0 oy
276 göst.
Diğer kategorisinde (2,479 puan) tarafından
Özürdileyerek soruyorum 6 keredir çıkıyorum hala da karnım ağrıyor ve en son çıktığımda dışkımda mukus olduğunu farkettim bebeğe bir zararı olur mu başına gelen var mı 36 haftalığım ufak çocuğum var bırakıp gitsek kaynanam gile filan asla durmaz yanımızada alamayız hem yasak hem virüsten malum o yüzden burdan sorup duruyorum bişey olunca hakkınızı helal edin

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canım ishal doğum belirtisi derler bence bi görünmende fayda var çok geçmiş olsun 
-Reklam-
+1 oy
(11,505 puan) tarafından

Çiğ kahve geçiriyor canım. 36 da benim de oldu yapınca geçti

(2,479 puan) tarafından
Kuzum ishali geçirmek kolay da dışkımın sarı gelmesi enfeksiyondan sanırım onun bebeğe bir zararı olur mı acaba
(11,505 puan) tarafından
Enfeksiyon sıkıntı canım idrar testinde çıkmadı mı enfeksiyon bende çıkınca son hafta şase ve hap verdi onu kullanıyorum şu an
(2,479 puan) tarafından
1 buçuk ay olacak hastaneye gitmeyeli canım sağlık ocağı çağırdı test için filan pazartesi gidicem inşallah
(11,505 puan) tarafından
İhmal etme geçmiş olsun sağlıcakla al kucağına inşallah
(2,479 puan) tarafından
Sağol canım inşallah
0 oy
(137 puan) tarafından
Haşlanmış patates birebir canım 
0 oy
(8,582 puan) tarafından
Muz ve haşlanmış patates 
0 oy
tarafından
Vücutta su kaybı oluyor canım hastahaneye gitsen iyi olur en azinda serum takarlar 
(2,479 puan) tarafından
Kuzum işte onun önlemini evde alırım o önemli değil bol bol su içsem de aynı şey
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Muz ve patates ye geçmiş olsun şikayetin ilerlerse dr git asla ihmal etme haftan yakın zaten 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bi acile gidin ishal normal bir durum degil zaten vucudunuz sivi kaybediyor
0 oy
tarafından

Ben 2 haftadır ishalim yavaş yavaş geçiyor doktora gittim suyum çok azalmişti bol bol su iç günde 10 bardak mutlaka tüket.

Ha bide ishal ile beraber mide bulantısı karın agrısı varsa direk bekleme doktora git doğum başlıyor öyle benimki de 34 de öyle oldu üşüttüm zannettim meger sancıymış
(2,479 puan) tarafından
Gece kötüydüm de şimdi ağrım geçti bulantı değil de çok fena yanıyordu ağrıyordu
0 oy
(6,047 puan) tarafından
İhmal etme bence hemen hastaneye git hem karın ağrın da vardı. Cocugun uyumuştur en azından muayene ol gel için rahat etsin
0 oy
tarafından
Yoğurt içine iki kaşık nişasta karıştır onu ye
0 oy
tarafından
canım en son neler yedin yada bi gun öncesi  ? ishalde olur o sekilde bagirsaklar yollayacak birsey bulamadigi için  yuttugumuz salya geniz akintisini cikarir
(2,479 puan) tarafından
Kaç gündür vardı zaten leblebi ve kolayla normale döner gibi oldu kesince leblebi ve kolayı yine ilerledi sanırım
tarafından
üşüttün mü acaba usutmediysen de bi tahlil ver
(2,479 puan) tarafından
Bugünde  devam ederse gün içerisinde gidicem canım etmezse yarın sağlık ocağına gidip test verecektim zaten
0 oy
(610 puan) tarafından
Doğumun mu başladı canım yoksa bir doktora git arabanız varsa eşin arabada çocukla ilgilenir sende telefonla kordine olursun
(2,479 puan) tarafından
Doğum başlasa ayrı bişey kuzum olsa anlarım
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Karanfil yut birebir kesiuo hemen
0 oy
tarafından
Bildiğim kadarıyla doğum belirtisidir
0 oy
tarafından
Cnm bu durum ve yüksek tansiyonfan 36. Haftada erken dogum yaptm 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
İshal varsa hastaneye git çünkü sancıyı tetikliyor kasılma oluyor haberin olsun Bn. Bunu yaşadım serum falan vermislerdi şu kaybı oluyor çok vitamin falan vermişti doktorum doktora git canim 
(2,479 puan) tarafından
Gece karnımın ve midemin ağrısından duramadım zaten bugün de devam ederse araba ayarlayıp ben gidicem
(4,061 puan) tarafından
Git canım
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Patates iyi geliyor ama bence bir doktora git sıvı kaybı olmasın

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 348 göst.
7 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kbramm27 (374 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 133 göst.
7 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kbramm27 (374 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 58 göst.
14 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (1,958 puan) tarafından soruldu

380,617 soru

11,396,045 cevap

34,913 kullanıcı

...