0 oy
327 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından

Bir araç var eşimden habersiz abisi birine vermiş araç bazı nedenlerden dolayı eşimin üzerine yapılmış bekarken ama aracın sahibi abisi adam vergi borçlarından dolayı henüz üzerine alamadı taksit ile ödüyor araç bizim çevrede sürekli adama taksit öde diye arıyoruz araçta haciz var 6 senedir mtv borcunu ödememiş abisi olacak şahıs eşimin maaşına haciz falan gelmedi çok şükür ödenmediği taktirde haciz araçtan mı devam eder adam sigorta bile yaptırmış araca sorum şu biz bu aracı adımızdan nasıl düşürebilir iz 8,700 mtv borcu var trafikten düşürmek istiyoruz ne yapmalıyız
Taksiti yaklaştı eşim arıyor adam açmıyor sizce ne yapabiliriz elimiz kolumuz bağlı araç adamda araca 1 hafta önce sigorta bile yaptırmış açarsa eşim ne desin sizce

Konuyu daha öncede açmıştım ama bugün çok büyük tartıştı babası ile 

AZ önce eşim babasını aradı aşırı bağırdı babası oğlum bekle 10 gün daha dedi eşim bekleme falan yok pazartesi gidiyorum dedi ne belaymış bu 

4 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Ya cidden yeter günlerdir aynı soruyu soruyorsun insanlar sana cevap veriyor niye sürekli kopyala yapıştır yapıp gene aynı şeyi soruyorsun nasıl bir cevap bekliyorsın burada ki insanlardan ya
tarafından
Artık buna da post tekrarı denmeli cidden okumaktan sıkıldım bu postu çok haklısın Seyir
(137 puan) tarafından
Benimde kaçıncı okumam hatırlayamadım
-Reklam-
+1 oy
(3,052 puan) tarafından
Daha oncede soyledim. Çalıntı ihbarı yapip arabayı evinizin onune getirin. Borcu ödeyin arabayı da sonrssinda satarsınız. Yanlış hatırlamıyorsam araba 60 bin liralık bi arabaydı. Siz bu işten kârlı bile çıkarsınız. Adamda çok istiyorsa siz arabayı satmadan vergi borcunu gelip size versin alsın arabayı üstüne. Başka yolu yok. 
(228 puan) tarafından
Açmıyor zaten telefonu pazartesi eşimle birlikte gidip şikayet edicez sizce öncesi mesaj atalım mı adama
(3,052 puan) tarafından
Telefonu açmıyormuş zaten bence atmayın. Siz yeterince yardımcı olmuşsunuz. Boşver getirin arabayı koyun evin onune 60 binlik araç sonucta. Borcu ödersiniz bi şekilde. Ödemezse satarsınız. Hee kul hakkı olur derseniz de. Arabanın parasindan borcu düşüp adama al kalan paran deyip verirsiniz.
(228 puan) tarafından
Aynen cnm bekledik o kadar polise gidip bilgi almak en iyisi bi yol gösterirler
+1 oy
tarafından
Sürekli girmememe rağmen her seferinde bu soruya denk geliyorm 

Eşin pazartesiye kesin halletsin sizde kurtulun bizde memleket meselesine döndü
0 oy
tarafından
Daha öncede post açmıştın herkes demişti ihbar edin diye. Daha neyi bekliyorsunuz ki ihbar edin kurtulun sonra satın arabayi parasınıda vermeyin sizde böyle bir kazık attın
(228 puan) tarafından
İhbarı ne diye edelim pazartesi gidicez zaten
tarafından
Arabamız gasp ediliyor diyeceksinizz
(228 puan) tarafından
Aynen öyle diyelim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 287 göst.
19 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sirius76 (1,320 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 719 göst.