de. Anlayışsız insanlar ailecek demek. Sen sen ol daha hastaneden çıktığın gibi git babanla. Tecrübe ile sabit tavsiyem
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Kaç yaşında eşin 
(878 puan) tarafından
28 yaşında
(6,919 puan) tarafından
Bu tarz konuşunca dedim bu da çocuk  anam valla af edersiniz ama bildiğin Kalas bu
(878 puan) tarafından
Aynen öyle kalas yine kibar kaçıyor ☺️
0 oy
tarafından
Diyecek söz yok kuzum valla sıkma sen canını çocuk çocuj die başımızın etini yerler sonunda böyle yaparlar rabbim sabrımı versin inşallah sağlıklı kucağına alır bebişi 
(878 puan) tarafından
İnşallah benim tek dayanagim o zaten alıştım tek kalmaya hiç bı animda yanımda olmadıki işinden dolayı
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Erkeklere gerçekten babalık eğitimi şart sonra böyle konuşuyor işte cahil öküzler. 
(878 puan) tarafından
Aynen öyle hadi beni düşünmüyorsun o bebeğin ne günahı var hakkına giriyor ben onun için normal gelecek çocuğu sezeryan yaptircaktim yapmadı doktor napayım
0 oy
(48,508 puan) tarafından
Allah esine merhamet versin insanlik versin
(878 puan) tarafından
Amin inşallah ama bende biseyler koptuktan sonra merhameti anca kendine yarar
0 oy
tarafından
Zukkumun dibini yesinler ana oğul gerçekten şöyle saçma sapan insanlarla muhatap olduğumuz için çok üzülüyorum ya insan doğum yapacak kadına böyle konuşur mu köpeğin oğlu! Neyse daha yazardım da sakin olmam lazım. Öncelikle sen sakin ol babanı ara doğum yapınca gidersin inşallah anneni de kendini de ezdirme sakın kimsye
(878 puan) tarafından
Kendim neyse de annemi ezecek adam daha doğmadı hele evladına acimayana ben hiç acımam şu saatten sonra hak etmiyor o çocuğu
tarafından
Kimbilir anası ne dedi de doldurdu önceden
(878 puan) tarafından
Suratı asık dolanıyor anası çocuk gibi her lafına he iyi sen iyisin dersen senden mükemmeli yok ama cevap verirsen surat beş karış oluyor insan yeri geliyor kendi annesini pışpışlamiyor ki kaldiki kaynanasini
tarafından
Aynen öyle valla
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Ay yok artık anlayışsız

(878 puan) tarafından
Aynen öyle dogmayan çocuğu ben nasıl dogurabilirim onun için bıçak altına yatacak tim sezeryan yaptircaktim yapmadı doktor haftaya perşembeye suni verecekmis doğmazsa bende yoruldum ama elimde değil ki
(27,340 puan) tarafından
Neden böyle eşin :( üzüldüm inan senin adına
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Mendebur ne olacak 
(878 puan) tarafından
Allah ıslak etsin bunu ve bunun gibileri ben kendime ettim bunu severek bende suç
(3,701 puan) tarafından
Her karanlığın sonunda bir aydinlik vardır sen dua et Rabbım duyar seni
(878 puan) tarafından
Allah razı olsun senden ediyorum her gün dua en çok evladım icin
(3,701 puan) tarafından
Bebek bereketiyle rizkiyla gelir ya inş sana mutlulukla gelsin
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Aranızda daha önce sorun geçtimi? Nasıl bi adam bide baba olcak senin suçun neymiş acaba destek olup yanında olacağına dediğine bak
(878 puan) tarafından
Bı sorun geçmedi kontrollerde doktor hep net bişey demedi çünkü ilk gebeligim normal bekleniyor sancım falan olmuyor hiç haftaya Perşembeye de gelmezse suni vericek doktor sezeryan istedim yapmadı dilekce verdiğinden haberim bile yoktu
(3,888 puan) tarafından
Ah sanki senin bi suçun var. Nerenin öküzü acaba kaç yaşındaki esin
(878 puan) tarafından
28 yaşında kendi ama akıl yaşı kaç bilmiyorum
0 oy
tarafından
Allahım bu nedir ya. Rabbim yardımcın olsun kuzum sabır versin sana. Allah böyle adamların adam diyorum adam da değil bu. Böyle bi yaratığın ömründen alsın da nesli tükenmekte olan hayvanların ömrüne versin inşaallah... Amin... 
(878 puan) tarafından
Amin inşallah ben sadece evladıma üzülüyorum
tarafından
Üzülme canım Rabbim yardımcınız olur inşaallah. O na dayan O na güven sen yeterki. Allah sabredenlerle beraberdir...
(878 puan) tarafından
Allah razı olsun senden sağol
tarafından
Amin cümlemizden inşaallah canım benim..
0 oy
(5,406 puan) tarafından

Ahh yazık sana böyle saygısız bir adama bir de çocuk doğuruyorsun. :ermm: ne kadar yanlış bir adam ergen mi çocuk mu çözemedim boşver bu doğuma gelse ne gelmese ne

(878 puan) tarafından
Gelmediği daha iyi zaten yeterim oğluma ben napayım
0 oy
tarafından
Canm izin alma sıkıntı bnm esim de  öle kaç gün oncesin den dedim bnde eşime o konuda sıkıntı yapma eşine 
tarafından
Bnm eşimde öle biaz stres yaptı doğumu gününü ver diye seni çok iyi anliyorum kaynanla sıkıntın var eşin yanında dehil bı de hamilesin doğum stresi var geliyorsa gelsin eşin artik kısmeti varsa görür eşin bu kadar stres etmeyin bebek doğunca daha farklı olcak hayatınız kendini üzme keyfine bak eşin seni arar hatasını n farkına varır
(878 puan) tarafından
Amin inşallah Allah senden razı olsun içimi rahatlattin biraz☺️
tarafından
Üzme kendini doğumu dusun bak eşin gelsin çok mutlu olcaksin bebegin eşin sana düşkün olcak oda istyri bebeğini görmek normal dir boşanma yada esim bni sevmiyor diye düşünme asla sana oğluna gelmek için can atıyor herşey düzeliyor zmanala kaynananlada düzelir hayatın eşinin yanında gidersin bebeğinle aklına bile gelmez artık  seni üzen şeyler
(878 puan) tarafından
İnşallah inşallah güzel kalbinin hak ettiği bı hayat yaşarsın ♥️
tarafından
Sende ins canm keyfine bak üzme kendine hayırlısıyla eşin gelir  oğlunu da kucağına alırsın ins
0 oy
tarafından
Okuzzzzzzzz katıksız hemde ay sinir oldum
(878 puan) tarafından
Öküz de bı ise yarıyor bu hiç bişeye yaramaz
tarafından
Askerdeyse onun kafa gitmiştir bende 1 yıl bekledim kafayı yedirecekti bana sonra gelir gelmez düzeldi belki o yuzdendir
(878 puan) tarafından
Benimki iş gereği asker bilmiyorum ne zaman yanına alırsa o zaman düzelir belki
tarafından
Düzelir belki kuzum sıkma sen canini
0 oy
(426 puan) tarafından
Ayrı falan mısınız, başka şehirde mi canım yada aranız falan mı bozuk? Neden böyle kusura bakmada salakça mesaj atmış onu anlamaya çalışıyorum. Yani sonuçta yavrusu geliyor dünyaya bu nasıl bir mesaj böyle yuh yani kocana. 
(878 puan) tarafından
Askeri personel o yüzden ayrıyız şuan
0 oy
(568 puan) tarafından
Benim eşim bundan daha okuzdu bilio musun bebek doğdu kucağına verdiler ya şimdi o kadar düşkün ki kızına çok şükür Allah a iyi bir eş değil ama iyibir baba olma yolunda maması bezi ilgisi sevgisi düzene girecek doğana kadar sabret 
(878 puan) tarafından
İnşallah ya tek istediğim o
0 oy
(424 puan) tarafından
Bu adam daha insan olamamış baba hiç olamaz 
(878 puan) tarafından
Galiba:-(

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 684 göst.
25 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 290 göst.
9 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Syma (651 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 198 göst.
21 Haziran 2021 Aile kategorisinde JMiracim huzurum (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 475 göst.
4 Nisan 2022 Aile kategorisinde Es ma (9 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,754 cevap

34,778 kullanıcı

...