0 oy
31 göst.
Diğer kategorisinde (271 puan) tarafından
Bobrek agrisina ne iyi gelir emziriyorum ilac da icemiyorum agrisi sirtimavuruyor

1 cevap

0 oy
(1,690 puan) tarafından
Böbrek olduğuna emin misin.. Ayaklarını, belini, ve kasıklarına sıcak tutmaya çalış.. 
(271 puan) tarafından
Evet uzun suredir yasiyorum surekli ayni agri oluyor tahlil yapildi tas gorunuyor demisti doktor
(1,690 puan) tarafından
Taş hareket ediyor demek ki.. Bol bol su içmen lazım.. Aslında tekrar bir tomografi ya da ultrason çektirsen iyi olur taşın nerede olduğunu bilirsin en azından.. Yürüyüş yapma imkanın varsa yürüyüş yap.. Evde ip atlıyormuş gibi zıplayabilirsin.. Bir de bulunduğun yerde satılıyor mu bilmiyorum ama İnternette de var sanırım satışı, Niksar ayvaz suyu var.. Bildiğin su ama böbrek taşı için birebir.. O sudan alabilirsen al.. Bir de bir hap var eczanede satılıyor bitkisel bir ilaç ama emzirme döneminde kullanılabilir mi bilmiyorum doktoruna danış öyle kullan adı rowatinex.. Bu hap taşı hem eritiyor hem de düşürmene yardımcı oluyor.. Annemin taşı vardı.. Doktor bu taş büyük düşürmene imkan yok ameliyatla alacağız dedi.. Benim annem de iğneden falan aşırı aşırı korkar (iğne korkusuna beni doğurmuş düşün) ameliyat falan olmadı tabi ben düşürürüm bu taşı dedi doktora :) bu hapı araştırıp bulduk annem 1 kutuyu bile bitirmeden taş kayboldu gitti doktor bile şaşırdı :)
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 45 göst.
26 Şubat 2024 Aile kategorisinde Oykum0 (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 21 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hilay (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 107 göst.
29 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,102 puan) tarafından soruldu
0 oy