+1 oy
292 göst.
Diğer kategorisinde (1,175 puan) tarafından

İşte bebeklerim kocası ilk 2 3 gün geldi sonra gitti. Birlikte yuva yaptılar  tek tek kocası tasıdı bu dizdi :D

image

image

9 Cevaplar

+2 oy
(1,175 puan) tarafından

En İyi Cevap

Bakın buda kocası yuva yaparkene agzında dal tasıyor tipe bak :D

image

-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimde kombinin ustunde var suan kacar diye bakamiyorum hep orda
tarafından
Kiz camasir asiyom topluyom konusuyorum karsisindan kizim bebislerin nezman geliyo diye bocuk bocuk bakiyo beni dinliyo valla ben cami soguk olsada yagmurlu gunde bilerek acik biraktim disarda kalmasinlar diye
(1,175 puan) tarafından
Aynn cnm benmde hep acık. Kapalı bıraktıgım gün kesif yapılardı daha yuvayı yapmamıslarsı:D
tarafından
Benimkiler alisti hersene bendeler benim evlatlarim onlar ahahhaha
(1,175 puan) tarafından
Torunlarımıda görimde :Dd
tarafından
He valla gorek bakalim :)
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ayyy resmen yuva yapıp yumurtalarını taşımışlar balkon falan mı ora güvenilir bulmuşlar orayı
(1,175 puan) tarafından
Evet canm balkon üst yorumda anlattm bunlr geldiler bikaç hafta önceden hava güzel olunca ben acıyom camı baktım hasır husur ses geliyo bi baktm 2 kus dagıtmıslar her yeri ayakkabıları indirmişler haha kafalarını ısırcam
(7,935 puan) tarafından
Sana komşu olmak istemişler ne güzel :) ekmek kırıntısı koyver arada
(1,175 puan) tarafından
Koydm da yemiyor dosarısı yeşillk ya cıkıyor arada kendi işimi haşlediyoe demk:D
0 oy
(119,373 puan) tarafından
cok tatli yaa bi kere bizim evede yaptilar ama snr yumartayi birakip gittiler geri gelmediler
(1,175 puan) tarafından
Benmkide 1 tane yumurta yaptı baktm sonra gelmedi 1 gün hic geri gelince cok mutlu oldum 2.yide yaptı smdi oturuyor hrp ama kocası meydanda yok:D
tarafından
Kesin kocası aldatma peşindedir sjsjshg
(1,175 puan) tarafından
Ahh bu erkeklerr msösljdlsş
0 oy
tarafından
Sakin dokunma kuzum insan kokusu sinerse yumurtayı bırakıp daha da gelmezler Yavrucuklar ölür. Annemin balkonda hep yapıyor babam yer yaptı onlara ama asla onlar var diye balkonda çay bile içmiyorlar yazın :-)
(1,175 puan) tarafından
Evet cnm bliyorm doknmuyorm kesnlkle :)
tarafından
Ama dikkat et bir ara bir pirelendi balkon yavrusu ölmüş onlardan sardı varya temizleyene kadar canımız çıktı aman :-)
(1,175 puan) tarafından
Yaaa pire deme gız bana
0 oy
(13,705 puan) tarafından

Ya ilk evlendigim zaman geldi aklıma.

Karşı binanin caminin önüne yuva yaptılar.
Bı gün bı baktım yumurta gorunuyo.
Sonra ben dondurma kabında su koydum bizim balkona ,dedim içsin yazık anne olmuş.
Kuş yanlışlıkla yumurtasını düşürdü.ay ne ağlamıştım ama:'(

Kafaya bakar mısın ben o suyu hemen kaldırdım yavrusuna sahip çıkamadı diye ssjjsjsjsjs
Yaş 16 tabi o zamanlar :D

(1,175 puan) tarafından
Ya haha :Dd valla bende bulgur su koydm ama hic ücmiyor dısarı ot kendi jhalediyor demekki yemeigni
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Akşamdan beri aklıma geldikçe gülüyorum haberlerde gördüm banyoya yuva yapmış yatıyo oraya yuva yapıp yumurlayana kadar nasıl görmedilerse
(1,175 puan) tarafından
Kız harbiden onu eşim attı bana :Dd dedim o oraya nasıl girdi yuva yapması icib kac kez girip cıkması alzm tek tek tasıto ben sahidim:Dd
(1,034 puan) tarafından
Adam elini yıkıyor kuş orda banyo yaparken kuş gözünü mü kapatıyoki uzun süre evde mi yoktularki
(1,175 puan) tarafından
Ya cnm camdan nerden gircek anlamasm ben sürekli bi dal tasıyolr 3 dk bir
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Ahahaha cok tatlı☺️☺️
(1,175 puan) tarafından
Evet ya kafaaını ısırasım geliyo bide suratıma bakıyor:D
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Yaaa ne güzel bereket evine gelmiş
(1,175 puan) tarafından
Cok tatlıslar ya :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 104 göst.
12 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Angel24 (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 179 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (757 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 325 göst.
31 Mart 2022 Aile kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 112 göst.
9 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu

380,439 soru

11,390,554 cevap

34,899 kullanıcı

...