0 oy
129 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar az önce oldu bu birden eğilip pijamami giyerken birden sezeryan yerime bi şey batıyor gibi oldu içten bi daha denedim yine oldu bu arada 8 ay oldu sezeryan olalı sizce dikislerle ilgilimi korktum eger öyleyse yarın hemen hastaneye giderim bilgisi olan yazsın lütfen 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dikislerle ilgilide olabikir evham yapma sakin ol domtora git dogumdan beri hic gitmemissen
tarafından
Sadece 1 kere gittim korktum ya  bi daha bıçak altına yatmak istemiyorum
-Reklam-
0 oy
(132 puan) tarafından
Sezeryandan sonra ara ara igne batmasi gibi oluyo bana da 2 yil olcak neredeyse, sonra geciyo kendiliginden. yara yerinde kizariklik yada bi anormallik varmi?
tarafından
Yok baktım sadece bi sivilce gibi şişmiş yeni gördüm yoktu yani 2 gün önce dus aldım sürekli hani bakıyorum bi şey varmı diye yok batınca hissettim ilk defa oldu çünkü
(132 puan) tarafından
Takip et biraz kendini, bazen usutunce ben sisiyo sezeryan yerm sonra geciyo hani
tarafından
Ablamda öyle dedi ama sabah geçmese gidicem bi kadın doğum acile
0 oy
(749 puan) tarafından
Bnmde olur oyle canm ara ara
tarafından
Geçiyor mu devam ediyoru mu
(749 puan) tarafından
Ara ara oluyo canm .bazende bir gun boyunca oluyorr bazen sizliyor bazen kaşinıyor hani gorunurde birsey yok gayet normal .ilk srzeryanda da ikinci sezeryandada oluyor .hatta soguk gunlerde ve ayaklarimi usuttugum gunlerde sezeryan kesim bildigin sızliyor bunlar olur normal seyler ama asırıya kaçıcak bir rahatsizlik agri aci olursa doktora görün
tarafından
Gidicem yarında olursa şimdi gidemem bebeğimi bu saatte ne hastaneye nede birine bırakabilirim
(749 puan) tarafından
Ac3le etme normal seyler bunlar olucak yani kolaymi ameliyat gecirdik

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 366 göst.
21 Ekim 2021 Diğer kategorisinde selinylmzzz (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 77 göst.
22 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sinos2194 (151 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 187 göst.
8 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 298 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde busra01busra (998 puan) tarafından soruldu

380,001 soru

11,375,304 cevap

34,859 kullanıcı

...