0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından
Kızlar ya moralim o kadar bozuk ki sinirden ağladım bile sorun kaynatam fitne ve fesatlık yapması oğlum doğdu evde balon vs aldım bi kaç tane ikramlık hazırlayacaktım neyse kaynanam düştü o sıra 1 hafta olmuştu kolu kırıldı eşim babam kızar bişey yapmayalım dedi tamam dedim bende şimdi 1 hafta sonra doğum günü var bende güzel bi pasta yaptırıp sadece bi kaç kişi çağıralım kendi aramızda kutlayalım zaten doğunca hiç bişey yapmadık yani şöyle giyinip hatıra olarak bile oğlumla resim çekmedim neyse şimdi de normal pasta alalım diyor dedim niye yok benim babam şöyle böyle der demeye başladı eşim babamın yanında çalışıyor lokanta da 7 senedir onun da çok emeği var orayı bırakamam diyor hem ama param olsa başka yerde çalışabilsem asla babamın yanında olmam diyor neyse yaptırsam babam nasıl yaptırdınız dicek o pastayı lokantadan para mı çalıyorsun dicek bi kere öyle demiş sen para çalıyorsun diye ama ben eşimi çok iyi tanırım asla öyle bişey yapacak adam değil işte içi fesat birisi boşu boşuna bu kadar katı kurallı otoriter insanı sıkan birisi olması rağmen eşim yıllardır onun her kahrını çekiyor babamdır ne derse yapıyorum diyor hiç yalanı dolanı yok o kalkıp oğlunun günahına giriyor ya iftira atıyor pislik adam bense 3 yıldır içlerindeyim şahsıma yönelik zoruma giden bir sürü şey duymama rağmen kalkıp yüzlere hiç bir şey demedim saygıda kusur etmedim o kadar saçma sapan değişik düşünce yapıları varki ben böyle bi aile daha görmedim  bende ağladım yahu bi insan neden böyle düşünür diyip duruyorum  eşim neyse yaptır bana ne derse desin dedi babam senin hevesin kırılmasın babasına bir sürü saydırdı etti yani gerçekten ben o kadar uzak durmak olmak istiyorum ki bunlardan ama elimde değil olamıyorum yetişkin iki insanız aklımız yerinde çok şükür hiç birşeyin abartısına kaçmayız ayağımızı yorganımıza göre uzatırız ama gelin görün ki bişey yapalım bu adama her zaman çok gelir gözüne batar yani kimsin ki sen ya kimsin!

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sizdeki sabir bende olsa beni sevmeyen kalmazdi serefsizlige gelemiyim ben arakadas cemkirmeden duramiyom valla 
-Reklam-
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Yuh bi pasta alicak diye babasi laf mi yapicak bu kadarda ezdirmeyin ya
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Yahuuuu bu insanlar kaynana kayinpeder dahi olsalar bu kadar dahil etmeyin hayatiniza Allah rizasi icin. Tamam saygısızlık  edin yok sayin demiyorum  ama duracaklari yeri de bilsinler.
0 oy
tarafından
Esin gitsin aagari ucretle bir is bulsun serefinizle yasayin valla biro bana hirsiz muamelesi olsa iki gozum olsa siler atarom

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 283 göst.
0 oy
18 cevap 431 göst.
7 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Asyahatunnn (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 263 göst.
24 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 88 göst.

381,401 soru

11,418,296 cevap

34,975 kullanıcı

...