0 oy
777 göst.
Aile kategorisinde (350 puan) tarafından
Giymediklerini sütyenine kadar evde esya olarak tabak canak vs verse ne yapardınız almak yerine. verdik nasıl olsa diye isin cinde ciksa kendine yeni istese kendisinin begenmedigi koca kari seylerini bana verse ne bilim evi esya dolu al git neyin eksikse diyor sadece evimde bi firinla tost makinesi aldilar gerisini kendi ailem düzdu istiyrm en basiti ketilım bozuldu lazim diyrm bizde vardi bi tane daha al git diyolar kadinin herseyden bi kac tane var bi yukarda mutfagi bi asagida orda onu asagida onu kullaniyr mesela bi de yaylalari var sigmiyor al al bana gelincede hic bisey almiyolar 3 tane ev dolu esya bana gelince yok yaylaya alıp alıp duruyorlar esimde baska eve tasininca alcaklar sabret diyor hic sanmiyrm evi ailem yapti zaten 

25 Cevaplar

0 oy
(465 puan) tarafından
Bana al demiyor emreder gibi getirip bırakıyor kullan deyip dönüp gidiyor bende yerleştirmiyorum eşim de sevmez öyle ortalıkta alır atar çöpe hem kendisi hem ben kurtulmuş oluyoruz :) canım kocam o huyu iyi ki var :D
-Reklam-
0 oy
(2,703 puan) tarafından
Niye senin evine esya almak zorundalarki kocan alsin. Ayri evde degik misiniz? Verdigi biseyi de begenmezsem almam begenirsem alir kullanırım. 
0 oy
(7,627 puan) tarafından

Direk cöpe yada hurdaya eşimde bişey demez korunmak zorunda değilim

0 oy
(2,222 puan) tarafından
Asla almam zorla verirse çöpe atarim

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 898 göst.
5 Ocak 2022 Aile kategorisinde Simsek21 (1,412 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 598 göst.