0 oy
365 göst.
Diğer kategorisinde (41 puan) tarafından
 J bugn bir hafta olck bugün iş başı yaptm tezgahmds kız geldi benim.yerim.dedi ustaya sordum evet dedi başka tezgahta yok dedim ben ne yapicam dedi akşama kdr belli olur olmadı yarın glmezsn dedi sinirden ağladım bı dünya evrak hazrladm deselerdi haftalk dye uğrsmazdm sonra muhasebeci geziyordu ortalıkta hemen adama diyor işi brkcam gibi kart verme giriş karti dedi şok oldum  tam hesbmi kestrcektim patron geldi beni alan bnm ynima geldi hem iş ağır hemde dedim yerimden edilyorum ama sevdim isimide dedm sona ben seni başka tezgaha koycam hem agr degl dedi tamam dedm kosa koşa gttm hemen usta diyorki uçarak gtti bnde iş.olsunda dedim sonra geldi  Allah var  bu iş DHA kolay ddi megersem nedeni oraya gondermlerin amacı kapalı bayan var tek olmasıymış oranın tek hakimi o sanki usta bsy diyor ya hemen ne dedi dye soruyor bende hiç dedim geçtim iki cocgu var boşanms yeni ama adam evli adama sürekli yalakalık ypiyor sonra ordaki abiler var onlar hep öyle kız barindirmyorlar burda dedi sanki ben eglnmye gdyom oraya öyle yalaka olsak tutarları Allah'tan patron beni braktrmadi sen devam et dedi işimi yapmasam kal dermi ablalar da öyle olan yaranyor dedi ben öyle yapamam dedm

7 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Canım yazdığını yarına bırakmak zorunda kaldım. Bu kadar çok yutmayın sesli harfleri kısa yazılarda neyse ama uzunlarda insan devam edemiyor okumaya.

Umarım gönlündeki olur hakkında hayırlısı olsun inşallah 

-Reklam-
+1 oy
tarafından

Valla kim kime ne demiş ben anlamadım biri bana anlatsın lütfeennnn :)

0 oy
tarafından
Kıyamam sana okurken icerlendim ise ihtiyacın var sanırım gerçi hangimizin yokki alninin akı ile çalıştıktan sonra kazanan sen olursun. Heryerde o yalakalardan var 
(119,137 puan) tarafından
anladinmi banada anlat
0 oy
tarafından
İnanki hiçbirşey anlamadım yazdıklrından:)
0 oy
(160 puan) tarafından
Nerde çalışmaya başladın canım ilk zamanlar çok bunaltırlar baskı yaparlar bırak git diye ama kesinlikle pes etme sonra onlarda alışıyo sende bende bi ara makret sektöründeydim iki yıla yakın çalıştım ilk 7-8 ay neler çektim başımdaki şeften zor alışan bir bayandı kendisi şimdi beni mumla arıyo yanında eleman durmuyo durdurmuyo çünkü tezgahtardım ben Allah seninde yardımcın olsun 
0 oy
(119,137 puan) tarafından
ne yazdin hoc bisi anlasilmiyoki
0 oy
tarafından
kisaca yalakalik yapamam diyorsun gerisi pek anlasilmiyor cunku .. ama sunu bekirteyim her iste yalakalik var sen kopek gibi calis yalaka patronla iyi oldugundan senin ceyregin calismaz gider oatronla giygiy yapar

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 485 göst.
12 Aralık 2019 Aile kategorisinde Miniminnaķ (2,864 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 129 göst.
22 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 360 göst.
10 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MehSinOz (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 189 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Leilicimmmm (9 puan) tarafından soruldu

378,307 soru

11,323,109 cevap

34,773 kullanıcı

...