0 oy
118 göst.
Aile kategorisinde tarafından
kapalı
Geçen günde post acmıştim esimin akrabalari var hergun geliyolar geçen gun griplerdi geldilef bulaştırdılar 1haftadir hatalikla ugrastim bebegimde grip oldu ne çektik koronaya yakalandik diede korktuk 1 haftadir evi temizlemedim bugun eşim evde diye az iş yapayim dedim bi ğörümcem ariyo oraya gelcez cay yapin eşim bagirdi biz hastayız siz bizlen dalgami gecionuz ne işiniz var evimde sonra yengesi canımız sıkılıyo gelcez eşim kızdi gelmeyin eşim evi temizlio baska zaman yapamio zaten hemde daha hastalar dedi yok geldiler  yüz vermiyorum gercekten o kadar anlayissizlarki biktırdilar hergün bendeler gelio oturuilar bahcede yiyo iciyo gidio kac kere kavga ettim eşimle onlarla söyledikce inada yapiolar amaçlari ben laf söyleyimde esımle aram bozulsun bi hafta sonumuz var ev isi yapmasam belki misafirim var ailemle zaman gecircem yok ama bunlar oyle insanlarki 5senedir bunalttilar eşim bile söylüyo anlamiar esime dedim açmican tellerini gelirlerse bahceye evde yokuz kimseyle ugrasamam kac gündur ne cektim bebegimle demedilerki bi kase cofba götüreyim iyilestim benden çay corba bekliolar  bi de beni yadirgio ev işi yapiomusum bırak ***.gotursun dio yuzume dedim bu evde bebek var herseyi döküyo yere agzına alsa nolcak temizlikten hasta olunmaz  napacami sasirdim
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

1 cevap

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Ne kadar cahil insanlar ya canımız skiliyo gelcez ne demek çok yüz bulmiluslar sizden mesafeni koy one öyle zirt pirt sizdeler bokk var sanki hiç sevmedigim insan tipi ya
tarafından
Ya kaç kere koydum.mesafe kac kere onlafla kavga ettim. Hicbizaman haksizim.demiolar.hep onlar biliyo  tavrindalar  onlarin yüzune esimden bile ayrilmayi düsundum ya esim okdar iyidirki bi kötülük görmedim.ilk evlendigim günden beri karısiolar görumcemin ilk evliliginide karıstiklari icin yıktilar  ama ben dişimi gösteriyorum ama anlamiolar valla yaa  eşim.kizdi sizinyuzunüze oldular ne işini, var burda  kadin zaten bi görgü görmemis dag da büyümüs gibi  esim.deryengem bisey bilmiodu sonradan insan oldu knlara gore ev işi yapmican yiyicen icicen yatcan bi haftasonunu varzehir ediolar
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 434 göst.
23 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 600 göst.
+1 oy
32 cevap 467 göst.
9 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 80 göst.