0 oy
362 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşinizin ailesi giyşmşnşzden rahatsız olsa  eşiniz bişey demez ama size, sırf ailesi konuşuyor diye değişir misiniz giyiminizi, ama giyiminiz abartılacak bişey değil 

25 Cevaplar

+2 oy
(14,079 puan) tarafından
Nasıl giyiniyorsam öyle kabul etmek zorundalar kimse kimsenin ne giydigine karışamaz ha şöyle de bisey var çok abartılı şeyler giyen kişi ayrı sözüm onlara değil...

Kadın neyi nerde nasıl giyecek yaşta ve olgunluktadır 
tarafından
Yok cnm görsen öyle çok abartılı giyinme pantolon diz altı tunik eşim. Demez Etme giyme. Bazen nadiren dar pantolon giyerim oda uzun tunik giyerim. Ama bana laf eder dururlar
(14,079 puan) tarafından
En doğru karar senin ve eşinin gerisi kıskançlık boş boğazlık yapar
tarafından
Teşekkürler canım
-Reklam-
+1 oy
(2,226 puan) tarafından
hayır eşim karışmıyorsa kimse karışamaz 

eşim rahatsız olursa şunu giyme derse giymem ama .
tarafından
Eşim karışmaz
(2,226 puan) tarafından
o zaman hiç umursama canım kimeneymiş
+1 oy
tarafından
ailesinin yanina giderken dikkat ederim ne olucak esim karismadiktan sonra onlar eski dusuncede o yuzden onlarin fikri degismez, huzursuzluk olmamasi adina biraz dikkat ederim 
tarafından
Cnm abartılacak değilki
tarafından
eee demek ki onlara gore abartilacak bisi var artik orasini bilemicem goremedigim icin
+1 oy
tarafından
Eşim değil ama ailesi rahatsız zaten ama KİMENEEE 
tarafından
Bnm eşimde değil ama ailesi rahatsız
+1 oy
(3,701 puan) tarafından
Önce nasıl  söylediklerine bağlı sonra giyindigime bağlı eşim bişey demiyorsa bende sıkıntı görmüyorsam değiştirmem ha ama güzellikle derlerse kırmamak için belki 
tarafından
Benden başka diğer eltilerimde öyke giyinir ama kimse onlara laf söylemez
0 oy
(391 puan) tarafından
Eşim  dahil kimse giyimime  karışamaz istisna ömür sana bu yakışıyor bunu giy der o zaman  giyerim 
0 oy
tarafından
Benim kuzenim kapalı olduğu halde açık giyinirdi dar kot halaylik falan gezerdi bende etek ferace basaortumu önüme kapatirdim herkes kuzenimi begenirdi o çok makyaj yapardı ben yapmazdım kuzenim falan yaşlı gibisin derdi hiç umursamazdim iyikide umursamamisim daha çocukken öyle dedikleri halde takmadım kafaya çünkü ben büyüm evlendim kayinpederim taktı kafayı eşarbını değiştir o eteği giyme o ceketi giyme vs vs dedi durdu valla hiccc umursamadım halimden memnunum açıkta bir yerim yok dikkat çekecek gibide giyinmiyorum cokda mutluyum 
0 oy
(323 puan) tarafından
Eşim dahi karışsa değişmem.Nerede nasıl giyinmek gerektiğini bilecek olgunluktayım.Bu karışmalar farklı bir psikoloji çünkü.
tarafından
Aynen öyle cnm teşekkürler yanıtın için
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Kimse için kendimi değiştirmem muhtemelen açıksın kapalı giyin diolar değilmi
tarafından
Hayır cnm kapalıyım uzun tunik pantolon giyerim hep nadiren dar pantolon giyerim. Onda da uzun diz altı tunik giyerim eşim dmeez giyme ama millette dert oluyorum
(1,186 puan) tarafından
Töbe yarabbim sanki millete ne arkadaş ben menunsam eşim mennnunsa bitmiştir ya
0 oy
(850 puan) tarafından
Kimse karışamaz. Kaç yaşında insanlarız olur mu öyle şey 
0 oy
tarafından
Kimse kusura bakmasın evlenmeden önce de eşim de ailesi de böyle gördü aldı kimse kimseyi değiştiremez
0 oy
tarafından
Büyük konusmayim ama asla 
tarafından
Teşekkürler cnm yanıtın için
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Tabiki de hayır   onlara ne benim giyim tarzımdan ya ne boş insanlar var ya
tarafından
Teşekkürler cnm
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Kimseyi rahatsız etmek istemem rahatsız oluyorlarsa demekki rahatsız edecek şekilde giyiniyorum dur degistiririm yani bunda bişey yokki onlar oraya giderken onların istediği gibi giyiniveririm evinde başka yerde giyin bidaha nasıl istiyorsan
tarafından
İyide ailede başka kişilerde benim gibi giyinir normal pantolon tunik giyerim
(2,330 puan) tarafından
Şöyle uygun bı dille madem neden ben die soyleyin
0 oy
(968 puan) tarafından
Hastaligim var elim ayagim koltuk altim surekli terler onyuzden hep koyu renkler giyerim kaynanam laf eder hala da durumumu bildigi halde bsey alirsak gider nerde acik renkler var ona bakar gencsin civil civil giyin diyor bende isterim ama gel gor ki anlamiyor bazen sinirden aglicaknduruma geliyorum cok basit konular ama ne kadar kalp kiriyorlar degilmi
0 oy
tarafından
Kusura bakmasınlar hiç de değiştirmem rahatsızda olsunlar hic umrumda olmaz. Ben bireyim özgürüm eşim bana birşey demedikden sonra onlar sey düser.
0 oy
(17 puan) tarafından
Benimde başımda aynı durum var ben değiştirdim onlar alıştı bana :) eğer göze batmayacak şekildeydi bence değiştirme 
0 oy
(695 puan) tarafından
Ben begendigimi giyiyorumdur zaten o yüzden kimseye laf dusurmem sadece konuşurlar ben bildiğimi yaparim
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Eşim istese bile değiştirmem 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben kimseye göre sekillendiremem kendimi eger eşim bise demiyosa disardakilere b.k yemek düşer 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 91 göst.
16 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 181 göst.
3 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Prenses 67 (679 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 361 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Tugbaank (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 643 göst.
28 Nisan 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu

381,075 soru

11,408,562 cevap

34,945 kullanıcı

...